Про внесення зміни до Порядку утилізації військового майна Збройних Сил
Постанова Кабінету Міністрів України від 12.09.2018730
Документ 730-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 12.09.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 20.09.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 12 вересня 2018 р. № 730
Київ

Про внесення зміни до Порядку утилізації військового майна Збройних Сил

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку утилізації військового майна Збройних Сил, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 травня 2003 р. № 705 (Офіційний вісник України, 2003 р., № 21, ст. 934; 2005 р., № 52, № 3281; 2007 р., № 28, ст. 1107; 2011 р., № 37, ст. 1530), зміну, що додається.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29




ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 12 вересня 2018 р. № 730

ЗМІНА,
що вноситься до Порядку утилізації військового майна Збройних Сил

Доповнити Порядок розділом такого змісту:

“Особливості утилізації військового майна, яке закріплене за апаратом військових аташе та апаратом представника Міноборони при закордонній дипломатичній установі України

35. Військове майно апарату військових аташе та апарату представника Міноборони при закордонній дипломатичній установі України (далі - апарат військових аташе), яке відповідно до пункту 4 цього Порядку включене до переліку військового майна, яке підлягає утилізації, або переліку списаного майна, яке підлягає утилізації, у разі економічної недоцільності його перевезення в Україну може бути утилізоване в державах перебування апарату військових аташе.

36. Керівник апарату військових аташе вивчає можливості держави перебування щодо умов утилізації такого військового майна та готує пропозиції командиру військової частини, що забезпечує діяльність військових аташе, щодо:

продажу військового майна на конкурентних засадах;

утилізації військового майна на безоплатній основі (у разі відсутності можливості продажу на конкурентних засадах);

утилізації військового майна на платній основі (у разі відсутності можливості продажу на конкурентних засадах та утилізації на безоплатній основі).

37. Командир військової частини, що забезпечує діяльність військових аташе, погоджує пропозиції щодо умов утилізації військового майна апарату військових аташе та доводить їх до керівника апарату військових аташе.

38. Продаж військового майна та продуктів утилізації військового майна проводиться за процедурою відкритих торгів (тендера) за ринковими цінами держави перебування, що склалися на відповідний період, працівниками апарату військових аташе, уповноваженими для цього в установленому порядку військовою частиною, що забезпечує діяльність військових аташе.

39. Кошти, отримані військовою частиною, що забезпечує діяльність військових аташе, від продажу військового майна та продуктів утилізації військового майна, яке закріплене за апаратом військових аташе (за винятком витрат на його реалізацію), у п’ятиденний строк перераховуються до державного бюджету згідно із законом про Державний бюджет України на відповідний рік і використовуються відповідно до законодавства України.”.



вгору