Документ 898-2018-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.11.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21 листопада 2018 р. № 898-р
Київ

Про внесення змін до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

Внести зміни до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 лютого 2018 р. № 109, виклавши його в редакції, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 55
ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2018 р. № 898-р

ЗМІНИ,
що вносяться до пункту 6 плану заходів щодо реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2018 рік

Пункт 6 викласти в такій редакції:

“6. Провести такі інформаційно-роз’яснювальні кампанії:

1) Всеукраїнську інформаційну кампанію “НАТО - Україна. Безпека. Захист. Стабільність”, у рамках якої забезпечити виготовлення інформаційної, аудіовізуальної, друкованої продукції та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, громадських місцях, закладах освіти.


Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).


IV квартал;

2) кампанію з підвищення рівня поінформованості на тему “Співробітництво Україна - НАТО як каталізатор реформ”, у рамках якої забезпечити виготовлення інформаційної, аудіовізуальної, друкованої продукції та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, громадських місцях, закладах освіти.


Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, МОН, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).


IV квартал;

3) освітню кампанію на тему “Чому НАТО? Засади і принципи діяльності НАТО та його роль у підтримці міжнародної безпеки”, у рамках якої забезпечити виготовлення інформаційної, аудіовізуальної, друкованої продукції та розміщення її в ефірі загальнонаціональних та регіональних теле- та радіоканалів, в Інтернеті, громадських місцях, закладах освіти.


Держкомтелерадіо, МІП, МЗС, МОН, обласні, Київська міська держадміністрації, громадські об’єднання (за згодою).


IV квартал.”.
вгору