Документ 850-2013-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.11.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 04.12.2013. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 21 листопада 2013 р. № 850
Київ

Про внесення змін до Порядку здійснення рятувальних заходів на об’єктах туристичних відвідувань

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку здійснення рятувальних заходів на об’єктах туристичних відвідувань, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 травня 2009 р. № 507 “Про затвердження Порядку здійснення рятувальних заходів на об’єктах туристичних відвідувань” (Офіційний вісник України, 2009 р., № 39, ст. 1308; 2011 р., № 101, ст. 3717), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 листопада 2013 р. № 850

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку здійснення рятувальних заходів на об’єктах туристичних відвідувань

1. Підпункт 5 пункту 2 викласти у такій редакції:

“5) проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт на об’єктах туристичних відвідувань відповідно до порядку, що визначається інструкціями, правилами, статутами, іншими нормативними документами щодо дій у надзвичайних ситуаціях;”.

2. Пункт 3 викласти у такій редакції:

“3. У разі виникнення надзвичайної ситуації керівник аварійно-рятувальної служби оцінює її характер, місце, обсяг аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, визначає сили та засоби, необхідні для їх проведення, приймає рішення про здійснення рятувальних заходів та призначення керівників пошуково-рятувальних груп.”.

3. Абзац перший пункту 7 викласти у такій редакції:

“Керівник аварійно-рятувальної служби забезпечує:”.

4. Підпункт 4 пункту 8 викласти у такій редакції:

“4) підтримання постійного зв’язку та надання керівникові аварійно-рятувальної служби оперативної інформації про хід проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт;”.

5. Підпункт 2 пункту 9 викласти у такій редакції:

“2) часткове або повне зупинення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, зокрема у разі виникнення прямої загрози життю або стану здоров’я рятувальників, потерпілих та інших осіб, з негайним інформуванням про це керівника аварійно-рятувальної служби;”.

6. У пункті 9-2 слова “Оперативно-рятувальній службі цивільного захисту” замінити словами “аварійно-рятувальній службі”.

7. Пункт 11 виключити.

8. У тексті Порядку слова “пошуково-рятувальні роботи” у всіх відмінках замінити словами “аварійно-рятувальні та інші невідкладні роботи” у відповідному відмінку.вгору