Документ 849-2017-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 21.03.2018, підстава - 147-2018-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 8 листопада 2017 р. № 849
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 147 від 21.02.2018}

Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету, передбачених для організації та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету, передбачених для організації та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 листопада 2017 р. № 849

ПОРЯДОК
використання коштів державного бюджету, передбачених для організації та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництва Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету, передбачених за програмою “Організація та проведення архітектурного конкурсу, проектування та будівництво Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції гідності” (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінкультури.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення витрат, пов’язаних із:

1) організацією та проведенням міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності”;

2) проектуванням та будівництвом Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності.

Використання бюджетних коштів здійснюється з урахуванням виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах Казначейства, у разі їх відповідності паспорту бюджетної програми.

4. Закупівля товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти здійснюються в установленому законом порядку.

Остаточні розрахунки за товари, роботи і послуги здійснюються згідно з умовами договору про їх закупівлю та підставі актів приймання-передачі виконаних робіт та наданих послуг.

5. Видатки, пов’язані з фінансуванням організації та проведення міжнародного відкритого архітектурного конкурсу, проектів на кращу проектну пропозицію щодо об’єкта “Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності”, здійснюються відповідно до Порядку проведення архітектурних та містобудівних конкурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 1999 р. № 2137 (Офіційний вісник України, 1999 р., № 47, ст. 2308).

6. Видатки, пов’язані з фінансуванням проектування та будівництвом Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції Гідності здійснюються відповідно до Порядку державного фінансування капітального будівництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1764 (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2374).

7. Мінкультури подає Мінфіну щокварталу до 20 числа наступного за звітним місяця інформацію про стан використання коштів.

8. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

9. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.вгору