Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 15.05.2003809-IV
Документ 809-IV, поточна редакція — Прийняття від 15.05.2003

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про обрання суддів

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2003, N 35, ст.274 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

Обрати на посади суддів безстроково:

апеляційного суду Дніпропетровської області

Попругу Валентину Іванівну,

Русакову Ірину Юріївну;

апеляційного суду Запорізької області

Боєву Валентину Володимирівну,

Спас Ольгу Владленівну;

апеляційного суду Львівської області

Романюка Ярослава Михайловича;

апеляційного суду Миколаївської області

Мурлигіну Олену Яківну;

апеляційного суду Одеської області

Михайлова Володимира Олексійовича;

апеляційного суду Херсонської області

Гемму Юрія Миколайовича;

апеляційного суду Черкаської області

Василенко Людмилу Іванівну,

Суходольського Михайла Івановича,

Ятченка Миколу Олександровича;

апеляційного суду Чернігівської області

Горелу Ніну Никодимівну;

місцевого Совєтського районного суду
Автономної Республіки Крим

Мамасуєву Людмилу Олександрівну;

місцевого Амвросіївського районного суду
Донецької області

Косенко Зінаїду Петрівну;

місцевого Артемівського міського суду
Донецької області

Протасову Маргариту Віталіївну,

Тверського Сергія Михайловича;

місцевого Волноваського районного суду
Донецької області

Троян Любов Григорівну;

місцевого Вугледарського міського суду
Донецької області

Жамбровського Сергія Івановича;

місцевого Добропільського міського суду
Донецької області

Олєйникову Людмилу Сергіївну;

місцевого Краматорського міського суду
Донецької області

Дяченко Світлану Петрівну,

Літвінова Євгена Володимировича;

місцевого Красноармійського міського суду
Донецької області

Воробйова Станіслава Олександровича;

місцевого Красноармійського районного суду
Донецької області

Пелепа Юрія Костянтиновича;

місцевого Краснолиманського міського суду
Донецької області

Шавиріну Лілію Павлівну;

місцевого Мар'їнського районного суду
Донецької області

Тимошенко Ольгу Омелянівну;

місцевого Новогродівського міського суду
Донецької області

Пархоменка Олександра Федоровича;

місцевого Олександрівського районного суду
Донецької області

Молчанова Віктора Андрійовича;

місцевого Першотравневого районного суду
Донецької області

Скудіна Володимира Євгеновича;

місцевого Селидівського міського суду
Донецької області

Ігнатенко Луізу Іванівну;

місцевого Слов'янського міського суду
Донецької області

Геєнка Михайла Георгійовича;

місцевого Слов'янського районного суду
Донецької області

Горбенко Катерину Панасівну,

Руденко Людмилу Михайлівну;

місцевого Сніжнянського міського суду
Донецької області

Бондаренко Наталію Іванівну;

місцевого Торезького міського суду
Донецької області

Гаркавенка Сергія Івановича;

місцевого Харцизького міського суду
Донецької області

Щебуняєву Лідію Леонідівну;

місцевого Центрально-Міського районного суду
міста Горлівки Донецької області

Темну Ларису Володимирівну;

місцевого Калінінського районного суду
міста Донецька

Домарєва Олександра Вікторовича;

місцевого Петровського районного суду
міста Донецька

Фунжия Олександра Анастасовича;

місцевого Жовтневого районного суду
міста Маріуполя Донецької області

Помогайба Володимира Олексійовича;

місцевого Приморського районного суду
міста Маріуполя Донецької області

Сараєва Ігоря Анатолійовича,

Чебанова Олександра Олеговича;

місцевого Гірницького районного суду
міста Макіївки Донецької області

Алексєєнко Ірину Петрівну;

місцевого Коростишівського районного суду
Житомирської області

Миколайчука Валерія Леонтійовича;

місцевого Овруцького районного суду
Житомирської області

Невмержицьку Тетяну Іванівну;

місцевого Чуднівського районного суду
Житомирської області

Мельничука Олексія Олексійовича;

місцевого Верховинського районного суду
Івано-Франківської області

Данилюк Марію Петрівну;

місцевого Івано-Франківського міського суду
Івано-Франківської області

Гвоздика Павла Олександровича;

місцевого Бориславського міського суду
Львівської області

Посисень Любов Миколаївну;

місцевого Бродівського районного суду
Львівської області

Квашу Віталія Олександровича;

місцевого Буського районного суду
Львівської області

Бадівську Ірину Василівну;

місцевого Дрогобицького міського суду
Львівської області Дубеля

Руслана Михайловича,

Хомика Андрія Петровича;

місцевого Дрогобицького районного суду
Львівської області

Монастирецького Дмитра Івановича;

місцевого Жидачівського районного суду
Львівської області

Цюмрака Миколу Даниловича;

місцевого Жовківського районного суду
Львівської області

Кобзаря Володимира Маріяновича;

місцевого Золочівського районного суду
Львівської області

Пліша Михайла Антоновича;

місцевого Кам'янка-Бузького районного суду
Львівської області

Горошко Лідію Богданівну;

місцевого Миколаївського районного суду
Львівської області

Ковталіва Романа Теодоровича;

місцевого Пустомитівського районного суду
Львівської області

Матвієнка Анатолія Івановича;

місцевого Самбірського міського суду
Львівської області

Сенечина Василя Михайловича;

місцевого Сколівського районного суду
Львівської області

Кузіва Богдана Івановича;

місцевого Сокальського районного суду
Львівської області

Побережника Василя Гнатовича;

місцевого Стрийського міського суду
Львівської області

Микитчина Ігоря Михайловича,

Ніколіна Володимира Володимировича,

Пака Володимира Михайловича,

Собківа Ярослава Мар'яновича;

місцевого Стрийського районного суду
Львівської області

Сапігу Віталія Петровича;

місцевого Трускавецького міського суду
Львівської області

Матолича Степана Васильовича;

місцевого Турківського районного суду
Львівської області

Федитника Івана Дмитровича;

місцевого Червоноградського міського суду
Львівської області

Адамович Богданну Михайлівну;

місцевого Галицького районного суду
міста Львова

Волинця Михайла Михайловича,

Городецьку Людмилу Миколаївну;

місцевого Франківського районного суду
міста Львова

Дячишин Віру Феодосіївну,

Юрківа Олега Романовича;

місцевого Шевченківського районного суду
міста Львова

Білінську Галину Богданівну,

Кавацюка Василя Івановича;

місцевого Ізмаїльського районного суду
Одеської області

Волканова Івана Івановича;

місцевого Приморського районного суду
міста Одеси

Свячену Юлію Борисівну;

місцевого Гребінківського районного суду
Полтавської області

Радзівона Олексія Івановича;

місцевого Карлівського районного суду
Полтавської області

Гуріна Миколу Григоровича;

місцевого Кобеляцького районного суду
Полтавської області

Зацеркляного Володимира Костянтиновича;

місцевого Козельщинського районного суду
Полтавської області

Мурашка Анатолія Олександровича;

місцевого Котелевського районного суду
Полтавської області

Дяченка Олександра Михайловича;

місцевого Чорнухинського районного суду
Полтавської області

Шейка Павла Петровича;

місцевого Шишацького районного суду
Полтавської області

Кудрю Зінаїду Василівну;

місцевого Автозаводського районного суду
міста Кременчука Полтавської області

Гафяка Віктора Михайловича;

місцевого Октябрського районного суду
міста Полтави

Сороку Катерину Миколаївну;

місцевого Березнівського районного суду
Рівненської області

Мельника Василя Ярославовича;

місцевого Дубенського районного суду
Рівненської області

Тростянчука Геннадія Геннадійовича;

місцевого Дубенського міського суду
Рівненської області

Стадійчука Анатолія Олександровича;

місцевого Бучацького районного суду
Тернопільської області

Гордєєва Володимира Олексійовича;

місцевого Теребовлянського районного суду
Тернопільської області

Макарика Володимира Ярославовича;

місцевого Барвінківського районного суду
Харківської області

Черних Євгена Анатолійовича;

місцевого Вовчанського районного суду
Харківської області

Ворону Сергія Володимировича;

місцевого Зміївського районного суду
Харківської області

Бережну Надію Михайлівну,

Овдієнка Володимира Володимировича;

місцевого Золочівського районного суду
Харківської області

Калайду Івана Степановича,

Юхименка Олексія Михайловича;

місцевого Ізюмського міського суду
Харківської області

Бутенка Володимира Миколайовича;

місцевого Ізюмського районного суду
Харківської області

Вергуна Ігоря Васильовича;

місцевого Лозівського міського суду
Харківської області

Адамова Ігоря Миколайовича;

місцевого Харківського районного суду
Харківської області

Савченка Григорія Миколайовича;

місцевого Жовтневого районного суду
міста Харкова

Старостіна Володимира Вадимовича;

місцевого Київського районного суду
міста Харкова

Діденка Володимира Павловича;

місцевого Фрунзенського районного суду
міста Харкова

Іващенка Станіслава Олександровича;

місцевого Суворовського районного суду
міста Херсона

Зубова Олександра Сергійовича;

місцевого Славутського районного суду
Хмельницької області

Зеленську Вікторію Іванівну;

місцевого Ватутінського міського суду
Черкаської області

Костенка Івана Марковича,

Муляра Віталія Сергійовича,

Терещенко Ніну Іванівну;

місцевого Звенигородського районного суду
Черкаської області

Дудніченка Володимира Михайловича,

Кащук Аллу Миколаївну;

місцевого Золотоніського районного суду
Черкаської області

Чирву Олександра Івановича;

місцевого Садгірського районного суду
міста Чернівці

Плавана Володимира Олександровича;

військового апеляційного суду
Західного регіону

Голубицького Станіслава Савелійовича,

Кучерука Олега Васильовича.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 15 травня 2003 року
N 809-IV




вгору