Документ 95/2018, поточна редакція — Прийняття від 02.04.2018

Указ
Президента України

Про делегацію України для участі у переговорах між Україною та Республікою Казахстан щодо підготовки проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах і проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про видачу правопорушників

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах між Україною та Республікою Казахстан щодо підготовки проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах і проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про видачу правопорушників у такому складі:


ПЕТУХОВ
Сергій Ігорович

-

заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, глава делегації


ГОМАНЮК
Олексій Олексійович

-

заступник начальника відділу правової допомоги Управління правової допомоги та екстрадиції Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України (за згодою)


ЄНІН
Євгеній Володимирович

-

заступник Генерального прокурора України (за згодою)


КОЛЕДОВ
Сергій Володимирович

-

начальник відділу міжнародних договорів та офіційних перекладів Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України


МАРЧЕНКО
Людмила Іванівна

-

завідувач відділу кримінального законодавства, законодавства про судочинство та з питань міжнародного права департаменту законодавства з питань державного будівництва Головного державно-правового департаменту Адміністрації Президента України


ШЕВЧЕНКО
Катерина Георгіївна

-

заступник директора департаменту - начальник управління міжнародної правової допомоги Департаменту міжнародного права Міністерства юстиції України.

2. Дозволити главі делегації вносити в разі потреби зміни до складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року № 724.

3. Затвердити Директиви делегації України для участі у переговорах між Україною та Республікою Казахстан щодо підготовки проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах і проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про видачу правопорушників (додаються, для службового користування).

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання фінансового забезпечення проведення переговорів між Україною та Республікою Казахстан щодо підготовки проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про правову допомогу у кримінальних справах і проекту Договору між Україною та Республікою Казахстан про видачу правопорушників.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
2 квітня 2018 року
№ 95/2018
вгору