Документ 824-2018-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 07.11.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 7 листопада 2018 р. № 824-р
Київ

Деякі питання передачі нерухомого майна у м. Черкасах, що закріплене на праві господарського відання за Національним банком

1. Передати будівлю та споруди (реєстраційний номер 449697371101) по вул. Дашковича Остафія, 23 / вул. Хрещатик, 192, у м. Черкасах, що закріплені на праві господарського відання за Національним банком, до сфери управління Державної казначейської служби.

2. Фонду державного майна разом з Державною казначейською службою та Національним банком вжити заходів до укладення договорів оренди на передане згідно з пунктом 1 цього розпорядження нерухоме майно, визначене спільним рішенням Національного банку та Державної казначейської служби.

3. Рекомендувати балансоутримувачу використовувати нерухоме майно, зазначене у пункті 2 цього розпорядження, за цільовим призначенням для організації готівкового грошового обігу.

4. Фонду державного майна разом з Національним банком забезпечити здійснення контролю за цільовим функціональним використанням нерухомого майна, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 67
вгору