Документ 970-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 02.02.2016

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про проведення парламентських слухань на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України"

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 8, ст.82)

Верховна Рада України постановляє:

1. Провести 6 квітня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: "Розвиток туристичної індустрії як інструмент економічного розвитку та інвестиційної привабливості України".

2. Кабінету Міністрів України до 1 березня 2016 року підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань, тиражовані для народних депутатів України, відповідні пропозиції до проекту рекомендацій парламентських слухань та визначити доповідача із зазначеного питання.

3. Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму із залученням представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, наукових установ і громадських організацій здійснити відповідні заходи щодо організаційного та методичного забезпечення проведення парламентських слухань.

4. Запросити Президента України взяти участь у парламентських слуханнях.

5. Запросити для участі в парламентських слуханнях представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, релігійних конфесій, політичних партій, інших об’єднань громадян, наукових установ, представників громадськості.

6. Національній радіокомпанії України і Національній телекомпанії України за участю Інформаційного управління Апарату Верховної Ради України забезпечити в установленому порядку трансляцію парламентських слухань на Першому загальнонаціональному каналі Національної телекомпанії України та Першому загальнонаціональному каналі Національної радіокомпанії України.

7. Управлінню справами Апарату Верховної Ради України забезпечити фінансування витрат, необхідних для організації і проведення парламентських слухань та видання їх матеріалів Видавництвом Верховної Ради України.

8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ГРОЙСМАН

м. Київ
2 лютого 2016 року
№ 970-VIII
вгору