Документ 933-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.11.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 15.11.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 листопада 2018 р. № 933
Київ

Про внесення зміни до Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміну до Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 500 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2191), доповнивши його пунктом 4-1 такого змісту:

“4-1. Рішення про надання керівнику апарату місцевої державної адміністрації та його заступнику матеріальної допомоги приймається керівником апарату відповідної місцевої державної адміністрації за погодженням із головою відповідної місцевої державної адміністрації.

Рішення про надання керівнику структурного підрозділу із статусом юридичної особи публічного права місцевої державної адміністрації та його заступнику матеріальної допомоги приймається керівником відповідного структурного підрозділу із статусом юридичної особи публічного права місцевої державної адміністрації за погодженням із головою відповідної місцевої державної адміністрації.”.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
вгору