Документ 784_006, чинний, поточна редакція — Підписання від 26.11.2012

МЕМОРАНДУМ
про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та Генеральною адміністрацією молоді та спорту Об'єднаних Арабських Еміратів у сфері спорту

Дата підписання:

26.11.2012

Дата набрання чинності для України:

26.11.2012

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України та Генеральна адміністрація молоді та спорту Об'єднаних Арабських Еміратів (далі - "Сторони"),

Посилюючи дружні стосунки між народами держав сторін та покращуючи спортивне співробітництво між обома державами з метою досягнення спільних інтересів та вигод задля забезпечення розвитку спорту та досягнення найвищих результатів

домовились про таке:

Стаття 1

Сторони заохочують зусилля щодо співробітництва всіх урядових та неурядових агенцій, інституцій та організацій, які працюють в сфері спорту в державах Сторін.

Стаття 2

Сторони заохочують офіційні візити в сфері спорту з метою отримання вигоди від успішних виступів.

Стаття 3

Сторони організовують спільні тренувальні збори та інші заходи в різних спортивних сферах в державах Сторін.

Стаття 4

Сторони забезпечують обмін досвідом щодо організації основних спортивних заходів та співпрацюють в питанні проведення таких заходів, де це необхідно.

Під час здійснення обмінів досвідом:

- візити офіційних осіб з обох країн здійснюються відповідно до окремих запрошень. Кожна сторона відповідає за сплату витрат на проїзд, проживання та харчування своєї делегації в приймаючій країні, яка забезпечує лише транспортом та перекладом.

- обміни спортивними командами здійснюються відповідно до фінансових умов, погоджених зацікавленими федераціями та клубами.

Стаття 5

Цей Меморандум укладається терміном на 5 років та набирає чинності з дати підписання з автоматичною пролонгацією на наступні п'ятирічні періоди. Цей Меморандум припиняє дію, якщо одна зі Сторін у письмовій формі повідомить іншу Сторону про свій намір припинити його дію не пізніше ніж за шість місяців до закінчення відповідного п'ятирічного періоду.

Учинено в м. Абу-Дабі 26 листопада 2012 року у двох примірниках, кожний українською, арабською та англійською мовами, при цьому всі тексти є автентичними. У разі виникнення розбіжностей перевага надаватиметься тексту англійською мовою.

За Міністерство освіти
і науки, молоді
та спорту України

(підпис)


За Генеральну
адміністрацію молоді
та спорту ОАЕ

(підпис)вгору