Документ 778/2009, поточна редакція — Прийняття від 29.09.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними
нагородами України активістів
ветеранського руху

За вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху,
вирішення соціальних питань громадян похилого віку, патріотичне
виховання молоді та з нагоди Дня ветерана п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького I ступеня
КАШИРІНА - голову ради Житомирської Миколу Леонтійовича обласної організації ветеранів
КОЗЛОВА - першого заступника голови Валерія Івановича Балаклавської районної
Ради ветеранів міста Севастополя
РИБАЛЕВСЬКОГО - голову Київської міської Володимира Семеновича організації колишніх партизанів
і підпільників Великої
Вітчизняної війни
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ЄМЕЛЬЯНОВА - члена ради ветеранської Анатолія Єгоровича організації 8 армійського
корпусу, м. Житомир
МІХЄЄВА - члена Херсонської обласної ради Костянтина Ілліча ветеранів
ОВЧАРОВА - члена ради Дзержинської міської Петра Антоновича організації ветеранів України,
Донецька область
ПОРИЦЬКОГО - члена Організації ветеранів Геннадія Олександровича Голосіївського району міста Києва
СЕРГІЄНКА - голову ради ветеранів селища Олексія Карповича Кіндратівка міста Горлівки,
Донецька область
СІЧКАРЯ - члена Івано-Франківської Івана Кононовича громадської обласної асоціації
інвалідів
ТРЕЩОВА - голову міської ради ветеранів Анатолія Тимофійовича міста Житомира
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
АГРАМАКОВА - голову Малиновської районної Павла Миколайовича в місті Одесі організації
Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
БАРАНСЬКОГО - ветерана Збройних Сил України, Казиміра Івановича генерал-майора у відставці
ВДОВИЧЕНКА - голову Хмельницької обласної Володимира Кириловича спілки ветеранів бойових дій
на території Куби та інших держав
ВОЛИКА - заступника голови Асоціації Віталія Петровича ветеранів МВС України, полковника
міліції у відставці
ВРУЦЬКОГО - голову ради старійшин Валентина Євгеновича Східно-Кальміуського козацького
округу імені П. Сагайдачного,
м. Донецьк
ГРИЗОДУБА - військового пенсіонера, Олександра Григоровича Київська область
ДАНИЛЕЙКА - заступника голови правління Віктора Федоровича Спілки ветеранів Афганістану
Голосіївського району міста Києва
ДЗЕВИЦЬКОГО - члена правління Миколаївської Віктора Миколайовича обласної спілки
воїнів-інтернаціоналістів та запасу
КЛЕЙМЕНОВА - голову Ради ветеранів Київського Анатолія Павловича району міста Одеси
КУЗЬМИЧОВА - члена Черкаської міської Геннадія Петровича Спілки ветеранів Афганістану
МІХЄЄВА - члена ради громадської В'ячеслава Володимировича організації "Київське міське
відділення Української асоціації
звільнених у запас кадрових
військовослужбовців"
ОВСЕЮКА - члена Рівненського обласного Євгена Івановича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
ПОГІБКА - заступника голови Комітету Олега Івановича ветеранів військової служби
Організації ветеранів
Одеської області
РІМАШЕВСЬКОГО - секретаря Одеської секції Валентина Вікторовича Асоціації ветеранів внутрішніх
військ МВС України
САБАДИРА - члена громадської організації Юрія Альбертовича "Київське міське відділення
Української асоціації звільнених
у запас кадрових
військовослужбовців"
САВ'ЮКА - голову ради Івано-Франківського Василя Микитовича міського відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
СПІВАКА - військового пенсіонера, Житомирська
Ярослава Михайловича область
ТИМЧЕНКА - заступника голови ради Миколу Івановича Чернігівської обласної
організації ветеранів
ТУПІКУ - голову Новокалинівської організації
Василя Миколайовича ветеранів Афганістану Української
Спілки ветеранів Афганістану,
Львівська область
ХАРЧЕНКА - члена правління Спілки Володимира Олександровича ветеранів Афганістану Деснянського
району міста Києва
ШОРА - заступника голови Луганської Костянтина Григорійовича обласної організації Української
Спілки ветеранів Афганістану
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
АНДРЕЄВУ - голову Кримської республіканської
Олександру Федорівну громадської організації ветеранів
партизан і підпільників
Великої Вітчизняної війни
АХТЯМОВУ - голову Ворошиловської районної Ганну Олексіївну в місті Донецьку ради ветеранів
БЕБІКА - члена президії ради Кримської Миколу Степановича республіканської громадської
організації ветеранів партизан
і підпільників Великої
Вітчизняної війни
ВАСИЛЬЄВА - члена Гагарінської районної Леоніда Георгійовича організації ветеранів України
міста Севастополя
ГОРОВОГО - голову Корейської районної Андрія Лазаровича організації ветеранів,
Чернігівська область
ДЕМЕНТ'ЄВА - члена президії ради Кримської Миколу Івановича республіканської громадської
організації ветеранів партизан
і підпільників
Великої Вітчизняної війни
ДЕРЯБІНА - голову ревізійної комісії Миколу Якимовича Організації ветеранів України,
м. Київ
ДОРМІДОНТОВУ - голову територіальної (первинної)
Лідію Василівну Організації ветеранів України
міста Світловодська, Кіровоградська
область
ЕМЕЛЬЯНОВУ - заступника голови комітету Ніну Олександрівну колишніх партизанів і підпільників
Великої Вітчизняної війни
Голосіївського району міста Києва
ЄСКІНА - голову Ради ветеранів партизан Петра Івановича та підпільників Присамар'я
міста Новомосковська
та Новомосковського району,
Дніпропетровська область
ІВАНОВА - члена Івано-Франківської Івана Івановича громадської обласної асоціації
інвалідів
КОРБЕЛЕЦЬКОГО - голову Організації інвалідів Ігоря Миколайовича війни та Збройних Сил
Голосіївського району міста Києва
НАРВОЙТА - голову Часовоярської міської Юрія Валер'яновича ради ветеранів війни, праці,
збройних сил та органів
правопорядку, Донецька область
НІКІТЕНКО - голову комітету мікрорайону Тетяну Михайлівну "Шахта N 6 "Капітальна", м. Донецьк
ОЛЕЩУКА - голову комітету колишніх партизанів
Євгена Петровича і підпільників Великої Вітчизняної
війни Святошинського району
міста Києва
ПЕРФІЛ'ЄВА - голову Куйбишевської районної ради
Василя Петровича ветеранів війни, праці і збройних
сил України, м. Донецьк
ПЛЕХОВА - голову комітету інвалідів війни Миколу Андрійовича та військової служби Совєтської
районної ради ветеранів України,
Автономна Республіка Крим
ТАРАНІКА - голову громадської організації Григорія Феофановича "Комітет інвалідів війни
та Збройних Сил Подільського
району міста Києва"
ЧОРНОВОЛА - ветерана Великої Вітчизняної Володимира Микитовича війни 1941-1945 років,
Кіровоградська область
ШЕВЧЕНКА - голову ради ветеранів Василя Васильовича Центрально-Міського району
міста Горлівки, Донецька область
ШИЛОВЦЕВА - члена Ради Організації ветеранів Юрія Володимировича України, м. Київ
ЯЩЕНКО - голову Любецької селищної Галину Олександрівну первинної ветеранської організації
Ріпкинського району,
Чернігівська область
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ГЕОРГЕОМАНА - заступника голови Новоселицької В'ячеслава Івановича районної організації Української
Спілки ветеранів Афганістану,
Чернівецька область
ГОЛОВАЦЬКОГО - члена Тернопільської обласної Павла Йосиповича організації Української Спілки
ветеранів Афганістану
ГРІШКУ - голову ветеранської організації Георгія Євгеновича с. Тарасівці Новоселицького
району, Чернівецька область
ЖМАКА - члена правління Спілки ветеранів Володимира Миколайовича Афганістану Шевченківського району
міста Києва "Місія"
КАРМАНОВА - голову Спілки Олександра Миколайовича воїнів-інтернаціоналістів та
інвалідів, Полтавська область
КОВАЛЬЧУКА - голову Вінницького обласного Миколу Анатолійовича військово-патріотичного об'єднання
Спілки ветеранів війни
в Афганістані
ЛИТВИНА - члена правління Сумської Олександра Леонідовича міської організації Української
Спілки ветеранів Афганістану
ПАНЧЕНКА - члена правління Сумської Володимира Михайловича міської організації Української
Спілки ветеранів Афганістану
ПОНОМАРЬОВА - голову Турійської районної Володимира Федоровича організації Української Спілки
ветеранів Афганістану,
Волинська область
СЕМІЛЕТКА - члена громадської організації Івана Васильовича "Кримська республіканська
організація "Велике братство
без кордонів", Автономна
Республіка Крим
ТКАЧОВА - члена Ради Організації Олега Володимировича ветеранів України, м. Київ
ЯЦКІВА - голову Галицької районної станиці
Миколу Максимовича Братства вояків ОУН-УПА,
Івано-Франківська область
Нагородити орденом Данила Галицького
БАЗЮЧЕНКА - пенсіонера, багаторазового Петра Максимовича чемпіона світу, Європи серед
ветеранів спорту, Київська область
ГОНЧАРЕНКА - голову ради Сумського обласного Віктора Дмитровича відділення Всеукраїнського
об'єднання ветеранів
КРАВЧУКА - ветерана Збройних Сил України, Миколу Михайловича полковника у відставці
ПОНОМАРЕНКА - голову ради П'ятихатської Миколу Васильовича районної організації ветеранів
України, Дніпропетровська область
ТИМЧУКА - члена Спілки ветеранів Петра Никифоровича та пенсіонерів Управління державної
охорони України, полковника
у відставці
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
ВОРОНКОВА - ветерана прикордонних військ Миколу Миколайовича
КОРЯГІНА - ветерана прикордонних військ Віктора Сергійовича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
БАЖАН - голові ради Новомиколаївської Світлані Тимофіївні районної організації ветеранів
України, Запорізька область
БАШТОВІЙ - головному спеціалістові Валентині Володимирівні по роботі з ветеранами
Вижницької районної ради
Чернівецької області
БОГАНУ - першому заступникові голови ради Анатолію Федоровичу Рівненської обласної організації
ветеранів України
БУЄВИЧ - голові Берегівської міської ради Лідії Дмитрівні Організації ветеранів України,
Закарпатська область
ДЕНИСЕНКО - голові Високопільської районної Галині Миколаївні ради ветеранів, Херсонська область
КАРЕТНИКОВІЙ - першому заступникові голови ради Тамарі Петрівні організації ветеранів Приморського
району міста Одеси
КУЗЬМИНСЬКІЙ - голові медико-соціальної Ундіні Анатоліївні комісії Організації ветеранів
України, м. Київ
МАКСИМЕНКО - голові комітету ветеранів праці Прасковії Максимівні Херсонської обласної ради ветеранів
МАРТИНОВІЙ - голові Харківської обласної Аллі Кирилівні Спілки сімей воїнів загиблих
(померлих) та ветеранів, інвалідів,
учасників бойових дій в Афганістані
ПОЧЕРНІНІЙ - першому заступникові голови ради Світлані Леонтіївні Запорізької обласної організації
ветеранів України
СОКОЛОВУ - голові Бахмацької районної Івану Георгійовичу організації ветеранів,
Чернігівська область
ШУРИГІНУ - голові ради Вільногірської Дмитру Андрійовичу міської організації ветеранів
України, Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БІНЬОВСЬКІЙ - голові ради Петропавлівської Валентині Йосипівні районної організації ветеранів
України, Дніпропетровська область
МОКРЯКУ - заступникові голови комісії Григорію Івановичу Організації ветеранів
Одеської області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ЯСТРЕМСЬКОМУ - члену Шишацької районної Леоніду Станіславовичу організації ветеранів-медиків,
Полтавська область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 29 вересня 2009 року
N 778/2009



вгору