Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 30.11.2009984/2009
Документ 984/2009, поточна редакція — Прийняття від 30.11.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у вшанування пам'яті жертв
геноциду Українського народу, активну діяльність на
ниві висвітлення правди про голодомори в Україні
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ІЛЬЧЕНКА - члена Дніпропетровської обласної Григорія Софроновича організації Асоціації дослідників
голодоморів в Україні
ГОРБУРОВА - дослідника голодоморів 1932-1933 і Євгена Григоровича 1946-1947 років на Миколаївщині,
директора Миколаївського технікуму
Одеського національного університету
імені І.І. Мечникова
КОВАЛЬОВА - скульптора, автора пам'ятних знаків на
Івана Івановича честь увічнення пам'яті жертв
Голодомору 1932-1933 років в
Ізюмському районі Харківської області
КОБЦЯ - учителя історії Писарівської Леоніда Семеновича загально-освітньої школи
I-III ступенів Золочівського району,
Харківська область
ЛЕВАКА - члена Законодавчої асамблеї провінції
Дейва Онтаріо, Канада
НЕВИДАЙЛА - публіциста, автора спогадів про Миколу Гавриловича Голодомор 1932-1933 років на
Дніпропетровщині
ПЕТРЕНКА - заступника начальника головного Леоніда Михайловича управління Харківської обласної
державної адміністрації
РОМАНИШИНА - президента Ліги українців Канади Олега
СЛАВИЧА - голову Херсонської обласної Петра Григоровича організації Всеукраїнського товариства
політичних в'язнів і репресованих
ТКАЧУКА - дослідника голодоморів, Вінницька Володимира Степановича область
ФАЛЬКА - громадського діяча, голову Комітету з
Анатолія Федоровича вшанування пам'яті жертв Голодомору
1932-1933 років в Україні,
громадянина США
ХАВАРІВСЬКОГО - дослідника голодоморів, директора Богдана Васильовича Державного архіву Тернопільської
області
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
НОВИЦЬКУ - дослідника голодоморів, голову Людмилу Олексіївну Товариства політичних в'язнів та жертв
репресій в Голосіївському районі
міста Києва
ОМЕЛЬЧЕНКО - дослідника Голодомору 1932-1933 років
Лідію Яківну у Зачепилівському районі Харківської
області, учителя історії
Зачепилівського ліцею
ПРОКОПЕНКО - члена редакційної колегії Національної
Марину Михайлівну книги пам'яті жертв Голодомору
1932-1933 років, м. Київ
ТРОФИМОВИЧ - дослідницю голодоморів, громадську Валентину Панасівну діячку, Дніпропетровська область
ШВИГОЛЬ - автора документального фільму "По Світлану Василівну слідах Голодомору 1932-1933 років" в
Глушківському районі Харківської
області, учительку Глушківської
загальноосвітньої школи I-III ступенів
Нагородити орденом Данила Галицького
ЛИТВИНЕНКА - заступника начальника Управління Анатолія Івановича Служби безпеки України в Харківській
області
СОЛОВ'Я - заступника голови редакційної колегії
Сергія Андрійовича збірника документів "Голодомор
1932-1933 років на Полтавщині",
заступника голови Полтавської обласної
державної адміністрації
ТЕМЧЕНКА - начальника обліково-довідкового Ігоря Михайловича сектору Управління Служби безпеки
України в Харківській області
ЧЕРНІЯ - начальника головного управління Віктора Даниловича Київської міської державної
адміністрації
Нагородити відзнакою Президента України - Хрест Івана Мазепи
НОСЕНКА - виробника документальних відеофільмів
Анатолія Павловича "Сповідь дітей голодомору" та
"Запали свічку", редактора газети
"Козацька родина", м. Дніпропетровськ
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
МАРЧУКУ - дослідникові голодоморів, завідувачеві
Василю Васильовичу кафедри Прикарпатського національного
університету імені Василя Стефаника,
м. Івано-Франківськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
КОЛОМИЄЦЬ - дослідниці голодоморів, директору Марті Анатоліївні Національного демократичного інституту
міжнародних відносин, громадянці США
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ЗАДОРОЖНОМУ - голові Васильківської районної Сергію Анатолійовичу державної адміністрації, Київська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ЯНГОЛЮ - художникові, авторові серії графічних
Олексію Григоровичу творів "Геноцид", м. Вінниця
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ІСАЄВУ - авторові книги "Людомор на Борівщині",
Олександру Яковичу учителю історії Богуславської
загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Харківська область
ЛИМАНУ - дослідникові Голодомору Ігорю Ігоровичу 1932-1933 років у Бердянському районі,
проректорові Бердянського державного
педагогічного університету,
Запорізька область
ЧОРНОМОР - дослідниці Голодомору 1932-1933 років
Валентині Миколаївні у Печенізькому районі Харківської
області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
АМЕЛЬЧЕНКО - дослідниці Голодомору 1932-1933 років
Юліані Сергіївні в Одеській області, директору Одеської
обласної наукової універсальної
бібліотеки імені М.С. Грушевського
ДЗЮБЕНКО-МЕЙС - дослідниці голодоморів, письменниці,
Наталії Язорівні м. Київ
САМОЛЮК - старшому науковому редакторові книг Діні Яківні "Реабілітовані історією. Житомирська
область" та "Голодомор
1932-1933 років. Житомирська область"
СОЛОДОВІЙ - дослідниці Голодомору 1932-1933 років
Вірі Владленівні в Одеській області, директору
Одеського історико-краєзнавчого музею
За активну участь у спорудженні першої черги Меморіального
комплексу пам'яті жертв голодоморів в Україні у місті Києві:
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГАЛЯЄВУ - начальникові дільниці акціонерного Олегу Олександровичу товариства "Київбудінвест"
МАРКОВУ - директорові товариства "Проектні Ігорю Миколайовичу системи ЛТД", м. Київ
НАГОРНОМУ - директорові товариства Володимиру Олександровичу "Євростальмонтаж", м. Київ
ТОНКОГОЛОСЮКУ - першому заступникові генерального Миколі Григоровичу директора акціонерного товариства
"Київбудінвест"
ЧАДЮКУ - генеральному директорові акціонерного
Петру Миколайовичу товариства "Київбудінвест"
ШЕПЕТЮК - заступникові директора комунального Олені Олександрівні підприємства "Дирекція
реставраційно-відновлювальних робіт",
м. Київ
За здійснення мистецьких проектів на вшанування пам'яті жертв
Голодомору 1932-1933 років в Україні:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ЖОЛДАКА - режисера-постановника Андрія Валерійовича
Присвоїти почесні звання працівникам Черкаського обласного
українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
БЕРЛІНСЬКОМУ - артистові Юрію Григоровичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ВІГРАН - артистці Наталії Миколаївні
КУЗЬМИНУ - артистові Олександру Борисовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ОСИПОВУ - директорові. Володимиру Олексійовичу

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 30 листопада 2009 року
N 984/2009



вгору