Документ 981/2008, чинний, поточна редакція — Прийняття від 30.10.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників залізничного транспорту

За вагомий особистий внесок у розвиток транспортної системи
України, підвищення ефективності використання залізничного
транспорту, високу професійну майстерність та з нагоди Дня
залізничника п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
КРИВОПІШИНА - начальника державного Олексія Мефодійовича територіально-галузевого об'єднання
"Південно-Західна залізниця", м. Київ
ПШІНЬКА - ректора Дніпропетровського Олександра Миколайовича національного університету
залізничного транспорту імені
академіка В. Лазаряна
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КУШНІРА - складача поїздів станції Джанкой Олега Васильовича відокремленого структурного підрозділу
"Кримська дирекція залізничних
перевезень" державного підприємства
"Придніпровська залізниця"
МОСТОВОГО - начальника державного Михайла Васильовича територіально-галузевого об'єднання
"Львівська залізниця"
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БЕРЗОНА - голову спостережної ради Лева Шльомовича акціонерного товариства
"Металургтрансремонт",
м. Дніпропетровськ
БІЛОУСА - старшого майстра Чернігівського Івана Віталійовича професійного ліцею залізничного
транспорту
БОЙЧУКА - начальника локомотивного депо Володимира Борисовича Основа статутного
територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця", м. Харків
ДУТЧАКА - голову правління акціонерного Василя Ілліча товариства "Івано-Франківський
локомотиворемонтний завод"
ЛИГУНА - станційного диспетчера станції Петра Семеновича Знам'янка Одеської залізниці,
Кіровоградська область
МАЛЬКОВА - голову Адміністрації Державної Миколу Івановича спеціальної служби транспорту,
м. Київ
МАТІЯША - машиніста-інструктора електровозного
Ігоря Вікторовича депо Харків-"Жовтень" статутного
територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця"
РЕЗНІЧЕНКА - голову правління акціонерного Григорія Григоровича товариства "Запорізький
електровозоремонтний завод"
СУПРУНЕНКА - заступника начальника вагонної Івана Петровича дільниці станції Київ-Пасажирський
державного територіально-галузевого
об'єднання "Південно-Західна
залізниця"
ХОДЖАЙСУ - заступника начальника локомотивного Олександра Дмитровича депо Волноваха - начальника оборотного
депо Маріуполь державного підприємства
"Донецька залізниця"
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КРАВЧЕНКО - начальника резерву провідників Лідію Миколаївну Харківської вагонної дільниці N 1
статутного територіально-галузевого
об'єднання "Південна залізниця"
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ДІДЕНКА - складача поїздів станції Сергія Давидовича Харків-Сортувальний статутного
територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця"
ЖЕМЕЛУ - головного інженера відокремленого Володимира Васильовича підрозділу "Львівська дирекція
залізничних перевезень" державного
територіально-галузевого об'єднання
"Львівська залізниця"
КОСЕНКА - машиніста електропоїзда моторвагонного
Олексія Георгійовича депо Люботин статутного
територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця", Харківська
область
КУДРИНСЬКУ - обмотувальника цеху електричних машин
Віру Миколаївну акціонерного товариства "Київський
електровагоноремонтний завод
ім. Січневого повстання 1918 року"
ОВЧАРЕНКА - головного інженера Гребінківської Сергія Михайловича дистанції колії статутного
територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця", Полтавська
область
РЕВУЦЬКОГО - начальника служби державного Віталія Анатолійовича підприємства "Одеська залізниця"
РУДЯ - муляра Краснолиманського Євгена Вікторовича будівельно-монтажного експлуатаційного
управління державного підприємства
"Донецька залізниця"
СИДОРОВА - слюсаря вагонного вантажного депо Дмитра Юрійовича Харків-Сортувальний статутного
територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця"
СТЕФАШИНА - машиніста-інструктора відокремленого
Віктора Володимировича структурного підрозділу "Локомотивне
депо Нижньодніпровськ-Вузол"
державного підприємства
"Придніпровська залізниця",
м. Дніпропетровськ
ТАРАСЮКА - бригадира підприємств залізничного Миколу Сергійовича транспорту відокремленого підрозділу
"Локомотивне депо Ковель" державного
територіально-галузевого об'єднання
"Львівська залізниця", Волинська
область
ТКАЧУКА - машиніста локомотивного депо Віктора Костянтиновича Київ-Пасажирський державного
територіально-галузевого об'єднання
"Південно-Західна залізниця"
ШАРКОВА - складача поїздів станції Красний Олександра Володимировича Лиман державного підприємства
"Донецька залізниця"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
АБДУЛЛАЄВУ - генеральному директорові товариства Ельбрусу Фарман-огли "Об'єднаний транспортний холдинг",
м. Київ
АВРАМЕНКУ - начальникові служби статутного Юрію Івановичу територіально-галузевого об'єднання
"Південна залізниця", м. Харків
БАЛАНДІНУ - старшому диспетчерові відділу Віктору Васильовичу Ясинуватського району дорожнього
центру управління перевезеннями служби
перевезень державного підприємства
"Донецька залізниця"
ГРЕБІНЮ - начальникові відокремленого підрозділу
Володимиру Андрійовичу "Мостобудівельний поїзд N 61"
державного територіально-галузевого
об'єднання "Львівська залізниця",
м. Львів
ДУБНЕВИЧУ - президентові товариства "Корпорація Ярославу Васильовичу "Колійні ремонтні технології",
м. Львів
КОШУРНИКОВУ - начальникові служби державного Владиславу Володимировичу підприємства "Дніпропетровський
метрополітен"
КРОТУ - виконуючому обов'язки начальника Володимиру Степановичу Головного управління безпеки руху та
екології - головного ревізора з
безпеки руху залізничного транспорту
Державної адміністрації залізничного
транспорту України, м. Київ
КУКСІ - машиністові електропоїзда Михайлу Миколайовичу відокремленого структурного підрозділу
"Дніпропетровське моторвагонне депо"
державного підприємства
"Придніпровська залізниця"
НАУМЕНКУ - першому заступникові начальника Василю Івановичу Головного управління Державної
адміністрації залізничного транспорту
України, м. Київ
ПРОКОПЕНКУ - голові Одеської дорожньої Анатолію Григорійовичу профспілкової організації
РОМАНИШИНУ - начальникові локомотивного депо Василю Миколайовичу Мукачеве державного
територіально-галузевого об'єднання
"Львівська залізниця", Закарпатська
область
СЕМЧИШИНУ - голові правління акціонерного Григорію Павловичу товариства "Гніванський завод
спецзалізобетону", Вінницька область
СЛОБОДЯНУ - заступникові генерального директора Анатолію Васильовичу Державної адміністрації залізничного
транспорту України, м. Київ
ФІЛАТОВУ - головному інженерові - першому Олександру Валентиновичу заступнику начальника державного
підприємства "Донецька залізниця"
ХАРЧЕНКУ - директорові державного підприємства Сергію Івановичу "Дарницький вагоноремонтний завод",
м. Київ
ШАМІСУ - заступникові директора Одеської філії
Яну Макаровичу акціонерного товариства
"Київ-Дніпровське міжгалузеве
підприємство промислового залізничного
транспорту"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ФЕДОРІВУ - командирові 36 об'єднаного загону Зіновію Михайловичу Державної спеціальної служби
транспорту, м. Харків
ЧИСТОВУ - заступникові начальника служби Олександру Івановичу будівельно-монтажних робіт і
цивільних споруд Південної залізниці,
м. Харків
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ШВАЙКУ - власному кореспондентові на Юрію Романовичу Придніпровській залізниці державного
підприємства "Редакція газети
"Магістраль", м. Дніпропетровськ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ЩЕРБИНІ - начальникові дорожнього Євгену Васильовичу фізкультурно-спортивного клубу
"Локомотив" Південної залізниці,
м. Харків
"МАТИ-ГЕРОЇНЯ"
КОВАЛЬЧУК - багатодітній матері, черговій по Катерині Борисівні переїзду Старокостянтинівської
дистанції колії, Хмельницька область
ПОЛЕЖАЙ - багатодітній матері, техніку дільниці
Людмилі Віталіївні Знам'янської дистанції колії Одеської
залізниці, Кіровоградська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 30 жовтня 2008 року
N 981/2008



вгору