Документ 846-2008-п, перша редакція — Прийняття від 17.09.2008
( Увага! Це не поточна редакція документу. Перейти до поточної? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 17 вересня 2008 р. N 846
Київ
Про розмір неустойки за повну або часткову
несплату покупцями коштів за об'єкти приватизації

Відповідно до статті 29 Закону України "Про приватизацію
державного майна" ( 2163-12 ) Кабінет Міністрів України
п о с т а н о в л я є:
1. Установити, що розмір неустойки, яку сплачують покупці у
разі повної або часткової несплати в установлений Законом України
"Про приватизацію державного майна" ( 2163-12 ) строк коштів за
об'єкт приватизації, включаючи земельну ділянку, становить
20 відсотків ціни, за яку придбано такий об'єкт, включаючи
земельну ділянку.
2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету
Міністрів України від 21 серпня 1997 р. N 910 ( 910-97-п ) "Про
порядок сплати і розмір неустойки за повну або часткову несплату
покупцями коштів за об'єкти приватизації" (Офіційний вісник
України, 1997 р., число 35, с. 16).

Прем'єр-міністр України Ю.ТИМОШЕНКО
Інд. 25



вгору