Про утворення державної наукової установи "Київський академічний університет"
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.12.2016962-р
Документ 962-2016-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 14.12.2016

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 грудня 2016 р. № 962-р
Київ

Про утворення державної наукової установи "Київський академічний університет"

1. Погодитися з пропозицією Національної академії наук та Міністерства освіти і науки щодо утворення державної наукової установи "Київський академічний університет" подвійного підпорядкування Національній академії наук та Міністерству освіти і науки, реорганізувавши шляхом перетворення Фізико-технічний навчально-науковий центр Національної академії наук.

2. Національній академії наук та Міністерству освіти і науки затвердити у місячний строк Положення про державну наукову установу "Київський академічний університет" та здійснити організаційні заходи щодо її матеріально-технічного та кадрового забезпечення.

3. Взяти до відома, що:

утворення та функціонування державної наукової установи "Київський академічний університет" здійснюється в межах загальної чисельності Фізико-технічного навчально-наукового центру Національної академії наук, що реорганізується, та видатків, передбачених Національній академії наук та Міністерству освіти і науки у державному бюджеті на відповідний рік;

особи, які навчаються у Фізико-технічному навчально-науковому центрі Національної академії наук, продовжують навчання в державній науковій установі "Київський академічний університет" за відповідними напрямами (спеціальностями), формою навчання та джерелом фінансування.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
вгору