Документ 963/2004, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.08.2004
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 11.09.2004. Подивитися в історії? )

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про внесення змін до Указу Президента України
від 29 червня 2001 року N 476

Внести до Указу Президента України від 29 червня 2001 року
N 476 ( 476/2001 ) "Про почесні звання України" (зі змінами,
внесеними Указом від 30 квітня 2002 року N 426 ( 426/2002 ) такі
зміни:
1. У Положенні про почесні звання України, затвердженому
зазначеним Указом:
1) пункт 8 доповнити абзацом такого змісту:
"Мати-героїня";
2) пункт 9 доповнити абзацом такого змісту:
"Мати-героїня" - жінкам, які народили та виховали до
восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей,
усиновлених у встановленому законодавством порядку".
2. Опис нагрудного знака до почесного звання України,
затверджений зазначеним Указом, після абзацу четвертого доповнити
новим абзацом такого змісту:
"Нагрудний знак до почесного звання "Мати-героїня"
виготовляється з позолоченого срібла і містить на фігурному
картуші срібне зображення матері з дитиною на руках, а під ним -
стрічку білої емалі з написом "Мати-героїня", виконаним з жовтого
металу".
У зв'язку з цим абзац п'ятий вважати абзацом шостим.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 21 серпня 2004 року
N 963/2004



вгору