Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 20.08.2008745/2008
Документ 745/2008, поточна редакція — Прийняття від 20.08.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За особливі заслуги у захисті державного суверенітету та
територіальної цілісності України, охорону конституційних прав і
свобод людини, мужність і самовідданість, виявлені під час
виконання військового і службового обов'язку, та з нагоди
17-ї річниці незалежності України п о с т а н о в л я ю:
За вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності і
безпеки Української держави, бездоганне виконання військового і
службового обов'язку, високий професіоналізм:
у Збройних Силах України:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
КУЦИНА - генерал-лейтенанта Михайла Миколайовича
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
БОЙЧАКА - генерал-майора медичної служби Михайла Петровича
ВОРОБЙОВА - генерал-полковника Геннадія Петровича
ЗАХАРОВА - підполковника Георгія Борисовича
ТАРАНА - генерал-майора Андрія Васильовича
ТАРАНА - директора державного підприємства Володимира Миколайовича "Миколаївський ремонтно-механічний
завод"
Нагородити орденом Данила Галицького
МАЗУРА - генерал-майора запасу Володимира Васильовича
ТИМЧУКА - контр-адмірала Ігоря Володимировича
ФЕДОРОВА - генерал-майора Ігоря Васильовича
ХИЖНЯКА - полковника Володимира Віталійовича
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
БОРИНСЬКОГО - полковника Ігоря Олексійовича
ГАВРИЛЕНКА - підполковника Андрія Миколайовича
ГЕОРГІЄША - генерал-майора Володимира Олександровича
ГОЛОВАЧА - полковника Ростислава Петровича
ГУРСЬКОГО - полковника Віктора Михайловича
ЛЕЖЕНІНА - полковника Сергія Івановича
МІЦЮКА - полковника Ігоря Олександровича
ЦАРЕНКА - полковника Леоніда Юрійовича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" II ступеня
ГУРІНА - полковника Анатолія Борисовича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ГУНЬКА - полковника Миколу Олександровича
ДАЦЮКА - полковника Володимира Віталійовича
СІДАША - генерал-майора Віктора Васильовича
ТЕРТИЦЬКОГО - полковника Павла Володимировича
ЯКУБУ - полковника Валерія Семеновича
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
КРАСНООКА - полковника Олександра Федоровича
СЕЛЯНКА - полковника Олександра Костянтиновича
СТОРОЖЕНКА - полковника Олександра Васильовича
ТОКАРЄВА - підполковника Володимира Олександровича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ГОРШКОВУ - начальникові - художньому керівнику
Олександру Васильовичу ансамблю пісні і танцю
Військово-Морських Сил Збройних Сил
України, капітану 1 рангу
МОСКАЛЕНКУ - начальникові Національного Івану Степановичу президентського оркестру -
військовому диригенту, полковнику
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
СЛЮСАРЮ - головному науковому співробітнику
Вадиму Івановичу Центрального науково-дослідного
інституту озброєння та військової
техніки Збройних Сил України, доктору
технічних наук, полковнику
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
МЕЛЬНИКУ - начальникові клініки Головного Володимиру Михайловичу військово-медичного клінічного
ордена Червоної Зірки центру
"Головний військовий клінічний
госпіталь", полковнику медичної
служби
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ГУНЬКУ - начальникові кафедри Об'єднаного Юрію Івановичу інституту при Національній академії
оборони України, полковнику
МІНОЧКІНУ - начальникові Військового інституту Анатолію Івановичу телекомунікацій та інформатизації
Національного технічного університету
України "Київський політехнічний
інститут", генерал-майору
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
КОЛЕСЮКУ - директорові Військово-медичного Віталію Степановичу клінічного центру Центрального
регіону
ПОГОРІЛОМУ - старшому інспекторові Головної Миколі Миколайовичу інспекції Міністерства оборони
України, полковнику медичної служби
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ФІНОГЕНОВУ - начальникові кафедри фізичної Юрію Семеновичу підготовки і спорту Національної
академії оборони України, полковнику
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ВЛАСОВУ - заступникові начальника управління Михайлу Геннадійовичу правового забезпечення Генерального
штабу Збройних Сил України,
полковнику юстиції
в органах цивільного захисту населення:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ДМИТРОВСЬКОГО - генерал-майора служби цивільного Сергія Юрійовича захисту
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ВОЛОХОВИЧА - капітана служби цивільного захисту В'ячеслава Володимировича
ГУРМАНА - прапорщика служби цивільного захисту
Володимира Миколайовича
ЛАПТІНОВА - рятувальника Донецького воєнізованого
Олександра Сергійовича аварійно-рятувального загону
Державної спеціальної воєнізованої
аварійно-рятувальної служби
СИЧА - старшого пожежника 9-ї самостійної Олега Анатолійовича державної пожежної частини міста
(посмертно) Бердичева Житомирської області
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
АППОЛОНСЬКОГО - заступника начальника служби Юрія Костянтиновича державного спеціалізованого
підприємства "Чорнобильська АЕС"
ФЕДОСЕНКО - директора житлово-комунального Катерину-Олену Василівну комплексу державного підприємства
"Чорнобильсервіс"
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
КОВАЛЮ - першому проректорові Львівського Мирославу Степановичу державного університету безпеки
життєдіяльності, полковнику служби
цивільного захисту
в органах прикордонної служби:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
БАРАНА - полковника Леоніда Михайловича
ЗАРИЦЬКОГО - генерал-майора Анатолія Михайловича
КРИВОРУЧКА - генерал-майора Якова Дмитровича
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ГУРУ - капітана Ярослава Володимировича
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
ГОНЧАРЕНКА - майора Олександра Володимировича
ЗАПОРОЖЧУКА - прапорщика Максима Анатолійовича
ЗУБРІЯ - полковника Миколу Васильовича
КОНДРАТЮК - капітана Діану Вікторівну
ПИЛИПЧУКА - полковника Юрія Миколайовича
ПЛАХУ - старшого прапорщика Володимира Миколайовича
ПОПОВИЧА - підполковника Миколу Івановича
ХМІЛЯ - підполковника Миколу Васильовича
ШВЕЦЯ - підполковника Ігоря Миколайовича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ЖИДКА - капітана Романа Миколайовича
КРАСНОВУ - капітана Вікторію Вікторівну
ПЕТЮХА - мічмана Василя Олександровича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
РОМАНИШИНІЙ - професорові кафедри Національної Людмилі Михайлівні академії Державної прикордонної
служби України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ФЕСЕНКУ - генерал-майору Сергію Олександровичу
в органах державної безпеки:
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
КУРНИКА - полковника Михайла Васильовича
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БІКА - генерал-майора Володимира Валентиновича
Нагородити орденом Данила Галицького
ГРЕКА - полковника Михайла Васильовича
ГУЛЯНИЦЬКОГО - підполковника Олександра Валерійовича
ІГНАТОВИЧА - підполковника Дмитра Володимировича
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
ДЕРЕЗУ - підполковника Віталія Анатолійовича
КАЙКАНА - полковника Олександра Петровича
РИЖОВА - полковника Володимира Вікторовича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ПОТІЄВСЬКОГО - підполковника Сергія Олександровича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ДОБРОВОЛЬСЬКІЙ - лікареві військово-медичної служби Наталії Вадимівні Національної академії Служби безпеки
України
ШУГАЛЕЙ - підполковнику медичної служби Людмилі Миколаївні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
МУСІЄНКУ - першому заступникові директора Івану Івановичу Інституту підготовки юридичних кадрів
для Служби безпеки України у складі
Національної юридичної академії
України імені Ярослава Мудрого,
полковнику
в органах державної охорони:
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
БЕЗРУКА - полковника Миколу Олексійовича
ГРИНІЧЕНКА - полковника Юрія Володимировича
НЕЧИПОРЕНКА - підполковника В'ячеслава Володимировича
САБУРОВА - полковника Олександра Юрійовича
СИМОНА - підполковника Петра Павловича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ГЛАЗУНОВА - підполковника Ігоря Володимировича
ГЛУШИЧА - полковника Євгена Валентиновича
МОРОЗА - полковника В'ячеслава Петровича
СЛОБОДУ - полковника Анатолія Олександровича
СОЛОМАТІНА - підполковника Андрія Вікторовича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ПЛАХОТНЮКУ - полковнику медичної служби Миколі Германовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
МАЗУРУ - підполковнику юстиції Сергію Святославовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ВАКУЛЕНКУ - генерал-майору у запасі Василю Федоровичу
За вагомий особистий внесок у зміцнення законності та
правопорядку, боротьбу зі злочинністю, захист економічних
інтересів України:
в органах прокуратури:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ХОДИКА - першого заступника прокурора Євгена Максимовича Чернігівської області
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
КОНОНОВУ - заступника прокурора Криворізького Тамару Вікторівну району Дніпропетровської області
КОЧУБЕЙ - старшого помічника Чугуївського Віру Сергіївну міжрайонного прокурора Харківської
області
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БЕРКОВСЬКУ - помічника прокурора Придніпровського
Наталію Анатоліївну району міста Черкаси
КАСПЕРСЬКОГО - слідчого відділу прокуратури Петра Михайловича Тернопільської області
КЮРЧУБАШ - старшого помічника прокурора Нелю Петрівну міста Южне Одеської області
МОСКОВЦЯ - слідчого відділу прокуратури Павла Васильовича Полтавської області
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БАБЕНКУ - заступникові прокурора Київської Володимиру Івановичу області
ДОВГАНЮ - старшому прокуророві відділу Іллі Максимовичу Генеральної прокуратури України
ДОМБРОВСЬКОМУ - начальникові Головного управління Сергію Володимировичу Генеральної прокуратури України
ЗАВГОРОДНЬОМУ - старшому прокуророві відділу Віктору Євстафійовичу Головного управління Генеральної
прокуратури України
КУЗЬМІНУ - заступникові Генерального прокурора
Ренату Равелійовичу України
ЛУЗАНУ - військовому прокуророві Центрального
Леоніду Антоновичу регіону України
НЕДІЛЬКУ - начальникові управління Генеральної
Валентину Григоровичу прокуратури України
ФРАНТОВСЬКОМУ - прокуророві Житомирської області Миколі Михайловичу
ШИЛОВУ - начальникові відділу Головного Володимиру Дмитровичу управління Генеральної прокуратури
України
ШМОРГУНУ - прокуророві Вінницької області Олександру Семеновичу
в органах внутрішніх справ:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БРИЖИКА - полковника міліції Валерія Олексійовича
КОШЕЛЕВА - капітана міліції у відставці Володимира Вініціевича
ЩЕКУНОВА - майора міліції Івана Миколайовича
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ОЛІЙНИКА - сержанта міліції Віталія Вікторовича
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ДЗЮБУ - полковника Руслана Володимировича
КУЛЬЧИЦЬКОГО - полковника Сергія Петровича
ЛУШПІЄНКА - полковника міліції Миколу Миколайовича
ШЕВЧЕНКА - полковника Віктора Георгійовича
Нагородити орденом Данила Галицького
КУРТІНА - підполковника Олега Сергійовича
МЯСНИКОВА - полковника Олега Віталійовича
ЯЩЕНКА - полковника В'ячеслава Олександровича
Нагородити медаллю "За військову службу Україні"
ВОЛОВИЧА - підполковника Ігоря Євгеновича
ЗАСЛАВСЬКОГО - полковника Олександра Анатолійовича
РЕГЕДУ - підполковника Сергія Івановича
ТАТАРУ - підполковника Сергія Олексійовича
ШИЛОВА - підполковника Олексія Петровича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
БРОВЧЕНКА - полковника міліції Миколу Павловича
БУКІНА - полковника міліції Василя Федоровича
ГІЛЕВСЬКОГО - капітана Руслана Борисовича
ДОРОША - полковника міліції Василя Йосиповича
ЄФІМЕНКА - полковника міліції Олександра Анатолійовича
ПЕТРЕНКА - полковника міліції Василя Пилиповича
РУДОГО - полковника Миколу Миколайовича
САЛТОВЦЯ - майора міліції Сергія Анатолійовича
СІКОРУ - підполковника Леоніда Володимировича
ФУЧЕДЖИ - полковника міліції Дмитра Васильовича
ШИРАЯ - підполковника міліції Віталія Олексійовича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ДИТЮКУ - полковнику міліції Володимиру Зеновійовичу
ДІДЕНКУ - виконуючому обов'язки начальника Сергію Володимировичу Херсонського юридичного інституту
Харківського національного
університету внутрішніх справ
МАЛИШЕВУ - генерал-майору міліції Олександру Вікторовичу
ШЕВЧЕНКУ - полковнику міліції Анатолію Євгеновичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
МОІСЕЄВУ - ректорові Київського національного Євгену Миколайовичу університету внутрішніх справ,
генерал-лейтенанту міліції
МОРОЗОВУ - начальникові навчально-методичного Олександру Олександровичу центру Академії внутрішніх військ
МВС України, полковнику
в органах митної служби:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ХАРЬКОВЩЕНКА - директора Департаменту Державної Євгена Анатолійовича митної служби України
ШТРОБЛЮ - начальника Чопської митниці Йосифа Йосифовича
Нагородити орденом Данила Галицького
МЕДЯНИКА - заступника начальника митного поста
Андрія Олександровича "Куп'янськ-Сортувальний" -
начальника відділу Куп'янської
митниці
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ДИМИТРАЩУКА - заступника начальника митного поста
Олега Петровича "Овруч" Житомирської митниці
РЯШКА - головного інспектора відділу Олександра Івановича Чопської митниці
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
КУЛЬБАКУ - начальнику відділу Київської Юрію Олексійовичу регіональної митниці
ШУЛЬЗІ - начальникові відділу Енергетичної Олександру Миколайовичу регіональної митниці
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БУДАКОВУ - заступникові директора Юридичного Андрію Юрійовичу департаменту Державної митної служби
України
в органах державної податкової служби:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ОСИПЕНКА - голову державної податкової Валентина Васильовича адміністрації в Чернігівській області
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ХОЦЯНІВСЬКУ - директора Департаменту Державної Наталію Володимирівну податкової адміністрації України
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ПЕНЬКОВА - начальника управління Головного Сергія Володимировича управління податкової міліції
Державної податкової адміністрації
України
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БАЗАНОВУ - першому заступникові начальника Олександру Юрійовичу державної податкової інспекції у
Печерському районі міста Києва
ГУЦАЛУ - першому заступникові голови державної
Андрію Віталійовичу податкової адміністрації у місті
Києві
ЗВОНКОВУ - начальникові Кременчуцької об'єднаної
Андрію Олександровичу державної податкової інспекції у
Полтавській області
РЕУТУ - заступникові директора Департаменту
Леоніду Івановичу Державної податкової адміністрації
України
ПАВЛЕНКО - заступникові начальника державної Галині Флоріанівні податкової інспекції у Печерському
районі міста Києва
СОКОЛОВУ - голові державної податкової Олегу Анатолійовичу адміністрації у Донецькій області
ФУРМАНУ - заступникові директора Департаменту
Анатолію Петровичу Державної податкової адміністрації
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ЛУБЯНОМУ - заступникові начальника управління -
Андрію Станіславовичу начальнику відділу державної
податкової адміністрації у Київській
області, полковнику податкової
міліції
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
ТЕРЕЩЕНКУ - завідувачеві кафедри Національного Валерію Івановичу університету державної податкової
служби України
в органах кримінально-виконавчої служби:
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГРЕЧАНЮКА - директора Чернігівського юридичного
Костянтина Олексійовича коледжу Державного департаменту
України з питань виконання покарань
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ШОКУР - підполковника внутрішньої служби Світлану Сергіївну
Нагородити орденом Данила Галицького
ТИЩЕНКА - полковника внутрішньої служби Івана Дмитровича
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
БОРТНИК - майора внутрішньої служби Ірину Миколаївну
ДОВЖЕНКА - підполковника внутрішньої служби Валентина Івановича
ХИРНОГО - полковника внутрішньої служби Віктора Григоровича
ЧУБЕНКА - старшого прапорщика внутрішньої Олександра Васильовича служби
ШВЕЦЯ - підполковника внутрішньої служби Юрія Володимировича
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ЛУК'ЯНЧЕНКО - начальника лабораторії - лікаря- Ольгу Сергіївну лаборанта клініко-діагностичної
лабораторії Голопристанської
виправної колонії управління
Державного департаменту України
з питань виконання покарань у
Херсонській області (N 7)
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ПІНЬКАСУ - генерал-майору внутрішньої служби Володимиру Григоровичу
ПОЛЬОВОМУ - полковнику внутрішньої служби Сергію Васильовичу
За вагомий особистий внесок у розбудову судової системи
України, здійснення правосуддя, високу професійну майстерність:
в органах судової влади:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ДЕНІСОВА - виконуючого обов'язки голови Анатолія Олексійовича Київського апеляційного
адміністративного суду
КАЧАНА - заступника голови апеляційного суду
Віктора Яковича міста Києва
ПЛЕВАКА - голову Дніпропетровського Володимира Івановича апеляційного господарського суду
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ПІНЧУКА - голову Київського апеляційного Андрія Михайловича господарського суду
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АЛСУФ'ЄВА - голову господарського суду Віктора Володимировича міста Севастополя
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БАДАХОВУ - голову Донецького апеляційного Тамару Панасівну адміністративного суду
КУЛІШ - першого заступника голови Раїсу Федорівну Дніпропетровського апеляційного
господарського суду
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ЛОГВИНЕНКА - начальника територіального Миколу Івановича управління державної судової
адміністрації у Сумській області
Присвоїти почесне звання
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ВОЙТЮК - ректорові Академії суддів України,
Ірині Анатоліївні м. Київ
ЗАЇЦІ - судді Вищого адміністративного суду
Миколі Миколайовичу України
ПРОДАЄВИЧ - судді Вищого господарського суду Людмилі Валеріївні України
ПУЛИКУ - голові Долинського районного суду Василю Васильовичу Івано-Франківської області
СИНИЦІ - судді Київського апеляційного Олександру Федоровичу господарського суду.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 20 серпня 2008 року
N 745/2008



вгору