Документ 834-2013-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 13.11.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 28.11.2013. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 13 листопада 2013 р. № 834
Київ

Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між зазначеним Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між зазначеним Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2012 р. № 1212 (Офіційний вісник України, 2013 p., № 1, ст. 21), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 17

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 13 листопада 2013 р. № 834

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між зазначеним Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців

1. Пункт 17 доповнити абзацами такого змісту:

“Формування виписки з Єдиного державного реєстру здійснюється державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від органів статистики, доходів і зборів даних про взяття на облік громадського об’єднання.

Формування повідомлення про залишення без розгляду документів, що подані для проведення державної реєстрації, та про відмову у проведенні державної реєстрації здійснюється державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців не пізніше наступного робочого дня з дня отримання з Реєстру відомостей про громадське об’єднання відповідно до цього Порядку.

Державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців перевіряє за допомогою Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців не менш як два рази на день (у першій та другій половині робочого дня) наявність отриманих з Реєстру відомостей про громадські об’єднання.”.

2. У тексті Порядку слова “державної податкової служби” замінити словами “доходів і зборів”.вгору