Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 25.08.2011877/2011
Документ 877/2011, поточна редакція — Прийняття від 25.08.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у зміцнення енергетичного
потенціалу держави, багаторічну самовіддану працю, високий
професіоналізм та з нагоди Дня шахтаря п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
КРИШТОПУ - директора державного акціонерного Миколу Григоровича товариства "Шахта "Надія",
Львівська область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ГОРОБЦОВА - генерального директора державного Петра Степановича підприємства "Антрацит", Луганська
область
КУЗНЕЦОВА - гірника очисного забою структурного
Євгена Миколайовича підрозділу "Шахтоуправління
"Суходільське-Східне" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
МІМІНОШВІЛІ - директора відокремленого підрозділу
Варлама Валеріяновича "Шахта імені О.О. Скочинського"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
ПАШКОВСЬКОГО - першого заступника директора Петра Семеновича Науково-дослідного інституту
гірничорятувальної справи та пожежної
безпеки "Респіратор", м. Донецьк
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БЄЛОСАРОВА - машиніста гірничих виїмкових машин Анатолія Сепбаєвича відокремленого підрозділу "Шахта
N 9 "Нововолинська" державного
підприємства "Волиньвугілля"
ВАТУЛІНА - гірника очисного забою структурного
Валерія Васильовича підрозділу "Шахтоуправління
"Самсонівське-Західне" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
ВОЛОШИНА - оператора державного підприємства Андрія Петровича "Східний гірничозбагачувальний
комбінат", Дніпропетровська область
ДЕРЕЧУ - гірника очисного забою акціонерного
Євгена Анатолійовича товариства "Шахтоуправління
"Покровське", Донецька область
ДОВГУНА - прохідника дільниці відокремленого Миколу Володимировича підрозділу "Шахтоуправління
"Нововолинське" державного
підприємства "Волиньвугілля"
ІСАЧЕНКА - електрослюсаря відокремленого Бориса Миколайовича підрозділу "Шахта "Партизанська"
державного підприємства
"Антрацит", Луганська область
КАБАНЦОВА - прохідника відокремленого Ігоря Миколайовича підрозділу "Шахта
"Довжанська-Капітальна" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
КОЗЛОВА - директора відокремленого підрозділу
Валерія Івановича "Антрацитвантажтранс" державного
підприємства "Антрацит", Луганська
область
КОНОНЕНКА - начальника виробничого структурного
Григорія Петровича підрозділу "Шахта "Західно-Донбаська"
акціонерного товариства "ДТЕК
Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
МЕРКУЛОВА - начальника відділу Інгульської Володимира Анатолійовича шахти державного підприємства
"Східний гірничозбагачувальний
комбінат", Кіровоградська область
МИСЯ - гірника очисного забою відокремленого
Ігоря Володимировича підрозділу "Шахта "Відродження"
державного підприємства
"Львіввугілля"
ПІЦИКА - головного інженера Олександра Євгенійовича Новокостянтинівської шахти державного
підприємства "Східний
гірничозбагачувальний комбінат",
Кіровоградська область
СЕМЕНЧУКА - гірника очисного забою відокремленого
Олега Миколайовича підрозділу "Шахта "Бужанська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
СЕРГЄЄВА - заступника директора відособленого Сергія Сергійовича підрозділу "Шахта "Прогрес"
державного підприємства
"Торезантрацит", Донецька область
СЕРГІЄНКА - директора структурного підрозділу Ігоря Вікторовича "Шахта "Єнакіївська" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
СКРИПНІКА - начальника шахти "Щегловська-Глибока"
Василя Володимировича акціонерного товариства
"Шахтоуправління "Донбас"
Міністерства енергетики та вугільної
промисловості України, м. Донецьк
ЧЕНДЄВА - прохідника відокремленого підрозділу
Анатолія Івановича "Шахта імені С.М. Кірова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ШЕРСТЮКА - бригадира гірників відокремленого Миколу Миколайовича підрозділу "Шахта імені М.В. Фрунзе"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ГАББАЗОВА - помічника командира загону П'ятого Даміра Зіннуровича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Луганська область
ДАНІЛЕНКА - командира відділення Восьмого Сергія Вікторовича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у
вугільній промисловості,
Дніпропетровська область
МАКАРОВА - командира взводу Четвертого Ігоря Івановича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у
вугільній промисловості, Луганська
область
МЕДВЕДЄВА - помічника командира загону Десятого
Сергія Анатолійовича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Донецька область
ПРЯДКІНА - респіраторника оперативного Єгора Сергійовича взводу Сьомого воєнізованого
гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної
служби у вугільній промисловості,
Луганська область
ПУКАЧА - командира Шостого воєнізованого Володимира Івановича гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної
служби у вугільній промисловості,
Донецька область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОБРОВУ - машиніста установок збагачення та Ольгу Миколаївну брикетування відокремленого
підрозділу "Групова збагачувальна
фабрика "Вахрушевська" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЄФИМОВУ - заступника директора відокремленого
Зінаїду Олександрівну підрозділу "Антрацитівський
ремонтно-механічний завод" державного
підприємства "Антрацит", Луганська
область
ЧЕРНОВУ - заступника начальника відділу Ірину Анатоліївну акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня
АРХИПОВА - прохідника відокремленого підрозділу
Сергія Миколайовича "Шахта імені В.М.Бажанова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
БАЛБЕКОВА - електрослюсаря відокремленого Анатолія Миколайовича підрозділу "Шахта "Алмазна"
державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
БЄЛІКОВА - прохідника відокремленого підрозділу
Івана Анатолійовича "Шахта 1/3 "Новогродівська"
державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
БІРЮКОВА - прохідника акціонерного товариства Анатолія Вікторовича "Шахтоуправління "Покровське",
Донецька область
БОЙКА - гірника очисного забою Миколу Володимировича відокремленого підрозділу "Шахта
"Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит",
Луганська область
БОРТКА - машиніста бурової установки Анатолія Олександровича державного підприємства
"Вугільна компанія "Краснолиманська",
Донецька область
ВАСИЛЬЄВА - електрослюсаря відособленого Олександра Івановича підрозділу "Шахта "Прогрес"
державного підприємства
"Торезантрацит", Донецька область
ВИСОЦЬКОГО - начальника дільниці відокремленого Володимира Вікторовича підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
ГРАНОВСЬКОГО - машиніста гірничих виїмкових машин Леоніда Федоровича відокремленого підрозділу "Шахта
"Димитрова" державного підприємства
"Красноармійськвугілля", Донецька
область
КОЗЛОВА - забійника на відбійних молотках Сергія Олександровича відокремленого підрозділу "Шахта
"Північна" державного підприємства
"Дзержинськвугілля", Донецька область
КОРОБКІНА - гірника відокремленого підрозділу Геннадія Михайловича "Шахта "Крепінська" державного
підприємства "Антрацит",
Луганська область
ЛАКТІОНОВА - майстра акціонерного товариства Володимира Васильовича "Шахтоуправління "Донбас", м. Донецьк
МАЛЮТІНА - гірника очисного забою Михайла Васильовича акціонерного товариства "ДТЕК "Шахта
"Комсомолець Донбасу",
Донецька область
МЕЛЬНИКА - начальника дільниці Смолінської шахти
Валентина Володимировича державного підприємства "Східний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Кіровоградська область
МЕНЬШАКОВА - електрослюсаря відокремленого Миколу Павловича підрозділу "Шахта
"Шахтарська-Глибока" державного
підприємства "Шахтарськантрацит",
Донецька область
НАУМЕНКА - прохідника підприємства "Шахта Сергія Георгійовича імені О.Ф. Засядька", м. Донецьк
ПАЩЕНКА - гірника очисного забою державного Євгена Миколайовича підприємства "Шахтоуправління
"Південнодонбаське N 1",
Донецька область
ПЕРЧЕНКОВА - електрослюсаря відокремленого Віктора Сергійовича підрозділу "Шахта "Вергелівська"
державного підприємства
"Луганськвугілля"
ПОНОМАРЬОВА - гірника очисного забою Олексія Вікторовича відокремленого підрозділу "Шахта
"Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит", Луганська
область
ПРОВОРЧЕНКА - гірника очисного забою відокремленого
Олександра Григоровича підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
СТАШУКА - гірника очисного забою Смоленської Олександра Авксентійовича шахти державного підприємства
"Східний гірничозбагачувальний
комбінат", Кіровоградська область
ТАРАСЕНКА - прохідника відокремленого підрозділу
Олександра Івановича "Шахта імені О.О. Скочинського"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
ТИМОШЕНКА - прохідника структурного підрозділу Сергія Олександровича "Шахта "Єнакіївська" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
ТУРКЕВИЧА - начальника дільниці державного В'ячеслава Володимировича акціонерного товариства "Шахта
"Білоріченська" дочірнього
підприємства державної холдингової
компанії "Луганськвугілля"
ЧЕРНИШОВА - прохідника акціонерного товариства Ігоря Вікторовича "Орендне підприємство "Шахта
"Жданівська", Донецька область
ШАРШАКОВА - бригадира вибійників на відбійних Дмитра Володимировича молотках структурного підрозділу
"Шахта імені А.І. Гайового"
державного підприємства
"Артемвугілля", Донецька область
ЩЕРБІНА - забійника на відбійних молотках Володимира Олександровича структурного підрозділу "Шахта
імені Карла Маркса" державного
підприємства "Орджонікідзевугілля",
Донецька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АГАРКОВА - заступника головного інженера Анатолія Кузьмича акціонерного товариства "Державна
холдингова компанія
"Спецшахтобуріння", м. Донецьк
БУЙБАРОВА - гірника очисного забою структурного
Олександра Вікторовича підрозділу шахтоуправління
"Молодогвардійське" "Шахта імені
50-річчя СРСР" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
ВОДОП'ЯНОВА - виконуючого обов'язки директора Олега Олександровича відокремленого підрозділу "Шахта
"Комсомольська" державного
підприємства "Антрацит", Луганська
область
ВОЛОСА - гірника очисного забою Олександра Григоровича відокремленого підрозділу "Шахта
"Піонер" державного підприємства
"Добропіллявугілля", Донецька область
ВОЛОТКОВСЬКОГО - генерального директора державного Сергія Миколайовича підприємства "Вугільна компанія
"Краснолиманська", Донецька область
ГАНДЗІЙ - старшого майстра відділу технічного
Галину Вікторівну контролю відокремленого підрозділу
"Антрацитівський ремонтно-механічний
завод" державного підприємства
"Антрацит", Луганська область
ГАСІЧА - механіка товариства "Центральна Максима Олександровича збагачувальна фабрика "Курахівська",
Донецька область
ЄГОРУШКІНА - прохідника акціонерного товариства Олександра Миколайовича "Шахтоуправління "Покровське",
Донецька область
КОЛЕСНИЧЕНКА - гірника очисного забою відокремленого
Віталія Миколайовича підрозділу "Шахта імені XIX з'їзду
КПРС" державного підприємства
"Луганськвугілля"
КУРБАТОВА - електрослюсаря відокремленого Олександра Валентиновича підрозділу "Шахта "Ломоватська"
державного підприємства
"Первомайськвугілля", Луганська
область
КУЗАЯТОВА - начальника дільниці відокремленого Олега Анатолійовича підрозділу "Шахта "Курахівська"
державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
ЛАЗОРЕНКА - бригадира гірників відокремленого Юрія Петровича підрозділу "Шахта "Краснолуцька"
державного підприємства
"Донбасантрацит", Луганська область
МАТВЄЄВА - машиніста гірничих виїмкових машин Руслана Анатолійовича акціонерного товариства "Шахта
"Білоріченська" державної
холдингової компанії
"Луганськвугілля"
ПАШКОВСЬКОГО - машиніста гірничих виїмкових машин Миколу Миколайовича відокремленого підрозділу "Шахта
"Хрустальська" державного
підприємства "Донбасантрацит",
Луганська область
СИНЄБРЮХОВА - машиніста гірничих виїмкових машин Володимира Олексійовича акціонерного товариства "ДТЕК Шахта
Комсомолець Донбасу", Донецька
область
СИНЯВСЬКОГО - начальника відділу акціонерного Станіслава Олександровича товариства "Дондіпрошахт", м. Донецьк
СТЕФАНЦОВА - начальника дільниці відокремленого Олександра Володимировича підрозділу "Шахтобудівельницьке
управління" державного підприємства
"Свердловантрацит", Луганська область
ФАХРТДІНОВА - прохідника орендного підприємства Мінзефера Шаріп'яновича "Шахта імені О.Ф. Засядька",
м. Донецьк
ЧЕБЕРЯКА - бригадира гірників відокремленого Олега Сергійовича підрозділу "Шахтоуправління
"Ровеньківське" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ШАЙТУРУ - бригадира гірників відокремленого Володимира Дмитровича підрозділу "Шахта імені
Я.М. Свердлова" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
Нагородити медаллю "За врятоване життя"
КОЦЮРА - помічника командира взводу Павла Микитовича оперативно-медичної служби Третього
воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у
вугільній промисловості, Донецька
область
ХАЛІЛРАХМАНОВА - помічника командира загону Рустама Рудіфовича Оперативного воєнізованого
гірничорятувального загону
Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Донецька область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ДУБОВУ - першому заступникові директора Євгену Дмитровичу державного підприємства "Донецький
науково-дослідний вугільний
інститут"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АНДРЮЩАКУ - гірникові очисного забою акціонерного
Олександру Андрійовичу товариства "Шахтоуправління "Донбас",
м. Донецьк
БАБАКОВУ - гірникові очисного забою Сергію Вікторовичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Новодонецька" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
БАЮ - помічникові начальника дільниці Віктору Яковичу виробничого структурного підрозділу
"Шахта "Благодатна" акціонерного
товариства "ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
БЛІЩУ - машиністові гірничих виїмкових машин
Миколі Івановичу відокремленого підрозділу
"Шахтоуправління "Нововолинське"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
БУРЛАЧЕНКУ - гірникові очисного забою Ярославу Григоровичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Великомостівська" державного
підприємства "Львіввугілля"
ВОДОПШИНУ - головному інженерові акціонерного Роману Васильовичу товариства "ДТЕК Шахта Комсомолець
Донбасу", Донецька область
ГЕРТУ - директорові відокремленого підрозділу
Віктору Давидовичу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Дзержинськвугілля", Донецька область
ГОНЧАРОВУ - гірникові очисного забою акціонерного
Олександру Олександровичу товариства "Шахтоуправління
"Покровське", Донецька область
ГРИЩЕНКУ - начальникові дільниці виробничого Олександру Григоровичу структурного підрозділу "Шахта
"Дніпровська" акціонерного
товариства "ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ГУБЕНКУ - директорові приватного підприємства
Валентину Петровичу "Содєйствіє", Донецька область
ДІДЕНКУ - забійникові на відбійних молотках Ігорю Васильовичу відособленого підрозділу
"Шахтоуправління "Волинське"
державного підприємства
"Торезантрацит", Донецька область
ДОЛГОПОЛОВУ - забійникові на відбійних молотках Андрію Анатолійовичу структурного підрозділу "Шахта
імені В.І. Леніна" державного
підприємства "Артемвугілля",
Донецька область
ДУМАНЧУКУ - машиністові гірничих виїмкових Миколі Степановичу машин товариства "Шахта
"Білозерська", Донецька область
ЗІНОВ'ЄВУ - бригадирові прохідників виробничого
Роману Олексійовичу структурного підрозділу "Шахта імені
Героїв космосу" акціонерного
товариства "ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КИСЛОМУ - бригадирові гірників виробничого Сергію Миколайовичу структурного підрозділу "Шахта імені
М.І. Сташкова" акціонерного
товариства "ДТЕК "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КІНЗЕЛЬСЬКОМУ - прохідникові дільниці шахти Михайлу Ярославовичу "Родіна" шахтобудівельного управління
акціонерного товариства "Криворізький
залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
КОВАЛЮ - генеральному директорові державного
Олександру Івановичу підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
КОЛОМОЙЦЮ - гірникові очисного забою технічної Валерію Вікторовичу одиниці "Шахта "Зоря" державного
підприємства "Сніжнеантрацит",
Донецька область
КОМІРКУ - гірникові очисного забою Володимиру Івановичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Південнодонбаська N 3 імені
Миколи Сафоновича Сургая"
державного підприємства "Донецька
вугільна енергетична компанія"
КОРОЛЬОВУ - прохідникові шахти "Октябрська" Андрію Миколайовичу акціонерного товариства "Криворізький
залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
КРИВОНОСУ - начальникові дільниці виробничого Миколі Павловичу структурного підрозділу "Шахта
"Павлоградська" акціонерного
товариства "ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
КУЖЕЛЮ - електрослюсареві державного Вадиму Степановичу підприємства "Вугільна компанія
"Краснолиманська", Донецька
область
ЛІНЦОВУ - гірникові очисного забою Віктору Івановичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Червоний партизан" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ЛЮБИВОМУ - гірникові з ремонту гірничих Миколі Івановичу виробок товариства "Орендне
підприємство "Шахта
"Новодзержинська", Донецька область
ЛЮТОМУ - машиністові гірничих виїмкових Василю Петровичу машин державного підприємства
"Шахтоуправління "Південнодонбаське
N 1", Донецька область
МАЛИШЕВСЬКОМУ - гірникові очисного забою акціонерного
Анатолію Ромуальдовичу товариства "Шахтоуправління
"Покровське", Донецька область
МАЛОГРОШУ - гірникові очисного забою Миколі Васильовичу відокремленого підрозділу "Шахта N 9
"Нововолинська" державного
підприємства "Волиньвугілля"
МАНЬКУТІ - механікові дільниці відокремленого Олексію Леонідовичу підрозділу "Шахта "Бужанська"
державного підприємства
"Волиньвугілля"
МАРКОВУ - начальникові дільниці відокремленого
Володимиру Миколайовичу підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
МАРХАЙЧУКУ - заступникові директора відокремленого
Василю Миколайовичу підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
МИТРОФАНОВУ - директорові відокремленого підрозділу
Анатолію Сергійовичу "Шахта "Червоноградська" державного
підприємства "Львіввугілля"
МІТЮШИНУ - гірникові очисного забою Ігорю Миколайовичу виробничого структурного підрозділу
"Шахта "Ювілейна" акціонерного
товариства "ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
МІШИНУ - машиністові гірничих виїмкових Борису Вікторовичу машин структурного підрозділу "Шахта
імені М.П. Баракова" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
НИКИТЮКУ - генеральному директорові Миколі Георгійовичу державного підприємства
"Селидіввугілля", Донецька область
ОРЛОВУ - заступникові директора відокремленого
Ігорю Івановичу підрозділу "Шахта
"Шахтарська-Глибока" державного
підприємства "Шахтарськантрацит",
Донецька область
ОСТАПЕНКУ - прохідникові відокремленого Віктору Васильовичу виробничого підрозділу "Шахта
"Ніканор-Нова" державного
підприємства "Луганськвугілля"
ОШИЙКУ - гірникові очисного забою Володимиру Дмитровичу товариства "Орендне підприємство
"Шахтоуправління імені В.І. Чапаєва",
Донецька область
ПЄСКОВУ - гірникові очисного забою Олександру Миколайовичу відокремленого підрозділу "Шахта 1/3
"Новогродівська" державного
підприємства "Селидіввугілля",
Донецька область
ПОГЛОДУ - гірникові очисного забою Володимиру Степановичу акціонерного товариства "Орендне
підприємство "Шахта "Жданівська",
Донецька область
ПРОТАСОВУ - гірникові очисного забою виробничого
Володимиру Васильовичу структурного підрозділу "Шахта
"Степова" акціонерного товариства
"ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
РАБОТНИЦЬКОМУ - бурильникові шпурів шахти "Родіна" Вячеславу Григоровичу акціонерного товариства
"Криворізький залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
РАХНУ - бригадирові гірників виробничого Володимиру Іллічу структурного підрозділу "Шахта
"Західно-Донбаська" акціонерного
товариства "ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
РУБАНУ - генеральному директорові Валерію Васильовичу державного підприємства
"Шахтарськантрацит", Донецька область
САФОНОВУ - прохідникові Шахтарського Юрію Андрійовичу шахтобудівельного управління
акціонерного товариства
"Донбасшахтобуд", Донецька область
СЕНТІЩЕВУ - бригадирові прохідників Анатолію Андрійовичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Стаханова" державного
підприємства
"Красноармійськвугілля",
Донецька область
СЕРДЮКУ - прохідникові орендного підприємства
Віктору Вікторовичу "Шахта імені О.Ф. Засядька",
м. Донецьк
СМАГЛОВУ - бригадирові прохідників Сергію Миколайовичу відокремленого підрозділу "Шахта
"Первомайська" державного
підприємства "Первомайськвугілля",
Луганська область
СТУПАКОВУ - прохідникові відокремленого Сергію Михайловичу підрозділу "Шахта імені
В.М. Бажанова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ТАКТАРОВУ - прохідникові відокремленого Рашіду Сулеймановичу підрозділу "Шахта "Комсомольська"
державного підприємства "Антрацит",
Луганська область
ТУНІКУ - заступникові директора Віктору Олексійовичу відокремленого підрозділу "Шахта
Добропільська" державного
підприємства "Добропіллявугілля",
Донецька область
ХИЖНЯКУ - бригадирові прохідників Івану Миколайовичу відокремленого підрозділу "Шахта
імені Космонавтів" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЧЕРВАТЮКУ - директорові виробничого структурного
Віктору Григоровичу підрозділу "Шахта "Самарська"
акціонерного товариства "ДТЕК
Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ЧЕРНОВУ - прохідникові відокремленого Віктору Івановичу підрозділу "Шахта імені
Ф.Е. Дзержинського" державного
підприємства "Дзержинськвугілля",
Донецька область
ЧІКАРОВУ - машиністові гірничих виїмкових машин
В'ячеславу Івановичу відокремленого підрозділу "Шахта
імені С.М. Кірова" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ШАЙТАНУ - першому заступникові Голови Віктору Анатолійовичу Державної служби гірничого нагляду
та промислової безпеки України,
м. Київ
ШВИДУНУ - начальникові дільниці орендного Андрію Анатолійовичу підприємства "Шахта імені
О.Ф. Засядька", м. Донецьк
ШЕВЧЕНКУ - бригадирові гірників виробничого Григорію Володимировичу структурного підрозділу "Шахта
"Тернівська" акціонерного товариства
"ДТЕК Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ЯНЧЕНКУ - машиністові бурової установки шахти
Олександру Олександровичу "Гвардійська" акціонерного товариства
"Криворізький залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ГОНЧАРЕНКУ - директорові шахти імені Леніна Геннадію Григоровичу акціонерного товариства "Криворізький
залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
ПЕРЕСІДЛОМУ - директорові ремонтно-механічного Валерію Леонідовичу заводу акціонерного товариства
"Криворізький залізорудний комбінат",
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ЯЩЕНКУ - генеральному директорові державного
Юрію Петровичу підприємства "Науково-технічний
центр "Вуглеінновація", м. Київ.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 25 серпня 2011 року
N 877/2011



вгору