Документ 791-2017-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 02.01.2018, підстава - 977-2017-п

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 18 жовтня 2017 р. № 791
Київ

Про затвердження Програми підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Державної служби з надзвичайних ситуацій сучасною авіаційною технікою

{Із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ
№ 977 від 13.12.2017}

Відповідно до пункту 1 статті 6 Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Програму підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Державної служби з надзвичайних ситуацій сучасною авіаційною технікою, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 75
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 18 жовтня 2017 р. № 791

ПРОГРАМА
підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення Державної служби з надзвичайних ситуацій сучасною авіаційною технікою

Мета

Метою цієї Програми є оснащення ДСНС сучасною авіаційною технікою для залучення до чергування в єдиній системі проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування, гасіння пожеж у природних екосистемах у пожежонебезпечні періоди та забезпечення виконання державного завдання щодо протидії лісовим пожежам в Україні.

Шляхи і способи виконання

Виконання Програми передбачається шляхом закупівлі послуг з виконання капітального ремонту, модернізації та дообладнання вертольота Мі-8МТ.

{Розділ в редакції Постанови КМ № 977 від 13.12.2017}

Завдання

Основним завданням Програми є підвищення оперативності та ефективності реагування на надзвичайні ситуації авіаційними силами та засобами шляхом збільшення кількості вертольотів, здатних виконувати гасіння лісових пожеж із водозливним пристроєм.

{Розділ в редакції Постанови КМ № 977 від 13.12.2017}

Очікувані результати виконання

За результатами виконання Програми очікується:

оснастити авіаційний підрозділ ДСНС сучасним багатоцільовим пошуково-рятувальним вертольотом для авіаційного забезпечення виконання завдань ДСНС;

підвищити оперативність та ефективність реагування на надзвичайні ситуації авіаційних сил і засобів та оновити вертолітний парк, що надасть можливість урятувати життя людей та значно зменшити матеріальні збитки;

{Абзац третій розділу в редакції Постанови КМ № 977 від 13.12.2017}

забезпечити залучення вертольота до чергування в єдиній системі проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування та гасіння пожеж у природних екосистемах у пожежонебезпечні періоди з метою протидії лісовим пожежам в Україні.

Обсяги та джерела фінансування

Обсяги витрат, пов’язаних з обслуговуванням та погашенням кредиту, залученого під державні гарантії для виконання Програми, та відповідно очікувана вартість продукції оборонного призначення, а також загальний обсяг витрат державного бюджету на її закупівлю, у тому числі за роками, визначається під час укладання відповідного контракту на виконання передбаченого Програмою завдання з урахуванням того, що обсяг залученого у 2017 році кредиту (позики) під державні гарантії не повинен перевищувати 100 млн. гривень.

ДСНС передбачає кошти за бюджетною програмою “Забезпечення діяльності сил цивільного захисту” для фінансування укладеного державного контракту на виконання Програми під час складання проекту Державного бюджету України на відповідний рік.

Строк дії

Виконання Програми розраховано до кінця 2021 року.

{Розділ із змінами, внесеними згідно з Постановою КМ № 977 від 13.12.2017}вгору