Документ 944-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.11.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 15.11.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 листопада 2018 р. № 944
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері державного майна

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері державного майна, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 49
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 листопада 2018 р. № 944

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку електронного урядування у сфері державного майна

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Фонду державного майна за програмою “Розвиток електронного урядування у сфері державного майна” (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем є Фонд державного майна.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на запровадження системи електронного документообігу, зокрема придбання програмного забезпечення, комп’ютерної та офісної техніки, серверного обладнання.

4. Бюджетні кошти використовуються з урахуванням узятих на облік органами Казначейства бюджетних зобов’язань відповідно до паспорта бюджетної програми.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг здійснюється з урахуванням положень бюджетного законодавства.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору на підставі актів приймання-передачі поставлених товарів, виконаних робіт та наданих послуг.

6. Не допускається спрямування бюджетних коштів на придбання товарів, робіт і послуг, не пов’язаних з електронним урядуванням у сфері державного майна, та оплату посередницьких послуг.

7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

8. Складення і подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.вгору