Про обрання суддів
Постанова Верховної Ради України від 17.04.2003731-IV
Документ 731-IV, поточна редакція — Прийняття від 17.04.2003

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про обрання суддів

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2003, N 35, ст.272 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

Обрати на посади суддів безстроково:

апеляційного суду Дніпропетровської області

Барильську Аллу Петрівну,

Карнаух Валентину Володимирівну,

Літвіненко Валентину Олексіївну,

Ляховську Ірину Євгеніївну,

Митрофанову Любов Василівну,

Шніпову Любов Григорівну;

апеляційного суду Донецької області

Баркову Людмилу Леонідівну,

Власенко Людмилу Іванівну,

Дяченка Валерія Миколайовича,

Ігнатолю Тетяну Григорівну,

Козлова Олександра Михайловича,

Кочегарову Ларису Миколаївну,

Найдьонову Валентину Андріївну,

Шаліну Тетяну Олексіївну;

апеляційного суду Житомирської області

Худякова Андрія Михайловича;

апеляційного суду Запорізької області

Ємця Анатолія Анатолійовича;

апеляційного суду Івано-Франківської області

Кукурудза Богдана Івановича;

апеляційного суду Кіровоградської області

Поступайло Наталію Іванівну,

Школярова Віктора Федоровича;

апеляційного суду Київської області

Суханову Єлизавету Миколаївну;

апеляційного суду Тернопільської області

Максимовича Юрія Андрійовича;

апеляційного суду Херсонської області

Бугрименка Володимира Григоровича,

Буженко Наталю Вікторівну,

Заіченка Володимира Леонідовича,

Ковальову Наталію Миколаївну,

Черству Єлизавету Олександрівну,

Чупину Станіслава Павловича;

апеляційного суду Чернівецької області

Половінкіну Наталію Юріївну,

Чміля Івана Харитоновича;

апеляційного суду Чернігівської області

Мельниченка Юрія Володимировича,

Оседача Миколу Миколайовича,

Шемець Наталію Вікторівну;

місцевого Алуштинського міського суду
Автономної Республіки Крим

Пименову Тетяну Никифорівну;

місцевого Бахчисарайського районного суду
Автономної Республіки Крим

Бельського Володимира Івановича;

місцевого Білогірського районного суду
Автономної Республіки Крим

Ніколаєва Геннадія Михайловича;

місцевого Сакського районного суду
Автономної Республіки Крим

Костюкова Валерія Вікторовича;

місцевого Апостолівського районного суду
Дніпропетровської області

Дибу Любов Миколаївну;

місцевого Жовтоводського міського суду
Дніпропетровської області

Завізіон Тетяну Вікторівну;

місцевого Марганецького міського суду
Дніпропетровської області

Панасенко Олену Павлівну;

місцевого Першотравенського міського суду
Дніпропетровської області

Зайцева Василя Вікторовича;

місцевого Широківського районного суду
Дніпропетровської області

Ліснецького Ігоря Валентиновича;

місцевого Кіровського районного суду
міста Дніпропетровська

Підберезного Геннадія Анатолійовича;

місцевого Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Прихожанова Олександра Володимировича;

місцевого Авдіївського міського суду
Донецької області

Соболєву Інесу Петрівну;

місцевого Артемівського районного суду
Донецької області

Божка Володимира Петровича;

місцевого Микитівського районного суду міста Горлівки
Донецької області

Полтавець Наталію Зіновіївну;

місцевого Бердянського районного суду
Запорізької області

Мороку Сергія Михайловича;

місцевого Бердянського міського суду
Запорізької області

Вєдєнєєву Тетяну Григорівну,

Картофлицького Гліба Вікторовича;

місцевого Токмацького районного суду
Запорізької області

Шаповалова Миколу Джоновича;

місцевого Шевченківського районного суду
міста Запоріжжя

Кляшторного Віктора Сергійовича;

місцевого Богородчанського районного суду
Івано-Франківської області

Гутича Петра Федоровича;

місцевого Галицького районного суду
Івано-Франківської області

Мельника Івана Івановича;

місцевого Городенківського районного суду
Івано-Франківської області

Стефурака Євгена Миколайовича;

місцевого Коломийського міського суду
Івано-Франківської області

Васильковського Володимира Методійовича;

місцевого Снятинського районного суду
Івано-Франківської області

Рожика Євгена Володимировича;

місцевого Тлумацького районного суду
Івано-Франківської області

Титикайла Михайла Йосиповича;

місцевого Яремчанського міського суду
Івано-Франківської області

Гребик Любов Володимирівну;

місцевого Сватівського районного суду
Луганської області

Юрченка Станіслава Олександровича;

місцевого Баштанського районного суду
Миколаївської області

Сеіз Тетяну Опанасівну;

місцевого Березанського районного суду
Миколаївської області

Дорошенко Антоніну Володимирівну;

місцевого Вознесенського районного суду
Миколаївської області

Малюк Тетяну Олександрівну;

місцевого Вознесенського міського суду
Миколаївської області

Старжинську Ольгу Євгенівну;

місцевого Миколаївського районного суду
Миколаївської області

Нікітіну Юлію Олександрівну;

місцевого Новобузького районного суду
Миколаївської області

Остапенкова Валерія Яковича;

місцевого Заводського районного суду
міста Миколаєва

Коваля Віктора Івановича,

Разумовську Ольгу Георгіївну;

місцевого Корабельного районного суду
міста Миколаєва

Корзун Галину Опанасівну;

місцевого Ленінського районного суду
міста Миколаєва

Губачова Володимира Олексійовича,

Жосан Вікторію Михайлівну;

місцевого Болградського районного суду
Одеської області

Тимошенко Ірину Вольдемарівну;

місцевого Кілійського районного суду
Одеської області

Бошкова Миколу Івановича;

місцевого Кодимського районного суду
Одеської області

Следя Василя Максимовича;

місцевого Котовського районного суду
Одеської області

Павловську Галину Василівну;

місцевого Котовського міського суду
Одеської області

Фабіжевського Сергія Анатолійовича;

місцевого Красноокнянського районного суду
Одеської області

Чеботаренко Оксану Леонідівну;

місцевого Миколаївського районного суду
Одеської області

Безусова Володимира Івановича;

місцевого Овідіопольського районного суду
Одеської області

Куркана Миколу Миколайовича;

місцевого Роздільнянського районного суду
Одеської області

Катереву Надію Іванівну;

місцевого Тарутинського районного суду
Одеської області

Онуфрієнка Анатолія Прокоповича;

місцевого Татарбунарського районного суду
Одеської області

Тимошенка Сергія Вікторовича;

місцевого Ширяївського районного суду
Одеської області

Янковського Валерія Костянтиновича;

місцевого Фрунзівського районного суду
Одеської області

Гончар Ірину Володимирівну;

місцевого Малиновського районного суду
міста Одеси

Короя Віктора Дмитровича;

місцевого Приморського районного суду
міста Одеси

Борівську Валентину Іванівну;

місцевого Суворовського районного суду
міста Одеси

Гончарова Бориса Петровича;

місцевого Кузнецовського міського суду
Рівненської області

Полюховича Олега Івановича;

місцевого Збаразького районного суду
Тернопільської області

Гудиму Ігоря Володимировича;

місцевого Краснокутського районного суду
Харківської області

Мордовенка Віктора Івановича;

місцевого Чугуївського міського суду
Харківської області

Гуменного Зіновія Івановича;

місцевого Бериславського районного суду
Херсонської області

Калініченка Ігоря Степановича;

місцевого Генічеського районного суду
Херсонської області

Шкіндера Олександра Анатолійовича;

місцевого Голопристанського районного суду
Херсонської області

Попова Віталія Федоровича;

місцевого Іванівського районного суду
Херсонської області

Полікарпову Ольгу Миколаївну;

місцевого Каховського районного суду
Херсонської області

Фурман Тетяну Григорівну;

місцевого Нововоронцовського районного суду
Херсонської області

Синьогуб Марію Сидорівну;

місцевого Волочиського районного суду
Хмельницької області

Намистюка Василя Павловича;

місцевого Городоцького районного суду
Хмельницької області

Кельбуса Сергія Пилиповича;

місцевого Дунаєвецького районного суду
Хмельницької області

Кучеряву Аллу Володимирівну;

місцевого Кам'янець-Подільського міського суду
Хмельницької області

Зайця Володимира Степановича,

Талалай Ольгу Іванівну;

місцевого Красилівського районного суду
Хмельницької області

Шрубковського Анатолія Андрійовича;

місцевого Новоушицького районного суду
Хмельницької області

Слободянюка Василя Івановича;

місцевого Хмельницького міського суду
Хмельницької області

Латюка Петра Яковича,

Романішина Володимира Леонідовича;

місцевого Чемеровецького районного суду
Хмельницької області

Мороза Володимира Миколайовича;

місцевого Глибоцького районного суду
Чернівецької області

Герасименко Надію Іванівну;

місцевого Кельменецького районного суду
Чернівецької області

Харабару Івана Васильовича;

місцевого Сокирянського районного суду
Чернівецької області

Савескула Вячеслава Ілліча;

місцевого Сторожинецького районного суду
Чернівецької області

Безпалька Миколу Сергійовича,

Дячук Олександру Олександрівну;

місцевого Хотинського районного суду
Чернівецької області

Мартинюка Анатолія Омеляновича;

місцевого Менського районного суду
Чернігівської області

Сердюка Олександра Григоровича;

місцевого Щорського районного суду
Чернігівської області

Сірого Миколу Григоровича;

місцевого Новозаводського районного суду
міста Чернігова

Мурашка Михайла Івановича;

місцевого Подільського районного суду
міста Києва

Богінкевич Світлану Миколаївну.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 17 квітня 2003 року
N 731-IV




вгору