Документ 924-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.11.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 09.11.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 листопада 2018 р. № 924
Київ

Про внесення зміни до Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 р. № 1270 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 96, ст. 3504; 2015 р., № 80, ст. 2676), зміну, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 37
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 7 листопада 2018 р. № 924

ЗМІНА,
що вноситься до Комплексної (зведеної) програми підвищення рівня безпеки енергоблоків атомних електростанцій

Розділ “Обсяги та джерела фінансування” викласти у такій редакції:

“Обсяги та джерела фінансування

Витрати на виконання Програми здійснюються за рахунок коштів, які надходять державному підприємству “НАЕК “Енергоатом” від продажу електричної та теплової енергії, що виробляється атомними електростанціями, та/або інших джерел, не заборонених законодавством, а також коштів, наданих як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку і Євратомом.

Фінансування Програми за рахунок бюджетних коштів не передбачається.

Орієнтовний обсяг фінансування Програми становить усього 26893 млн. гривень (без урахування податку на додану вартість) власних коштів державного підприємства “НАЕК “Енергоатом”, а також 600 млн. євро, наданих як кредити Європейським банком реконструкції та розвитку та Євратомом.

Обсяг витрат, необхідних для виконання Програми за рахунок власних коштів державного підприємства “НАЕК “Енергоатом”, уточнюється щороку під час затвердження тарифу на відпуск електричної та теплової енергії, що виробляється атомними електростанціями. Для цього державне підприємство “НАЕК “Енергоатом” узгоджує з Міненерговугіллям та подає НКРЕКП розрахунок коштів, необхідних для виконання Програми, з урахуванням індексу цін виробників промислової продукції, індексу інфляції та змін курсу валют згідно з планом-графіком здійснення зведених заходів з підвищення рівня безпеки атомних електростанцій.

Залучення кредитів Європейського банку реконструкції та розвитку і Євратома в обсязі 600 млн. євро здійснюється відповідно до Порядку підготовки, реалізації, проведення моніторингу та завершення реалізації проектів економічного і соціального розвитку України, що підтримуються міжнародними фінансовими організаціями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 2016 р. № 70 (Офіційний вісник України, 2016 p., № 16, ст. 627).”.вгору