Документ 894-2012-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 26.09.2012
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 09.10.2012. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 26 вересня 2012 р. № 894
Київ

Про затвердження Порядку використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті  для здійснення заходів з розвитку освіти у сфері інформаційних технологій

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з розвитку освіти у сфері інформаційних технологій, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70





ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 вересня 2012 р. № 894

ПОРЯДОК
використання у 2012 році коштів, передбачених  у державному бюджеті для здійснення заходів  з розвитку освіти у сфері інформаційних технологій

1. Цей Порядок визначає механізм використання у 2012 році коштів, передбачених у державному бюджеті МОНмолодьспорту за програмою “Проведення всеукраїнських та міжнародних олімпіад у сфері освіти, здійснення заходів з розвитку освіти у сфері інформаційних технологій” для здійснення заходів з розвитку освіти у сфері інформаційних технологій (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є МОНмолодьспорт, розпорядником бюджетних коштів нижчого рівня та відповідальним виконавцем бюджетної програми - державна наукова установа “Інститут інноваційних технологій і змісту освіти” МОНмолодьспорту (далі - розпорядник бюджетних коштів).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на підготовку та проведення всеукраїнських та міжнародних заходів з розвитку освіти у сфері інформаційних технологій (форумів, семінарів, конференцій, презентацій у сфері інформаційних технологій, конкурсів (турнірів) з інтелектуальних комп’ютерних ігор, алгоритмічного програмування, веб-програмування та робототехніки) (далі - заходи з розвитку освіти).

4. Не допускається спрямування бюджетних коштів на закупівлю товарів, робіт і послуг, постачання, виконання і надання яких безпосередньо не пов’язане з проведенням заходів з розвитку освіти. Бюджетні кошти не можуть бути спрямовані на придбання основних засобів (меблів, оргтехніки, комп’ютерів, транспортних засобів тощо), а також на здійснення витрат, пов’язаних з утриманням підприємств, установ, громадських організацій, об’єднань та осіб, що не є учасниками заходів з розвитку освіти.

Головний розпорядник бюджетних коштів затверджує в установленому порядку план заходів, у якому зазначаються найменування заходу, відповідальний за його виконання, дата і місце проведення, обсяг відповідних витрат.

5. До проведення заходів з розвитку освіти можуть залучатися підприємства, установи та організації, діяльність яких пов’язана з організацією і проведенням таких заходів і які наділені відповідними правами, зокрема на організацію відеотрансляції комп’ютерних ігор.

6. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

7. Головний розпорядник, розпорядник бюджетних коштів забезпечують цільове та ефективне їх використання.

8. Розпорядник бюджетних коштів на підставі договорів про закупівлю може здійснювати попередню оплату товарів, робіт і послуг з урахуванням положень бюджетного законодавства у розмірі до 30 відсотків вартості, зазначеної в договорі (договорах) про закупівлю.

У разі коли протягом трьох місяців після здійснення попередньої оплати захід не проведено, сума такої оплати підлягає поверненню розпорядникові бюджетних коштів.

Переможці процедури закупівлі у разі отримання попередньої оплати подають розпорядникові бюджетних коштів не пізніше ніж 5 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформацію про фактично проведені заходи з розвитку освіти за встановленою ним формою.

Остаточні розрахунки проводяться згідно з умовами договорів про закупівлю на підставі актів приймання-передачі у вартісних показниках та зведеної відомості про надані послуги у натуральних показниках за встановленою розпорядником бюджетних коштів формою.

9. МОНмолодьспорт подає Мінфіну протягом двох тижнів після укладення договору про закупівлю інформацію про обсяг витрат, пов’язаних з організацією та проведенням заходів з розвитку освіти.

Розпорядник бюджетних коштів надсилає в установленому порядку щомісяця до 15 числа інформацію про використання бюджетних коштів для її узагальнення і подання до 25 числа Мінфіну.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.



вгору