Документ 875-VII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 13.03.2014

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про забезпечення безперешкодної діяльності засобів масової інформації у передвиборний період 2014 року

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 14, ст.318)

Виходячи з необхідності безумовного забезпечення конституційних гарантій на свободу слова в Україні, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, створення належних умов для творчої діяльності журналістів, забезпечення плюралізму думок у матеріалах друкованих та електронних засобів масової інформації, усунення правових, адміністративних, економічних та організаційних перешкод у висвітленні передвиборної кампанії з виборів Президента України у 2014 році, а також недопущення припинення діяльності засобів масової інформації інакше як за рішенням їх засновника (співзасновників) або суду, Верховна Рада України постановляє:

1. Кабінету Міністрів України вжити заходів щодо припинення перевірок відповідними службами органів виконавчої влади і державними установами засобів масової інформації на період проведення передвиборної кампанії з виборів Президента України.

2. Рекомендувати Державній податковій службі України відмінити графіки перевірок засобів масової інформації на період передвиборної кампанії з виборів Президента України.

3. Рекомендувати Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення відмінити графіки перевірок телерадіоорганізацій на період передвиборної кампанії з виборів Президента України.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

О.ТУРЧИНОВ

м. Київ
13 березня 2014 року
№ 875-VII
вгору