Про призначення суддів
Указ Президента України від 14.10.2002926/2002
Документ 926/2002, поточна редакція — Прийняття від 14.10.2002

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про призначення суддів

Відповідно до пункту 23 статті 106, статті 127 та
частини першої статті 128 Конституції України ( 254к/96-ВР )
п о с т а н о в л я ю:
1. Призначити МАТЮШЕНКА Ігоря Володимировича на посаду судді
апеляційного суду Житомирської області в межах п'ятирічного
строку.
2. Призначити строком на п'ять років у місцевих господарських
судах на посади:
суддів господарського суду
Дніпропетровської області:
ПРИМАКА Сергія Анатолійовича, ШИРОБОКОВУ Людмилу Петрівну;
суддів господарського суду
Донецької області:
ЧЕРНОТУ Людмилу Федорівну, ЧОРНЕНЬКУ Ірину Кузьмінічну;
судді господарського суду
Івано-Франківської області
ГРИНЯКА Богдана Павловича;
судді господарського суду
Львівської області
ДЕРКАЧА Юрія Богдановича;
судді господарського суду
Одеської області
ЛЕПЕХУ Геннадія Анатолійовича;
судді господарського суду
міста Севастополя
ГОГОЛЯ Юрія Михайловича.
3. Призначити строком на п'ять років у місцевих судах на
посади:
судді Бахчисарайського районного суду
Автономної Республіки Крим
СОКОЛА Віктора Степановича;
судді Нижньогірського районного суду
Автономної Республіки Крим
БРИНДЮ Марину Анатоліївну;
судді Центрального районного суду
міста Сімферополя
Автономної Республіки Крим
ПОЗНЯКА Олександра Миколайовича;
судді Жмеринського міського суду
Вінницької області
СЕНЬКО Любов Юзефівну;
судді Ленінського районного суду
міста Вінниці
САУЛЯКА Юрія Васильовича;
судді Староміського районного суду
міста Вінниці
ТАТАУРОВУ Ірину Миколаївну;
судді Нововолинського міського суду
Волинської області
ФЕРЕНС Орисю Романівну;
судді Новомосковського районного суду
Дніпропетровської області
ПИЩИДУ Миколу Миколайовича;
судді Петропавлівського районного суду
Дніпропетровської області
ПОЛУБАНА Миколу Петровича;
судді П'ятихатського районного суду
Дніпропетровської області
БОРЦОВУ Аллу Анатоліївну;
судді Амур-Нижньодніпровського районного суду
міста Дніпропетровська
КРАСВІТНУ Тетяну Петрівну;
судді Кіровського районного суду
міста Дніпропетровська
ПРИСЯЖНУ Жанну Іванівну;
судді Дзержинського районного суду
міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
КОСТЕНКО Вікторію Валеріївну;
судді Саксаганського районного суду
міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
ОСТАПЕНКО Вікторію Олександрівну;
судді Красноармійського районного суду
Донецької області
СТОІЛОВУ Тамілу Василівну;
судді Мар'їнського районного суду
Донецької області
МІНЕНКО Лідію Андріївну;
судді Слов'янського міського суду
Донецької області
МІРОШНІЧЕНКО Любов Євгенівну;
судді Микитівського районного суду
міста Горлівки Донецької області
ДОБІНЧАК Ольгу Петрівну;
судді Ворошиловського районного суду
міста Донецька
ПЕРЕВЕРЗЕВУ Ларису Іванівну;
судді Калінінського районного суду
міста Донецька
КАРПУШОВУ Олену Віталіївну;
судді Київського районного суду
міста Донецька
МАСЛО Інну Валентинівну;
судді Куйбишевського районного суду
міста Донецька
ВАСИЛЕНКО Любов Андріївну;
судді Житомирського районного суду
Житомирської області
БАРЕНКО Сахібжамал Гайнулівну;
судді Корольовського районного суду
міста Житомира
КОТІК Тетяну Станіславівну;
судді Берегівського районного суду
Закарпатської області
ІЛЬТЬО Івана Івановича;
суддів Мукачівського районного суду
Закарпатської області:
КОЖУХ Олену Анатоліївну, КОНДОРА Романа Юлійовича;
судді Свалявського районного суду
Закарпатської області
ГАНЧАК Ларису Федорівну;
судді Ужгородського районного суду
Закарпатської області
ФАЗИКОШ Ганну Василівну;
судді Мелітопольського міського суду
Запорізької області
УРУПУ Ірину Володимирівну;
судді Хортицького районного суду
міста Запоріжжя
ЯМУ Дмитра Миколайовича;
судді Болехівського міського суду
Івано-Франківської області
ГОЛОВЕНКО Ольгу Степанівну;
судді Броварського міського суду
Київської області
СЕРДИНСЬКОГО Володимира Степановича;
судді Вишгородського районного суду
Київської області
БОЖОК Світлану Костянтинівну;
судді Миронівського районного суду
Київської області
СЕМЕНЦОВА Юрія Вадимовича;
судді Таращанського районного суду
Київської області
ПОТЕРЯЙКО Світлану Анатоліївну;
судді Новомиргородського районного суду
Кіровоградської області
ПИСЬМЕННОГО Олексія Анатолійовича;
судді Світловодського районного суду
Кіровоградської області
ШИРОКОРЯДА Романа Володимировича;
суддів Кіровського районного суду
міста Кіровограда:
КУЦЕНКА Олександра Володимировича, ЧЕРНЕНКО Інессу Вікторівну;
судді Ленінського районного суду
міста Кіровограда
ЯКОВЛЄВА Олександра Володимировича;
судді Антрацитівського міського суду
Луганської області
АФАНАСЬЄВА Вадима Олексійовича;
судді Антрацитівського районного суду
Луганської області
СКОВОРОДКУ Олену Олександрівну;
судді Білокуракинського районного суду
Луганської області
ТРЕТЯКА Олександра Григоровича;
суддів Брянківського міського суду
Луганської області:
МІГУНОВУ Ларису Сергіївну, ЧЕРНОВУ Наталію Іванівну;
судді Краснодонського районного суду
Луганської області
ОКОЛОТА Геннадія Миколайовича;
судді Первомайського міського суду
Луганської області
БОРЗАНИЦЮ Сергія Володимировича;
судді Рубіжанського міського суду
Луганської області
КОРОТЕНКА Євгена Васильовича;
судді Свердловського міського суду
Луганської області
АЛЕЙНИКОВА Володимира Івановича;
судді Жовтневого районного суду
міста Луганська
РУДСЬКУ Світлану Миколаївну;
судді Кам'янобрідського районного суду
міста Луганська
РОДІОНОВА Сергія Олександровича;
судді Ленінського районного суду
міста Луганська
МАСЕНКА Дениса Євгеновича;
судді Шевченківського районного суду
міста Львова
МАЛЕХ Ірину Богданівну;
судді Врадіївського районного суду
Миколаївської області
ТИХОНЕНКА Михайла Івановича;
суддів Жовтневого районного суду
Миколаївської області:
САМЧИШИНУ Ніну Василівну, ЦАРЮК Лілію Михайлівну;
судді Первомайського міського суду
Миколаївської області
МАРЖИНУ Тетяну Валеріївну;
судді Балтського районного суду
Одеської області
ДРАГОМЕРЕЦЬКОГО Миколу Миколайовича;
судді Білгород-Дністровського міського суду
Одеської області
ОСТРУ Наталію Степанівну;
судді Ізмаїльського районного суду
Одеської області
ШЛЯХТИЦЬКОГО Олександра Ілліча;
судді Ширяївського районного суду
Одеської області
ПАРИНЮКА Сергія Івановича;
судді Малиновського районного суду
міста Одеси
ПЛАВИЧА Ігоря Володимировича;
судді Суворовського районного суду
міста Одеси
ФЕДУСИКА Андрія Григоровича;
судді Гадяцького районного суду
Полтавської області
ЗАВОРУ Івана Миколайовича;
судді Диканського районного суду
Полтавської області
ЩАБЕЛЬСЬКУ Ірину Володимирівну;
судді Октябрського районного суду
міста Полтави
ТІМОШЕНКО Наталію Володимирівну;
судді Великописарівського районного суду
Сумської області
В'ЮНИК Наталію Григорівну;
судді Недригайлівського районного суду
Сумської області
ЗАХАРЧЕНКА Олександра Петровича;
судді Роменського районного суду
Сумської області
СОЛЬОНУ Надію Михайлівну;
суддів Зарічного районного суду
міста Сум:
ЛОБКА Андрія Вікторовича, СОБИНУ Ольгу Іванівну;
судді Тернопільського міського суду
Тернопільської області
ЮРДИГУ Ольгу Степанівну;
судді Тернопільського районного суду
Тернопільської області
КОСТІВА Олександра Зіновійовича;
судді Валківського районного суду
Харківської області
ТОВСТОЛУЖСЬКОГО Олега Володимировича;
судді Дергачівського районного суду
Харківської області
НЕВ'ЯДОМСЬКОГО Дениса Володимировича;
судді Зачепилівського районного суду
Харківської області
ГРИШИНА Петра Володимировича;
судді Зміївського районного суду
Харківської області
ШАБЕЛЬНІКОВА Сергія Кузьмича;
судді Ізюмського міського суду
Харківської області
ПАНЧЕНКО Любов Василівну;
судді Куп'янського міського суду
Харківської області
ШИХОВЦОВУ-ХІТРІНУ Анну Олександрівну;
судді Жовтневого районного суду
міста Харкова
ГАВРИЛЮК Світлану Михайлівну;
судді Ленінського районного суду
міста Харкова
ШРАМКО Людмилу Леонтіївну;
судді Великолепетиського районного суду
Херсонської області
СОЛОВЙОВА Віктора Валентиновича;
судді Каховського міського суду
Херсонської області
ТЕРЕЩЕНКА Олега Євгеновича;
судді Нижньосірогозького районного суду
Херсонської області
БАЗІЛЬ Людмилу Володимирівну;
судді Нововоронцовського районного суду
Херсонської області
БУТЕНКО Тетяну Іванівну;
судді Новотроїцького районного суду
Херсонської області
КРАПІВІНУ Олену Павлівну;
судді Дніпровського районного суду
міста Херсона
ІВАНИЩУКА Андрія Анатолійовича;
судді Кам'янець-Подільського районного суду
Хмельницької області
КОРНІЮК Аллу Петрівну;
судді Жашківського районного суду
Черкаської області
ПЕРВАКА Михайла Олексійовича;
судді Золотоніського районного суду
Черкаської області
СЕРЕДУ Людмилу Василівну;
судді Герцаївського районного суду
Чернівецької області
ЄФТЕМІЯ Станіслава Миколайовича;
судді Сокирянського районного суду
Чернівецької області
СТАСІВА Ігоря Степановича;
судді Першотравневого районного суду
міста Чернівців
ЗАБАВСЬКУ Олену Олександрівну;
судді Варвинського районного суду
Чернігівської області
СЕМЕНЧЕНКА Олексія Миколайовича;
судді Деснянського районного суду
міста Чернігова
КОВЕРЗНЕВА Вадима Олександровича;
суддів Дарницького районного суду
міста Києва:
НАБУДОВИЧ Ірину Олександрівну, ЯЩУК Тетяну Іванівну;
суддів Дніпровського районного суду
міста Києва:
БЕСПАЛОВА Олександра Олександровича, ГОНЧАРУКА Віктора Петровича, КИЯШКА Олександра Анатолійовича, КУЛІКОВУ Світлану Василівну, МАРЧЕНКО Мирославу В'ячеславівну, ПОПОВИЧ Олену Вікторівну, ЧАУСА Миколу Олексійовича, ШТЕЛИК Світлану Павлівну;
судді Оболонського районного суду
міста Києва
МАХЛАЙ Людмилу Дмитрівну;
судді Подільського районного суду
міста Києва
ЗІМІНУ Вероніку Борисівну;
суддів Солом'янського районного суду
міста Києва:
БЕЗИМЕННУ Наталію Вікторівну, КІЗЮН Людмилу Іванівну;
судді Гагарінського районного суду
міста Севастополя
БЕССАРАБ Любов Михайлівну;
судді військового місцевого суду
Рівненського гарнізону
ЦВІРКУНА Олександра Сергійовича.
4. Призначити БОЙЧЕВУ Наталію Василівну на посаду судді
Якимівського районного суду Запорізької області в межах
п'ятирічного строку.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 14 жовтня 2002 року
N 926/2002



вгору