Документ 965/2006, поточна редакція — Прийняття від 14.11.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників агропромислового комплексу

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового
комплексу України, досягнення високих показників у виробництві та
переробці сільськогосподарської продукції, багаторічну сумлінну
працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ДОБРЯНСЬКОГО - генерального директора товариства Віктора Леонтійовича "Авангард-Д" Овідіопольського району,
Одеська область
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
КОНСТАНТИНОВА - президента корпорації "Укрросбуд", Володимира Андрійовича м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
СНІТИНСЬКОГО - ректора Львівського державного Володимира Васильовича аграрного університету
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАРТКОВСЬКОГО - президента Асоціації українських Ігоря Ілліча виробників морозива "Українське
морозиво", м. Київ
БАРЧУКА - заступника голови фермерського Івана Івановича господарства "Прометей" Коломийського
району, Івано-Франківська область
ДЕРМАНЦЯ - заступника директора Департаменту Володимира Іларіоновича ринків тваринництва з Головною
державною племінною інспекцією
Міністерства аграрної політики України
КІБІЧА - директора приватного підприємства Ігоря Степановича "Колос", м. Чернівці
КЛИМЕНКА - заступника начальника Управління Василя Івановича координації здійснення аграрної
політики Секретаріату Кабінету
Міністрів України
КОЛІСНИКА - механізатора товариства "Гайчур" Сергія Олександровича Новомиколаївського району,
Запорізька область
ЛУЗАНА - заступника Міністра аграрної політики
Юрія Яковича України
НАЗАРОВА - голову Новоград-Волинського Володимира Адамовича заготівельно-відгодівельного
кооперативу, Житомирська область
САНІНА - тракториста-машиніста товариства Віктора Івановича "Торговий дім "Долинське"
Чаплинського району, Херсонська
область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОРДИНСЬКУ - директора командитного товариства Ірину Василівну "ЕГО" Жовківського району, Львівська
область
КОДЕНСЬКУ - головного наукового співробітника Марію Юхимівну Національного наукового центру
"Інститут аграрної економіки"
УААН, м. Київ
ПЕРЕЯСЛОВЕЦЬ - головного бухгалтера товариства Любов Миколаївну "Агрофірма "Маяк" Золотоніського
району, Черкаська область
ПІВТОРАК - керуючу відділком Ганну Петрівну сільськогосподарського кооперативу
"Радянська земля" Білозерського
району, Херсонська область
СУПРУН - оператора машинного доїння Олену Ярославівну фермерського господарства імені
Шевченка Здолбунівського району,
Рівненська область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ВАРЧЕНКО - начальника відділу Департаменту Тетяну Іванівну зовнішньоекономічного співробітництва
Міністерства аграрної політики України
ВРАДІЯ - комбайнера товариства "Агротех" Миколу Борисовича Добровеличківського району,
Кіровоградська область
ОСТРОГОЛОВУ - доярку приватного Галину Миколаївну сільськогосподарського підприємства
"Розвазьке" Острозького району,
Рівненська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БАЛАБУШЦІ - колишньому агрономові-насіннєводу Петру Купріяновичу товариства "Нива" Рокитнянського
району, Київська область
БІЛОГУБОВІЙ - генеральному директорові Олені Миколаївні сільськогосподарського акціонерного
товариства "Київська овочева фабрика"
ВОВЧЕНКУ - директорові сільськогосподарського Віктору Миколайовичу товариства "Гусарівське"
Балаклійського району, Харківська
область
ГОЛОВАЧУ - директорові Підліснівської філії Сергію Івановичу акціонерного товариства
"Науково-виробниче підприємство
"Райз-Агро" Сумського району,
Сумська область
ДАНИЛЬЧЕНКУ - агрономові товариства "Саторі-С" Пилипу Васильовичу Кіровоградського району,
Кіровоградська область
ДЕМ'ЯНЧУКУ - радникові Міністра аграрної Володимиру Віталійовичу політики України
ДЕРКАЧУ - начальникові Державної інспекції з Володимиру Івановичу карантину рослин по Луганській області
ЖИЛКІНУ - начальникові відділу Департаменту Володимиру Андрійовичу ринків продукції рослинництва,
садівництва, виноградарства та
виноробства Міністерства аграрної
політики України
КАЛІНІЧЕНКУ - директорові товариства агрофірми Миколі Петровичу "Псьол" Краснопільського району,
Сумська область
КАРАСЮ - генеральному директорові товариства Борису Веніаміновичу "Агро-Овен" Магдалинівського району,
Дніпропетровська область
КАРПЕНКУ - директорові приватного Володимиру Павловичу сільськогосподарського підприємства
"Майбородівське" Кременчуцького
району, Полтавська область
КІШ-ВАЙДІ - першому заступникові начальника Ганні Василівні Закарпатського обласного головного
управління земельних ресурсів
МОІСЕЄНКУ - начальникові управління Олександру Андрійовичу агропромислового розвитку
Первомайської районної державної
адміністрації, Миколаївська область
ПОПРУЗІ - директорові фермерського Федору Миколайовичу господарства "Дар'я" Новомосковського
району, Дніпропетровська область
ПРАННИКУ - директорові дочірнього підприємства Степану Павловичу "М'ясопереробний комплекс "Росана",
м. Рогатин, Івано-Франківська область
ПРИТОЛЮКУ - керівникові приватно-орендного Роману Васильовичу сільськогосподарського підприємства
"Русь" Горохівського району,
Волинська область
РАДЧЕНКУ - директорові приватного підприємства Івану Романовичу "Комунар" Великобагачанського району,
Полтавська область
РУДЕНКУ - директорові сільськогосподарського Володимиру Івановичу товариства "Комінтернівська
птахофабрика", Одеська область
РУДЕНКО - заступникові голови Марії Павлівні сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Лиманський" Очаківського
району, Миколаївська область
СИДОРЕНКУ - директорові товариства "Агрофірма Віталію Пилиповичу імені Шевченка" Генічеського району,
Херсонська область
СТРАЖНИКУ - директорові приватно-орендного Володимиру Євгеновичу підприємства "Агровиробнича фірма
імені Чапаєва" Василівського району,
Запорізька область
ЦАРЕНКУ - директорові державного підприємства Івану Григоровичу дослідного господарства "Пасічна"
Старосинявського району, Хмельницька
область
ШМИГУ - директорові сільськогосподарського Григорію Івановичу товариства "Родина" Чорнобаївського
району, Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ГОРДІЄНКО - операторові лінії рудника N 7 Ірині Іванівні державного підприємства об'єднання
"Артемсіль", Донецька область
ІГНАТЕНКУ - директорові дочірнього підприємства Миколі Олексійовичу "Хлібокомбінат N 2" акціонерного
товариства "Київхліб"
КУТИНСЬКОМУ - директорові товариства "Літинський Анатолію Андрійовичу м'ясокомбінат", Вінницька область
ЛИСЕНКУ - директорові державного виробничого Віктору Павловичу підприємства "Скіф", м. Київ
ЛІПТУСУ - голові правління акціонерного Віктору Івановичу товариства "Корнинський цукровий
завод", Житомирська область
МОРШНІЙ - заступникові директора - головному Вірі Федорівні технологу дочірнього підприємства
"Імідж Холдинг" акціонерної компанії
"Імідж Холдинг АпС" Запорізького
району, Запорізька область
ФУРКЕВИЧУ - першому заступникові генерального Володимиру Олексійовичу директора Української корпорації з
виноградарства та виноробної
промисловості України, м. Київ
ШКУРКО - завідувачу виробництва дочірнього Світлані Львівні підприємства "Коропський сирзавод"
товариства "СиЛ", Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК
ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
ЗЕЛЕНЬКУ - провідному спеціалістові служби Петру Григоровичу ветеринарної медицини Адміністрації
Державної прикордонної служби України
ОЛІЙНИКУ - завідувачеві відділу Тернопільської Богдану Михайловичу обласної державної лабораторії
ветеринарної медицини
ПЕТЕЛЬКО - приватному ветеринарному лікареві, Валентині Миколаївні Тульчинський район, Вінницька область
ХАРУТІ - завідувачеві кафедри Білоцерківського
Григорію Григоровичу державного аграрного університету,
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
СОЛОДКОМУ - заступникові начальника державного Володимиру Дмитровичу управління екології та природних
ресурсів у Чернівецькій області -
начальникові державної інспекції з
контролю за охороною, захистом,
використанням та відтворенням лісів
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ВІТВІЦЬКОМУ - директорові Українського Володимиру Валентиновичу науково-дослідного інституту
продуктивності агропромислового
комплексу, доктору економічних наук,
професору, м. Київ
ЗАГОРУЙКУ - заступникові директора Національного
Віктору Опанасовичу інституту винограду і вина "Магарач"
УААН, доктору технічних наук,
члену-кореспонденту УААН, м. Ялта,
Автономна Республіка Крим
СІРАЦЬКОМУ - завідувачеві відділу Інституту Йосипу Зеноновичу розведення і генетики тварин УААН,
доктору сільськогосподарських наук,
професору, Київська область
СТЕГНІЮ - директорові Інституту Борису Тимофійовичу експериментальної і клінічної
ветеринарної медицини УААН, доктору
ветеринарних наук, члену-кореспонденту
УААН, м. Харків
ХАЙЛІСУ - професорові Луцького державного Гедалю Абрамовичу технічного університету, доктору
технічних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ІЩЕНКО - директорові Науково-методичного центру
Тетяні Дем'янівні аграрної освіти Міністерства аграрної
політики України
РУБАНУ - завідувачеві кафедри Харківської Юрію Дмитровичу державної зооветеринарної академії
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
ГАВРИШУ - електромонтерові товариства Володимиру Григоровичу "Поділля-цукор", м. Тернопіль.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 14 листопада 2006 року
N 965/2006



вгору