Документ 847-2012-п, втратив чинність, поточна редакція — Втрата чинності від 05.02.2015, підстава - 28-2015-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 5 вересня 2012 р. № 847
Київ

{Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ № 28 від 28.01.2015}

Про затвердження Порядку розроблення, затвердження та внесення змін до галузевих стандартів вищої освіти

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 538 від 07.08.2013}

Відповідно до частини п’ятої статті 11 Закону України “Про вищу освіту” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок розроблення, затвердження та внесення змін до галузевих стандартів вищої освіти, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 вересня 2012 р. № 847

ПОРЯДОК
розроблення, затвердження та внесення змін до галузевих стандартів вищої освіти

{У тексті Порядку слово “МОНмолодьспорт” в усіх відмінках замінено словом “МОН” згідно з Постановою КМ № 538 від 07.08.2013}

1. Цей Порядок визначає процедуру розроблення, затвердження та внесення змін до галузевих стандартів вищої освіти.

2. Проект освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника вищого навчального закладу розробляється відповідно до структури, яка затверджується МОН за погодженням з Мінсоцполітики.

3. Проект освітньо-професійної програми підготовки фахівців з вищою освітою розробляється відповідно до структури, яка затверджується МОН.

4. Проект засобів проведення діагностики якості вищої освіти розробляється відповідно до структури, яка затверджується МОН.

5. Для розроблення проекту галузевого стандарту вищої освіти МОН утворюється робоча група.

6. З метою отримання пропозицій вищих начальних закладів та інших заінтересованих суб’єктів проект галузевого стандарту вищої освіти оприлюднюється на офіційному сайті МОН.

7. Проект освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників вищих навчальних закладів погоджується Мінсоцполітики та Спільним представницьким органом організацій роботодавців, їх об’єднань.

8. Проекти освітньо-кваліфікаційної характеристики випускників вищих навчальних закладів, освітньо-професійної програми підготовки та засобів діагностики якості вищої освіти затверджуються МОН.

9. Обґрунтовані пропозиції щодо внесення змін до галузевих стандартів вищої освіти подаються центральними органами виконавчої влади, науковими установами, роботодавцями та іншими суб’єктами, які є замовниками фахівців з вищою освітою, відповідній науково-методичній комісії Науково-методичної ради МОН, яка відповідно до Положення про зазначену Науково-методичну раду проводить їх експертизу та ініціює погодження і затвердження галузевого стандарту вищої освіти відповідно до цього Порядку.

10. Галузевий стандарт вищої освіти затверджується наказом МОН.

11. Затверджений галузевий стандарт вищої освіти оприлюднюється на офіційному сайті МОН і є обов’язковим для дотримання всіма вищими навчальними закладами незалежно від форми власності та підпорядкування.вгору