Документ 958/2011, поточна редакція — Прийняття від 30.09.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди Дня працівників освіти

За значний особистий внесок у розвиток національної освіти,
підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну
діяльність, високий професіоналізм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
КОРОТКОВА - директора Кіровоградського обласного
Анатолія Єгоровича загальноосвітнього навчально-виховного
комплексу гуманітарно-естетичного
профілю (гімназія-інтернат - школа
мистецтв)
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
МАКСИМЕНКА - академіка-секретаря відділення Сергія Дмитровича Національної академії педагогічних
наук України, м. Київ
СКЛЯР - учителя Українського Ірину Вільївну фізико-математичного ліцею Київського
національного університету імені
Тараса Шевченка
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БЕРШТЕЙНА - учителя комунального закладу Олександра Лазаровича "Харківський фізико-математичний ліцей
N 27 Харківської міської ради
Харківської області"
ХАРЧЕНКА - проректора Національного авіаційного
Володимира Петровича університету, м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
КАРПЕНКО - професора Інституту філології Маргариту Олександрівну Київського національного університету
імені Тараса Шевченка
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОРЮНОВУ - начальника Головного управління Віру Зіновіївну освіти і науки Київської міської
державної адміністрації
МУРАЩУК - учительку спеціалізованої Ларису Олександрівну школи-інтернату "Львівський
фізико-математичний ліцей при
Львівському національному університеті
імені Івана Франка з поглибленим
вивченням природничо-математичних
наук"
ЯКИМЕНКО - завідувача кафедри Інституту Світлану Іванівну педагогічної освіти Миколаївського
національного університету імені
В.О. Сухомлинського
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
АПОСТОЛОВУ - учителеві Києво-Печерського ліцею Олександру Ісааковичу N 171 "Лідер" Печерського району
міста Києва
АРТЕМЕНКО - учительці Артемівської Любові Дмитрівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 24 з поглибленим вивченням окремих
предметів та курсів, Донецька область
АРХИПОВІЙ - учительці Херсонської багатопрофільної
Ірині Аркадіївні гімназії N 20 імені Бориса Лавреньова
БАРТЄНЄВУ - учителеві Євпаторійського Володимиру Федоровичу навчально-виховного комплексу
"Інтеграл", Автономна Республіка Крим
БІЛАН - учительці закладу "Середня Людмилі Степанівні загальноосвітня школа I-II ступенів -
ліцей N 7 міста Вінниці"
БІТЮК - учительці навчально-виховного Марині Юріївні комплексу N 10 міста Хмельницького
БУРЛАЦІ - учительці державного ліцею міста Ользі Василівні Біла Церква, Київська область
ВОЙНАРОВСЬКІЙ - учительці Одеського Галині Вадимівні навчально-виховного комплексу
"Гімназія N 2 - спеціалізована
школа I ступеня з поглибленим
вивченням англійської мови"
ГОЛОВКО - учительці Гвардійського Людмилі Іванівні навчально-виховного комплексу
"Загальноосвітня школа I-III
ступенів - гімназія"
Сімферопольського району,
Автономна Республіка Крим
ГОНЧАРУКУ - учителеві гімназії N 48 Миколі Дмитровичу Шевченківського району міста Києва
ДАНИЛЯКУ - учителеві Української гімназії N 1 Петру Павловичу Івано-Франківської міської ради
ДУТЦІ - учительці спеціалізованої школи I-III
Вірі Степанівні ступенів з поглибленим вивченням
інформаційних технологій і
технологічних дисциплін села
Васильківці Гусятинського району,
Тернопільська область
ЄРМАКОВУ - учителеві Севастопольської Валерію Львовичу спеціалізованої школи I-III ступенів
N 3 з поглибленим вивченням
англійської мови
ЗАЛІЗНЯКУ - учителеві Комсомольської Сергію Володимировичу загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 1 з поглибленим вивченням економіки
та права, Полтавська область
ІЛЬЇНІЙ - заступникові директора Стахановського
Марії Іванівні навчально-виховного комплексу
"Середня загальноосвітня школа
I-III ступенів - дошкільний навчальний
заклад N 29", Луганська область
КОВАЛЕНКУ - учителеві комунального закладу Сергію Івановичу "Луганська спеціалізована школа
I-III ступенів N 57"
КОНДРАЦОВІЙ - учительці Первомаївської Людмилі Дмитрівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
Верхньорогачицької районної ради,
Херсонська область
КОСОВАН - учительці Чернівецької спеціалізованої
Оксані Корніївні школи I ступеня N 23
КУЗНЄЦОВІЙ - директорові Дорошівської Любові Василівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
Вознесенської районної ради,
Миколаївська область
КУЙБІДІ - учительці Переяслав-Хмельницької Тетяні Трохимівні гімназії, Київська область
ЛИТВИН - учительці навчально-виховного Ользі Михайлівні комплексу "Норинська загальноосвітня
школа I-III ступенів - дошкільний
навчальний заклад" Овруцького району,
Житомирська область
МАЙДАНИК - учительці Чернівецького ліцею N 1 Олені Геннадіївні математичного та економічного профілів
МИЛОСЕРДОВІЙ - директорові комунального закладу Надії Володимирівні освіти "Магдалинівська спеціальна
загальноосвітня школа-інтернат",
Дніпропетровська область
НЕВМЕРЖИЦЬКІЙ - учительці гімназії N 143 Ользі Федорівні Оболонського району міста Києва
ОВСІЄНКО - учительці Балаклійської Надії Володимирівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 1 імені О.А. Тризни, Харківська
область
ПРИХОДЬКО - учительці Ніжинської гімназії N 3, Людмилі Іванівні Чернігівська область
СТЕПАНОВІЙ - учительці Добровеличківської Любові Василівні загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 1,
Кіровоградська область
ТІТЕЧКО - учительці Сарненської гімназії, Світлані Євстафіївні Рівненська область
ХАХУДІ - учительці Носівської загальноосвітньої
Лідії Олексіївні школи I-III ступенів N 4,
Чернігівська область
ХИЖНЯК - учительці Степанецької спеціалізованої
Катерині Іванівні школи I-III ступенів Канівської
районної ради, Черкаська область
ШЕВЧИК - учительці навчально-виховного Марії Семенівні комплексу "Загальноосвітня школа
I-III ступенів N 1 - гімназія",
Волинська область
ШЕПЕЛЬ - учительці Харківської гімназії N 23 Світлані Юріївні
ШЛЕЄНКОВІЙ - керівникові гуртка центру дитячої Тетяні Миколаївні та юнацької творчості комунального
закладу "Навчально-виховне об'єднання
"Загальноосвітня школа I-III ступенів
N 24 - центр дитячої та юнацької
творчості "Оберіг" Кіровоградської
міської ради
ШОКАРЄВІЙ - учительці комунального закладу Олені Єгорівні "Запорізький навчально-реабілітаційний
центр "Джерело"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
СОЛОДОВНИК - директорові Новоград-Волинського Олені Володимирівні медичного коледжу, Житомирська область
ФАЙФУРІ - професорові кафедри державного вищого
Василю Васильовичу навчального закладу "Тернопільський
державний медичний університет
імені І.Я. Горбачевського"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БРИТАНУ - завідувачеві кафедри Національної Володимиру Терентійовичу металургійної академії України,
м. Дніпропетровськ
БУДЕННІЙ - заступникові директора департаменту -
Ірині Миколаївні начальнику відділу Міністерства
освіти і науки, молоді та спорту
України
ВАСИЛЬЄВУ - ректорові Сумського державного Анатолію Васильовичу університету
ГНАТЮКУ - директорові комунального закладу Дмитру Олексійовичу "Луцький навчально-виховний комплекс
N 26 Луцької міської ради
Волинської області"
ГОЛЬЦОВУ - завідувачеві кафедри Донецького Віктору Олексійовичу національного технічного університету
ЖИТКОВУ - доцентові кафедри Кіровоградського Олександру Анатолійовичу державного педагогічного університету
імені Володимира Винниченка
КАЛАКУРІ - завідувачеві кафедри Відкритого Марії Михайлівні міжнародного університету розвитку
людини "Україна", м. Київ
КОНДРАТЮК - начальникові відділу освіти Наталі Петрівні виконавчого комітету Бердянської
міської ради, Запорізька область
КУЗНІЦОВІЙ - директорові районного Будинку Світлані Миколаївні дитячої та юнацької творчості
Вижницької районної ради,
Чернівецька область
ЛУК'ЯНЕНКУ - директорові Нехворощанської Михайлу Пилиповичу загальноосвітньої школи I-III ступенів
Новосанжарської районної ради,
Полтавська область
МІТІКОВІЙ - директорові навчально-виховного Наталії Володимирівні комплексу N 353 "Планета щастя",
м. Дніпропетровськ
МОЗГОВІЙ - професорові кафедри Національного Наталії Григорівні педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова, м. Київ
НІДЗІЄВІЙ - директорові гімназії N 117 імені Вероніці Анатоліївні Лесі Українки з поглибленим вивченням
іноземних мов міста Києва
СТЕЦЮКУ - директорові державного Андрію Олексійовичу професійно-технічного навчального
закладу "Козятинське міжрегіональне
вище професійне училище залізничного
транспорту", Вінницька область
ТЕЛЕГІНІЙ - директорові ліцею N 100 "Поділ" - Вікторії Григорівні загальноосвітнього навчального закладу
I-III ступенів, м. Київ
ЧЕЛАКУ - директорові державного навчального Петру Христофоровичу закладу "Арцизький професійний
аграрний ліцей", Одеська область
ЯКОВЕНКУ - завідувачеві кафедри Київського Юрію Івановичу національного університету імені
Тараса Шевченка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
МОМОТУ - учителеві фізичного виховання Степану Антоновичу Бейзимівської загальноосвітньої школи
I-II ступенів Чуднівського району,
Житомирська область
ЧЕРЕПАХІНУ - доцентові кафедри фізичного виховання
Георгію Аркадійовичу Донецького державного університету
управління.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 30 вересня 2011 року
N 958/2011



вгору