Про призначення суддів
Указ Президента Украины от 04.08.2003802/2003
Документ 802/2003, текущая редакция — Принятие от 04.08.2003

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про призначення суддів

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) п о с т а н о в л я ю:
1. Призначити у межах п'ятирічного строку в апеляційних
господарських судах на посади:
судді Житомирського апеляційного
господарського суду
ГОЛУБЄВУ Галину Кирилівну;
суддів Київського апеляційного
господарського суду:
КОВТОНЮК Людмилу Володимирівну,
МУРАВЙОВА Олексія Валентиновича,
ШИПКА Володимира Васильовича;
судді Севастопольського апеляційного
господарського суду
ВОЛКОВА Костянтина Володимировича;
судді Харківського апеляційного
господарського суду
ЛАКІЗУ Валентину Володимирівну.
2. Призначити строком на п'ять років у місцевих господарських
судах на посади:
суддів господарського суду
Автономної Республіки Крим:
ЖУКОВУ Анжеліну Ігорівну,
КОЛОСОВУ Ганну Геннадіївну;
судді господарського суду Вінницької області
ТІСЕЦЬКОГО Сергія Сергійовича;
судді господарського суду
Дніпропетровської області
БИШЕВСЬКУ Наталю Анатоліївну;
суддів господарського суду
Житомирської області:
БУДІШЕВСЬКУ Людмилу Олексіївну,
СІКОРСЬКУ Наталію Анатоліївну;
судді господарського суду
Запорізької області
ЧЕРКАСЬКОГО Володимира Івановича;
суддів господарського суду
Луганської області:
ЗЮБАНОВУ Наталію Миколаївну,
СЕДЛЯР Ольгу Олександрівну;
судді господарського суду
Львівської області
МОРОЗЮКА Андрія Ярославовича;
судді господарського суду
Миколаївської області
ФІЛІНЮКА Івана Георгійовича;
судді господарського суду
Одеської області
АЛЕНІНА Олександра Юрійовича;
суддів господарського суду
Сумської області:
КОВАЛЕНКА Олександра Вікторовича,
СОП'ЯНЕНКО Оксану Юріївну;
суддів господарського суду
Харківської області:
ДЮКАРЄВУ Світлану Володимирівну,
ІЛЬЇНА Олега Володимировича,
КАЛІНІЧЕНКО Наталію Вадимівну;
судді господарського суду
Хмельницької області
РОЗІЗНАНУ Інну Вікторівну;
суддів господарського суду
Черкаської області:
СПАСЬКИХ Наталію Миколаївну,
ЧЕВГУЗА Олега Васильовича;
судді господарського суду
Чернігівської області
ФЕСЮРУ Миколу Віталійовича;
суддів господарського суду міста Києва:
БАЛАЦА Сергія Валерійовича,
КАЛАТАЙ Надію Феліксівну,
КОРОТУН Олену Миколаївну,
ПАЛАМАРЯ Петра Івановича,
ПАСЬКА Миколу Васильовича;
судді господарського суду
міста Севастополя
РИБІНУ Світлану Анатоліївну.
3. Призначити строком на п'ять років у місцевих загальних
судах на посади:
суддів Армянського міського суду
Автономної Республіки Крим:
ТАРАН Ларису Олексіївну,
ХОМУТОВА Валерія Миколайовича;
судді Красногвардійського районного суду
Автономної Республіки Крим
СОЛОГУБ Людмилу Вікторівну;
судді Совєтського районного суду
Автономної Республіки Крим
КОРДІКА Станіслава Васильовича;
суддів Феодосійського міського суду
Автономної Республіки Крим:
КОПИЛЯНА Вадима Анатолійовича,
ТЕРЕНТЬЄВА Андрія Миколайовича;
судді Залізничного районного суду
міста Сімферополя Автономної Республіки Крим
ЯКУШЕВУ Тамару Вікторівну;
судді Київського районного суду
міста Сімферополя Автономної Республіки Крим
КУКТУ Максима Валерійовича;
судді Вінницького районного суду
Вінницької області
БОНДАРЕНКО Оксану Іванівну;
судді Жмеринського міського суду
Вінницької області
КЛАПОУЩАКА Сергія Юрійовича;
судді Ладижинського міського суду
Вінницької області
СУШКА Олега Олександровича;
суддів Тульчинського районного суду
Вінницької області:
БІЛИК Наталію Володимирівну,
ГУДИМУ Валерія Григоровича;
судді Замостянського районного суду
міста Вінниці
БАТРИН Олесю Василівну;
суддів Ленінського районного суду
міста Вінниці:
ГОЛОТУ Людмилу Олегівну,
КОРОЛЯ Олександра Павловича,
МИХАЙЛЕНКА Андрія Васильовича;
судді Староміського районного суду
міста Вінниці
НЕЧИПОРУК Людмилу Федорівну;
судді Ківерцівського районного
суду Волинської області
ЛОБОДУ Ганну Євгеніївну;
судді Ковельського міського суду
Волинської області
ДЕНИСЮКА Руслана Степановича;
судді Локачинського районного суду
Волинської області
КОРНЕЛЮКА Василя Семеновича;
судді Любешівського районного суду
Волинської області
КОВАЛЬЧУКА Василя Олександровича;
судді Красногвардійського районного суду
міста Дніпропетровська
РУСНАКА Анатолія Івановича;
судді Ленінського районного суду
міста Дніпропетровська
КАЛІНІЧЕНКА Геннадія Павловича;
судді Самарського районного суду
міста Дніпропетровська
КАТОЛІКЯНА Михайла Олександровича;
судді Авдіївського міського суду
Донецької області
КОМПАНІЄЦЬ Ірину Дмитрівну;
судді Дружківського міського суду
Донецької області
ГРУБНИКА Олексія Миколайовича;
судді Красноармійського районного
суду Донецької області
КОРНЄЄВУ Інессу Вікторівну;
судді Калінінського районного суду
міста Горлівки Донецької області
ВАСИЛЬЄВУ Ірину Анатоліївну;
судді Центрально-Міського районного суду
міста Горлівки Донецької області
ГРИЦАЮК Ніну Миколаївну;
судді Кіровського районного суду
міста Донецька
ГЛАДИШЕНКО Ірину Володимирівну;
судді Петровського районного суду
міста Донецька
КАЗНАЧЕЄВА Едуарда Геннадійовича;
судді Орджонікідзевського районного суду
міста Маріуполя Донецької області
МИРОНЕНКО Ірину Петрівну;
судді Воловецького районного суду
Закарпатської області
ВОТЬКАНИЧА Василя Андрійовича;
судді Іршавського районного суду
Закарпатської області
ЧОПИКА Віталія Васильовича;
суддів Ужгородського міського суду
Закарпатської області:
ЛЕМАК Олесю Володимирівну,
ПИСАНЕЦЬ Констанцію Костянтинівну;
судді Гуляйпільського районного суду
Запорізької області
ЯРОША Сергія Олександровича;
судді Приазовського районного суду
Запорізької області
ДОДУДЗИНСЬКОГО Михайла Івановича;
судді Комунарського районного суду
міста Запоріжжя
ЯРОШЕНКА Андрія Григоровича;
судді Ленінського районного суду
міста Запоріжжя
КОЛЕСНИК Сніжану Геннадіївну;
судді Галицького районного суду
Івано-Франківської області
ЮСИП Ірину Михайлівну;
судді Калуського районного суду
Івано-Франківської області
БЕЙКА Андрія Михайловича;
судді Коломийського міського суду
Івано-Франківської області
ХІЛЬЧУКА Івана Івановича;
суддів Васильківського районного суду
Київської області:
БОРТНИЦЬКУ Віту Вікторівну,
СВІНЦІЦЬКУ Олену Петрівну;
судді Славутицького міського суду
Київської області
ОРЛА Анатолія Сергійовича;
судді Бобринецького районного суду
Кіровоградської області
АДАМЕНКО Ірину Миколаївну;
судді Добровеличківського районного суду
Кіровоградської області
ЦОТКА Валентина Вікторовича;
судді Долинського районного суду
Кіровоградської області
ДРАНЧУКА Павла Юрійовича;
судді Знам'янського районного суду
Кіровоградської області
ІВАНІЩЕВА Сергія Валерійовича;
судді Кіровоградського районного суду
Кіровоградської області
ГОНЧАРА Володимира Миколайовича;
суддів Новоархангельського районного суду
Кіровоградської області:
ЗАПОРОЖЦЯ Олега Миколайовича,
ЛУЦЕНКА Віктора Анатолійовича;
судді Петрівського районного суду
Кіровоградської області
ШАЄНКО Юлію Володимирівну;
суддів Світловодського міського суду
Кіровоградської області:
ВОЛОШИНУ Наталію Леонідівну,
ГОНТАРЕНКО Тетяну Миколаївну;
судді Ленінського районного суду
міста Кіровограда
ЧЕЛЬНИК Ольгу Іванівну;
судді Антрацитівського міського суду
Луганської області
НАЗАРОВУ Марину Вікторівну;
суддів Краснолуцького міського суду
Луганської області:
БЄЛЯЄВУ Людмилу Олександрівну,
ДОЛОТІНА Віктора Олексійовича;
судді Свердловського міського суду
Луганської області
ОЛЕЙНІКОВУ Ганну Миколаївну;
судді Сєвєродонецького міського суду
Луганської області
ЮХИМУКА Руслана Степановича;
судді Ленінського районного суду
міста Луганська
ОСТРОВСЬКУ Олену Петрівну;
судді Жовківського районного суду
Львівської області
МІКУЛУ Володимира Євгеновича;
судді Перемишлянського районного суду
Львівської області
БОРНЯКА Романа Орестовича;
судді Червоноградського міського суду
Львівської області
САВУЛЯКА Романа Васильовича;
судді Залізничного районного суду
міста Львова
ШАВЕЛЯ Руслана Мироновича;
судді Личаківського районного суду
міста Львова
СТАРОДУБА Олександра Павловича;
судді Очаківського міського суду
Миколаївської області
ЧЕРНІЄНКА Сергія Анатолійовича;
судді Южноукраїнського міського суду
Миколаївської області
ТИХОНЕНКО Галину Анатоліївну;
судді Заводського районного суду
міста Миколаєва
ЩЕРБИНУ Сергія Вікторовича;
судді Центрального районного суду
міста Миколаєва
БАТЧЕНКА Олега В'ячеславовича;
судді Біляївського районного суду
Одеської області
КУЦЕНКА Володимира Дмитровича;
судді Овідіопольського районного суду
Одеської області
КОМЛЕВУ Олену Сергіївну;
суддів Київського районного суду
міста Одеси:
БЖАССО Наталю Володимирівну,
ГНИЛИЧЕНКО Марину Віталіївну;
судді Малиновського районного суду
міста Одеси
ПОГРІБНОГО Сергія Олексійовича;
судді Комсомольського міського суду
Полтавської області
КРИКЛИВОГО Віталія Вікторовича;
судді Корецького районного суду
Рівненської області
НАУМОВА Сергія Валентиновича;
суддів Рівненського міського суду
Рівненської області:
КУХАРЦЯ Віктора Миколайовича,
ПАНАС Оксану Володимирівну;
судді Кролевецького районного суду
Сумської області
МАКАРОВЕЦЬ Аллу Миколаївну;
судді Охтирського міського суду
Сумської області
ІЛЬЧЕНКО Валентину Миколаївну;
судді Роменського міського суду
Сумської області
ЯКОВЦЯ Олександра Федоровича;
судді Роменського районного суду
Сумської області
ЯРЕМЕНКА Геннадія Миколайовича;
судді Підгаєцького районного суду
Тернопільської області
ГОРУЦА Руслана Олексійовича;
судді Тернопільського районного суду
Тернопільської області
БАГРІЯ Тараса Ярославовича;
судді Богодухівського районного суду
Харківської області
САЩЕНКА Ігоря Сергійовича;
судді Дворічанського районного суду
Харківської області
ІСАЄВУ Ірину Анатоліївну;
судді Красноградського районного суду
Харківської області
НЕСТЕРЕНКА Олександра Миколайовича;
судді Краснокутського районного суду
Харківської області
КАЛІБЕРДУ В'ячеслава Анатолійовича;
судді Лозівського міського суду
Харківської області
СМІРНОВУ Наталію Андріївну;
судді Люботинського міського суду
Харківської області
ШЕВЦОВУ Наталію Володимирівну;
судді Київського районного суду
міста Харкова
ЧЕРЕДНИК Вікторію Євгеніївну;
судді Комінтернівського районного суду
міста Харкова
БІЛЕЦЬКУ Аллу Миколаївну;
судді Червонозаводського районного суду
міста Харкова
ПРОТАСОВУ Ольгу Михайлівну;
судді Бериславського районного суду
Херсонської області
МИРГОРОД Валентину Степанівну;
судді Голопристанського районного суду
Херсонської області
МАТЮШКА Олега Івановича;
судді Суворовського районного суду
міста Херсона
БОЙКА В'ячеслава Петровича;
судді Нетішинського міського суду
Хмельницької області
КУЛЕШУ Ларису Михайлівну;
суддів Хмельницького міського суду
Хмельницької області:
ВІТЮКА Володимира Жановича,
ГРАБ Людмилу Сергіївну;
суддів Драбівського районного суду
Черкаської області:
БАСАЯ Романа Миколайовича,
ЗАДОРОЖНЬОГО Володимира Петровича;
судді Золотоніського міського суду
Черкаської області
ТАРАТІНА Валентина Олександровича;
судді Катеринопільського районного суду
Черкаської області
ШАРКА Олексія Павловича;
судді Лисянського районного суду
Черкаської області
СМІЛЯНЦЯ Едуарда Станіславовича;
судді Маньківського районного суду
Черкаської області
МАРЕНЮКА Віктора Леонідовича;
судді Тальнівського районного суду
Черкаської області
МІЩЕНКО Катерину Миколаївну;
судді Придніпровського районного суду
міста Черкас
ПОПЕЛЬНЮХА Руслана Олексійовича;
суддів Соснівського районного суду
міста Черкас:
ЛИЧАК Ірину Олександрівну,
ПЛУЖНИК Тетяну Федорівну;
судді Заставнівського районного суду
Чернівецької області
РОКОЧУ Мирославу Іванівну;
судді Кіцманського районного суду
Чернівецької області
ЛИТВИНЮК Ірину Миколаївну;
судді Сторожинецького районного суду
Чернівецької області
ПЕРЕПЕЛЮК Ірину Борисівну;
судді Бахмацького районного суду
Чернігівської області
ПРИЛІПКА Валерія Михайловича;
судді Ічнянського районного суду
Чернігівської області
ГОЛОВЧЕНКА Миколу Миколайовича;
судді Козелецького районного суду
Чернігівської області
СОЛОВ'Я Володимира Володимировича;
судді Менського районного суду
Чернігівської області
ЧЕНЦОВУ Світлану Миколаївну;
судді Семенівського районного суду
Чернігівської області
КОРХА Олександра Івановича;
судді Чернігівського районного суду
Чернігівської області
КАРНАУХА Андрія Станіславовича;
суддів Деснянського районного суду
міста Чернігова:
БЕЧКА Євгена Миколайовича,
МАЛИША Валентина Віталійовича;
судді Новозаводського районного суду
міста Чернігова
КОСАЧ Ірину Анатоліївну;
судді Дарницького районного суду
міста Києва
ТРУСОВУ Тамару Олександрівну;
суддів Деснянського районного суду
міста Києва:
КЕПКАЛ Людмилу Іванівну,
МАТВІЄНКО Юлію Олександрівну;
суддів Дніпровського районного суду
міста Києва:
ВИНИЧЕНКО Любов Миколаївну,
СІТАЙЛО Олену Миколаївну;
суддів Оболонського районного суду
міста Києва:
КРИЧИНУ Анжелу Валеріївну,
МАЗУРОВУ Олену Олександрівну,
СТАНІКА Сергія Романовича;
суддів Шевченківського районного суду
міста Києва:
ГУМЕНЮК Аліну Іванівну,
ЗУБКОВА Сергія Олександровича,
ОЛІЙНИК Аллу Сергіївну,
СКРИПКУ Ірину Михайлівну;
судді Балаклавського районного суду
міста Севастополя
ПРОТИВЕНСЬКУ Тамару Аркадіївну;
судді військового місцевого суду
Київського гарнізону
ВЕРЛАНОВА Сергія Миколайовича;
судді військового місцевого суду
Луганського гарнізону
ЗАКРОПИВНОГО Олександра Васильовича;
судді військового місцевого суду
Одеського гарнізону
КРУСЯНА Андрія Володимировича;
судді військового місцевого суду
Севастопольського гарнізону
МОЦНОГО Миколу Володимировича;
судді військового місцевого суду
Черкаського гарнізону
ФЕДОТОВА Ігоря В'ячеславовича;
судді військового місцевого суду
Чернігівського гарнізону
САВЕНКА Миколу Євгенійовича.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 4 серпня 2003 року
N 802/2003



вверх