Документ 962-2001-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 06.08.2016, підстава - 465-2016-п


 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
П О С Т А Н О В А
від 9 серпня 2001 р. N 962
Київ
 
{ Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ N 465 ( 465-2016-п ) від 22.07.2016 }
 
Про внесення змін до Порядку перебування
на державній службі працівників патронатної
служби членів Кабінету Міністрів України
та голів місцевих державних адміністрацій

 
     Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
 
     Внести до Порядку перебування на державній службі працівників патронатної служби членів Кабінету Міністрів України та голів місцевих державних адміністрацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 травня 1999 р. N 851 ( 851-99-п ) (Офіційний вісник України, 1999 р., N 20, ст. 902), зміни, що додаються.

 
   Прем'єр-міністр України                А.КІНАХ 
     Інд. 40

 
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 серпня 2001 р. N 962
 
ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку перебування на
державній службі працівників патронатної
служби членів Кабінету Міністрів України
та голів місцевих державних адміністрацій
( 851-99-п )

 
     1. Пункти 1 і 2 викласти у такій редакції:
 
     "1. З метою організаційного забезпечення своєї діяльності та відповідно до статті 15 Закону України "Про державну службу" ( 3723-12 ) члени Кабінету Міністрів України, голови місцевих державних адміністрацій мають право самостійно добирати осіб на посади патронатної служби. Призначення на посади патронатної служби згідно із штатним розписом і категорією, що відповідає посаді, здійснюється Державним секретарем Кабінету Міністрів України, державним секретарем міністерства, головою місцевої державної адміністрації.
 
     Кандидатури для призначення на посади працівників патронатних служб у Секретаріаті Кабінету Міністрів України та центральному апараті міністерств вносяться відповідно Прем'єр-міністром України, Першим віце-прем'єр-міністром, віце-прем'єр-міністрами та міністрами.
 
     Державний секретар Кабінету Міністрів України, державний секретар міністерства призначає на посаду патронатної служби особу, щодо якої не будуть виявлені обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу.
 
     До складу патронатної служби можуть включатися посади помічника, радника, керівника прес-служби або інші, передбачені штатним розписом.
 
     2. Члени Кабінету Міністрів України, голови місцевих державних адміністрацій утворюють патронатну службу в межах граничної чисельності працівників Секретаріату Кабінету Міністрів України, центрального апарату міністерства, місцевої державної адміністрації та їх штатних розписів.
 
     Структура, чисельність працівників і штатний розпис патронатної служби затверджуються Державним секретарем Кабінету Міністрів України за погодженням з Прем'єр-міністром України, державним секретарем міністерства за погодженням з міністром, головою місцевої державної адміністрації".
 
     2. Останнє речення пункту 8 виключити.вгору