Документ 911-VI, чинний, поточна редакція — Прийняття від 04.02.2009
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 28.02.2009. Подивитися в історії? )

                                                          
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про внесення змін до статті 9 Закону України
"Про оренду державного та комунального майна"
щодо книговидавничої справи
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2009, N 26 , ст. 321 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
1. Частину сьому статті 9 Закону України "Про оренду
державного та комунального майна" ( 2269-12 ) (Відомості Верховної
Ради України, 1995 р., N 15, ст. 99; 1998 р., N 18, ст. 88;
1999 р., N 29, ст. 239) доповнити абзацами четвертим - шостим
такого змісту:
"Положення абзаців першого - третього частини сьомої цієї
статті не застосовуються у разі подання заяви про оренду
приміщень, що перебувають у державній та комунальній власності,
вітчизняними видавництвами та підприємствами з розповсюдження
книжкової продукції, що забезпечують підготовку, випуск та (чи)
розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції
державною мовою.
Вітчизняні видавництва та підприємства з розповсюдження
книжкової продукції, що забезпечують підготовку, випуск та (чи)
розповсюдження не менш як 50 відсотків книжкової продукції
державною мовою, мають переважне перед іншими фізичними та
юридичними особами право на укладення договору оренди приміщень
державної та комунальної власності, крім випадку, передбаченого у
частині четвертій статті 8 цього Закону. Порядок визначення обсягу
книжкової продукції державною мовою затверджується Кабінетом
Міністрів України.
У договорах оренди приміщень, укладених відповідно до абзаців
четвертого та п'ятого частини сьомої цієї статті, передбачається
умова стосовно того, що недотримання вітчизняними видавництвами та
підприємствами з розповсюдження книжкової продукції вимоги щодо
підготовки, випуску та (чи) розповсюдження книжкової продукції
державною мовою в обсязі не менш як 50 відсотків є підставою для
розірвання договору оренди в установленому законодавством
порядку".
2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 4 лютого 2009 року
N 911-VI



вгору