Документ 802/2004, поточна редакція — Прийняття від 15.07.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників металургійної промисловості

За значний особистий внесок у зміцнення економічного
потенціалу України, досягнення високих виробничих показників,
забезпечення випуску конкурентоспроможної металургійної продукції,
багаторічну сумлінну працю п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ДЕРМЕНТЛІ - генерального директора акціонерного
Федора Семеновича товариства "Харцизький трубний
завод", Донецька область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ГУРЕНКА - оператора поста управління станом Ігоря Юрійовича гарячої прокатки акціонерного
товариства "Запорізький
металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
КАЛІНІЧЕВА - підручного сталевара акціонерного Юрія Федоровича товариства "Єнакіївський
металургійний завод", Донецька
область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БІДНЮКА - начальника кар'єру акціонерного Миколу Петровича товариства "Орджонікідзевський
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
БОГАТИРЬОВА - заступника головного механіка Леоніда Петровича акціонерного товариства "Донецький
металургійний завод"
ГОЛОВАЧА - директора підприємства "Іршанський
Миколу Аскольдовича державний гірничо-збагачувальний
комбінат", Житомирська область
ГОРБАТОВА - голову правління акціонерного Вячеслава Івановича товариства "Балаклавське
рудоуправління імені О.М. Горького",
м. Севастополь
ЄРАКА - начальника цеху акціонерного Володимира Миколайовича товариства "Нижньодніпровський
трубопрокатний завод",
м. Дніпропетровськ
ЗОЛОТАРЬОВА - головного інженера акціонерного Івана Васильовича товариства "Ясинівський
коксохімічний завод", Донецька
область
КАМАРДІНОВА - старшого майстра стана акціонерного
Михайла Миколайовича товариства "Дніпроспецсталь",
м. Запоріжжя
КИРИЧЕНКА - головного механіка виробничого Павла Григоровича напрямку акціонерного товариства
"Орджонікідзевський
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
КЛИМАСЯ - електрозварника Казенного заводу Миколу Пантелійовича порошкової металургії, Київська
область
КОВТУНОВСЬКОГО - бригадира новопрокатного цеху Миколу Андрійовича акціонерного товариства
"Дніпровський металургійний
комбінат імені Ф.Е. Дзержинського",
Дніпропетровська область
КРАВЧЕНКА - заступника директора Державного Олександра Михайловича інституту по проектуванню
підприємств коксохімічної
промисловості "Гипрококс",
м. Харків
КРАСУЛЮ - технічного директора акціонерного Олександра Сергійовича товариства "Полтавський
гірничо-збагачувальний комбінат"
КУЦІНА - голову правління - директора Володимира Семеновича акціонерного товариства
"Нікопольський завод феросплавів",
Дніпропетровська область
ЛАРІОНОВА - заступника головного інженера Олександра Олексійовича акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний
комбінат імені Ілліча", Донецька
область
ЛЕБЬОДКІНА - старшого майстра цеху акціонерного
Олександра Валентиновича товариства "Дніпровський
металургійний комбінат імені
Ф.Е. Дзержинського",
Дніпропетровська область
ЛОГОЗИНСЬКОГО - головного сталеплавильника Ігоря Миколайовича акціонерного товариства
"Дніпроспецсталь", м. Запоріжжя
ЛОЗИЦЬКОГО - пресувальника акціонерного Володимира Євгеновича товариства "Часівоярський
вогнетривкий комбінат", Донецька
область
МАКОВКУ - апаратника акціонерного товариства
Валерія Анатолійовича "Ясинівський коксохімічний завод",
Донецька область
МИХАЙЛЕНКА - оператора поста управління стана Олексія Миколайовича акціонерного товариства
"Металургійний комбінат "Азовсталь",
Донецька область
НЕРОВНОГО - заступника начальника цеху Бориса Анатолійовича акціонерного товариства "Український
графіт", м. Запоріжжя
ОБОДЦЯ - водія автомобіля акціонерного Григорія Олександровича товариства "Північний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ОНОДУ - начальника цеху акціонерного Костянтина Костянтиновича товариства "Запорізький
металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
ОРОБЦЕВА - заступника генерального Юрія Вікторовича директора - технічного директора
акціонерного товариства
"Єнакіївський металургійний
завод", Донецька область
ПАЦАУЛА - бригадира-налагоджувальника Анатолія Олександровича акціонерного товариства
"Новомосковський трубний завод",
Дніпропетровська область
САВЧУКА - оброблювача металу акціонерного Сергія Анатолійовича товариства "Металургійний комбінат
"Азовсталь", Донецька область
ТКАЧЕНКА - робітника акціонерного товариства Василя Григоровича "Промислово-виробниче підприємство
"Кривбасвибухпром", Дніпропетровська
область
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
НАЗІРОВУ - заступника генерального директора Софію Миколаївну акціонерного товариства "Північний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
НАУМЕНКО - головного бухгалтера акціонерного Аллу Дмитрівну товариства "Орджонікідзевський
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
СТРЕКАЛОВУ - робітницю акціонерного товариства Олену Володимирівну "Новомосковський трубний завод",
Дніпропетровська область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БОЙКА - головного механіка - начальника Володимира Миколайовича управління акціонерного товариства
"Дніпровський металургійний комбінат
імені Ф.Е. Дзержинського",
Дніпропетровська область
ВАСЯНОВИЧА - начальника відділу підприємства Миколу Андрійовича "Іршанський державний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Житомирська область
ГОЦИКА - слюсаря підприємства "Іршанський Івана Михайловича державний гірничо-збагачувальний
комбінат", Житомирська область
ГРИЩУКА - машиніста акціонерного товариства Миколу Броніславовича "Нижньодніпровський трубопрокатний
завод", м. Дніпропетровськ
ГУСЛІСТОГО - слюсаря акціонерного товариства Василя Пімоновича "Ясинівський коксохімічний завод",
Донецька область
КАМЕНЮКА - начальника відділу Державного Вячеслава Борисовича інституту по проектуванню
підприємств коксохімічної
промисловості "Гипрококс", м. Харків
КРЮКА - головного інженера проекту Олександра Андрійовича Державного інституту по проектуванню
підприємств коксохімічної
промисловості "Гипрококс", м. Харків
ЛАРІНА - начальника відділу Державного Олександра Сергійовича інституту по проектуванню
підприємств коксохімічної
промисловості "Гипрококс",
м. Харків
МИХАЛЬЧИШИНА - майстра цеху акціонерного товариства
Романа Івановича "Ясинівський коксохімічний завод",
Донецька область
МОРОЗОВУ - газорізальника акціонерного Олену Афанасіївну товариства "Запорізький
металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
ТЕРЕЩУКА - водія підприємства "Іршанський Василя Володимировича державний гірничо-збагачувальний
комбінат", Житомирська область
ТРЕМБАЧ - начальника відділу Державного Тетяну Федорівну інституту по проектуванню
підприємств коксохімічної
промисловості "Гипрококс",
м. Харків
ШАЙХЕТА - начальника цеху акціонерного Петра Савича товариства "Український графіт",
м. Запоріжжя
ШТИХНА - робітника акціонерного товариства Валерія Миколайовича "Нижньодніпровський трубопрокатний
завод", м. Дніпропетровськ
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ДЮДКІНУ - професорові Донецького національного
Дмитру Олександровичу технічного університету
ПРИГУНОВІЙ - заступникові начальника управління -
Аделі Георгіївні начальнику відділу Міністерства
промислової політики України,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
БЄСЄДНОВУ - начальникові цеху акціонерного Сергію Вікторовичу товариства "Нижньодніпровський
трубопрокатний завод",
м. Дніпропетровськ
БІРЮКОВУ - майстрові доменної печі акціонерного
Миколі Дмитровичу товариства "Запорізький
металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
БОРИСЕНКУ - горновому акціонерного товариства Сергію Леонідовичу "Макіївський металургійний
комбінат", Донецька область
ГРИГОР'ЄВУ - машиністові крана товариства Олександру Павловичу "Метален", Донецька область
ДЕМЕНТЬЄВУ - начальникові цеху акціонерного Володимиру Миколайовичу товариства "Алчевський металургійний
комбінат", Луганська область
ДЕРЕЗІ - плавильникові акціонерного Георгію Вікторовичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська
область
ДРОБОТАЮ - заступникові голови правління Дмитру Сергійовичу акціонерного товариства
"Орджонікідзевський
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ЖУРАВЛЬОВУ - сталеварові акціонерного товариства
Сергію Володимировичу "Запорізький металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
ЗАМКОВОМУ - головному металургові державного Василю Євгенійовичу підприємства "Запорізьке
машинобудівне конструкторське бюро
"Прогрес" імені академіка
О.Г. Івченка"
ЗУБОВУ - начальникові цеху акціонерного Олександру Володимировичу товариства "Артемівський завод
по обробці кольорових металів",
Донецька область
КАМІЛАВКІНУ - розливальникові сталі акціонерного
Олександру Федоровичу товариства "Алчевський металургійний
комбінат", Луганська область
КАРПОВУ - голові правління акціонерного Володимиру Петровичу товариства "Костянтинівський завод
"Втормет", Донецька область
КОВАЛЬЧУКУ - робітникові акціонерного товариства
Олександру Григоровичу "Харцизький трубний завод", Донецька
область
КОЖУХАРЮ - машиністові коксових машин Володимиру Васильовичу акціонерного товариства "Ясинівський
коксохімічний завод", Донецька
область
КРАСИЦЬКОМУ - бригадирові цеху акціонерного Олександру Андрійовичу товариства "Металургійний комбінат
"Азовсталь", Донецька область
КРИМОВУ - заступникові начальника цеху Геннадію Павловичу акціонерного товариства "Запорізький
металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
ЛАТИШЕВУ - апаратникові-гідрометалургу Валерію Миколайовичу акціонерного товариства
"Миколаївський глиноземний завод"
ЛУКАШУ - вальцювальникові стана холодної Олександру Григоровичу прокатки акціонерного товариства
"Запорізький металургійний комбінат
"Запоріжсталь"
ЛУЧИНСЬКОМУ - голові правління - директорові Віктору Казимировичу акціонерного товариства
"Дніпрококс", м. Дніпропетровськ
МОШКОВСЬКОМУ - сталеварові Казенного заводу Леоніду Володимировичу порошкової металургії, Київська
область
НАДЗОРОВУ - начальникові цеху акціонерного Валентину Миколайовичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська
область
ПАСЬКУ - нагрівальникові металу акціонерного
Ігорю Михайловичу товариства "Дніпровський
металургійний комбінат імені
Ф.Е. Дзержинського",
Дніпропетровська область
РЕЗЧІКУ - провідному науковому співробітникові
Валентину Григоровичу Придніпровського наукового центру
Національної академії наук України
та Міносвіти і науки України,
м. Дніпропетровськ
РОДЮ - виконуючому обов'язки начальника Олександру Григоровичу цеху акціонерного товариства
"Дніпровський металургійний комбінат
імені Ф.Е. Дзержинського",
Дніпропетровська область
РОСТОЧИЛУ - робітникові акціонерного товариства
Станіславу Олексійовичу "Новомосковський трубний завод",
Дніпропетровська область
САВРАНСЬКОМУ - виконавчому директорові акціонерного
Леоніду Валентиновичу товариства "Донецький металургійний
завод"
УРАЗЛІНІЙ - директорові з технології та якості
Ользі Юріївні акціонерного товариства "Український
графіт", м. Запоріжжя
ШЕВЧЕНКУ - генеральному директорові Тарасу Григоровичу акціонерного товариства "Алчевський
металургійний комбінат", Луганська
область
ШРАМКУ - начальникові цеху акціонерного Миколі Карповичу товариства "Артемівський завод
по обробці кольорових металів",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БАРБАРОВУ - операторові поста управління стана
Василю Васильовичу гарячої прокатки акціонерного
товариства "Металургійний комбінат
"Азовсталь", Донецька область
БАЦЬКУ - машиністові екскаватора акціонерного
Валерію Михайловичу товариства "Центральний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
БОРИСОВУ - начальникові цеху акціонерного Анатолію Трохимовичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська
область
БУГАЙЦЕВУ - голові первинної організації Миколі Максимовичу профспілки металургів і гірників
України акціонерного товариства
"Запорізький виробничий
алюмінієвий комбінат"
ГАВРЮКУ - заступникові голови правління Анатолію Афанасійовичу акціонерного товариства
"Орджонікідзевський
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ГЛАЗУНОВУ - генеральному директорові Сергію Миколайовичу акціонерного товариства "Північний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ЗАКАРЯНУ - генеральному директорові асоціації
Куркену Адамовичу "Укрвогнетрив", м. Донецьк
ЗІНГЕРМАНУ - головному інженерові - першому Юрію Юхимовичу заступнику директора Державного
інституту по проектуванню
підприємств коксохімічної
промисловості "Гипрококс",
м. Харків
ІЩЕНКУ - голові правління акціонерного Миколі Івановичу товариства "Промислово-виробниче
підприємство "Кривбасвибухпром",
Дніпропетровська область
КОЛЕСНІЧЕНКУ - головному конструкторові Казенного
Юрію Васильовичу заводу порошкової металургії,
Київська область
КОМАРОВУ - начальникові цеху акціонерного Геннадію Олексійовичу товариства "Український графіт",
м. Запоріжжя
ЛОБОВКУ - головному механікові акціонерного Анатолію Григоровичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська
область
ЛУК'ЯНОВУ - голові правління - генеральному Валентину Борисовичу директору акціонерного товариства
"Часівоярський вогнетривкий
комбінат", Донецька область
ПАВЛИЧЕНКУ - головному енергетикові акціонерного
Володимиру Павловичу товариства "Новомосковський трубний
завод", Дніпропетровська область
ПІВНЮ - генеральному директорові Володимиру Олександровичу акціонерного товариства "Інгулецький
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ПОНОМАРЬОВУ - голові правління акціонерного Валерію Івановичу товариства "Новотроїцьке
рудоуправління", Донецька область
САФОНОВУ - начальникові управління - головному
Володимиру Вікторовичу механіку акціонерного товариства
"Єнакіївський металургійний завод",
Донецька область
ФЕЛЬДМАНУ - генеральному директорові товариства
Олександру Ісаковичу "Виробничо-науковий центр
"Трубосталь" об'єднання
"Укртрубопром", Дніпропетровська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ПОЛЯНСЬКОМУ - заступникові генерального директора
Володимиру Михайловичу підприємства "Інтерсплав", Луганська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО
ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ВДОВЕНКУ - начальникові агроцеху акціонерного
Володимиру Андрійовичу товариства "Маріупольський
металургійний комбінат імені
Ілліча", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
БУКРЄЄВУ - машиністові тепловоза акціонерного
Геннадію Миколайовичу товариства "Єнакіївський
металургійний завод", Донецька
область
ДОРОШЕНКУ - начальникові цеху акціонерного Іллі Лук'яновичу товариства "Металургійний комбінат
"Азовсталь", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
КОЗЛАНУ - старшому машиністові Віктору Павловичу теплоенергоцентралі акціонерного
товариства "Єнакіївський
металургійний завод", Донецька
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ТЕРНАВСЬКОМУ - заступникові генерального директора
Юрію Івановичу акціонерного товариства
"Маріупольський металургійний
комбінат імені Ілліча",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ЯКОВЕНКУ - головному лікареві Йосипу Олександровичу санаторію-профілакторію підприємства
"Іршанський державний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Житомирська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
СУХОНОСОВІЙ - директорові з Валентині Олексіївні адміністративно-правових питань
акціонерного товариства
"Донецький металургійний завод".

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 15 липня 2004 року
N 802/2004



вгору