Документ 764-2019-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.08.2019
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 28.08.2019. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 21 серпня 2019 р. № 764
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1114

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1114 “Про затвердження Типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги” (Офіційний вісник України, 2012 р., № 92, ст. 3737; 2017 р., № 27, ст. 778) зміни, що додаються.

2. Ця постанова набирає чинності з дня її опублікування, крім підпункту 4 пункту 2 змін, затверджених цією постановою, який набирає чинності з 1 січня 2025 року.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73




ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 21 серпня 2019 р. № 764

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 р. № 1114

1. У постанові:

1) доповнити постанову пунктами 1-1 і 1-2 такого змісту:

“1-1. Установити, що 1 січня 2025 р. для роботи в бригадах екстреної (швидкої) медичної допомоги фахівці, які займають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів і медичних сестер станції екстреної (швидкої) медичної допомоги, повинні мати професійну кваліфікацію “парамедик”.

1-2. Установити, що з 1 січня 2025 р. працівники бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, фахівці, які займають посади водіїв, для роботи у складі бригади парамедиків повинні мати професійну кваліфікацію “екстрений медичний технік.”;

2) пункт 2 викласти в такій редакції:

“2. Установити, що пункти 5, 6, 7, 7-1 і 12 Типового положення про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, затвердженого цією постановою, втрачають чинність з 1 січня 2025 року.”.

2. У Типовому положенні про бригаду екстреної (швидкої) медичної допомоги, затвердженому зазначеною постановою:

1) пункт 5 викласти в такій редакції:

“5. За своїм складом бригади поділяються на лікарські, фельдшерські та бригади парамедиків.”;

2) доповнити Типове положення пунктами 7-1 і 7-2 такого змісту:

“7-1. До складу бригади парамедиків входять один парамедик та екстрений медичний технік. Керівником бригади парамедиків є парамедик.”;

7-2. Базовий склад бригади повинен складатися не менше ніж з одного парамедика і екстреного медичного техніка.”;

3) пункт 10 викласти в такій редакції:

“10. У разі потреби за рішенням керівника центру для підсилення бригади парамедиків залучаються до її роботи також ще один парамедик, екстрений медичний технік, лікар, стажер, студент, що проходить виробничу практику, лікар-інтерн, лікар-резидент або інша особа, яка успішно пройшла підготовку з домедичної допомоги та отримала підтвердний документ.”;

4) у пункті 13 та підпункті 8 пункту 16 слова “виробів медичного призначення” замінити словами “медичних виробів”;

5) підпункт 11 пункту 16 викласти в такій редакції:

“11) взаємодію з диспетчером центру, підрозділами екстреної допомоги населенню, а саме: підрозділами аварійно-рятувальних та аварійних служб, правоохоронних органів, центрів, інших закладів охорони здоров’я системи екстреної медичної допомоги;”;

6) у пункті 17:

у підпункті 2 слова “кваліфікована чи спеціалізована екстрена медична допомога” замінити словами “екстрена медична допомога”;

у підпункті 4 слово “станції” замінити словом “центру”.



вгору