Угода між Урядом України і Урядом Королівства Іспанія про співробітництво в галузі освіти, науки і культури
Іспанія, Кабінет Міністрів України; Угода, Міжнародний документ від 07.10.1996
Документ 724_022, чинний, поточна редакція — Підписання від 07.10.1996
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 13.01.1997. Подивитися в історії? )

                              Угода 
між Урядом України і Урядом Королівства
Іспанія про співробітництво в галузі
освіти, науки і культури

Дата підписання: 07.10.1996 Дата набрання чинності для України: 13.01.1997
Уряд України і Уряд Королівства Іспанія,
керуючись бажанням розвивати дружні відносини між двома
країнами,
будучи переконаними, що обмін і співробітництво в галузі
освіти, культури і науки сприятимуть кращому пізнанню народів і
культур,
погодились про таке:
Стаття 1
Обидві Сторони заохочуватимуть співробітництво між їхніми
відповідними установами культури, освіти та науки.
Стаття 2
Обидві Сторони заохочуватимуть і підтримуватимуть
співробітництво в галузі літератури і сценічних мистецтв, обміни
між музеями, бібліотеками та будь-які інші взаємини в галузі
культури.
Стаття 3
Сторони заохочуватимуть і підтримуватимуть обміни
викладачами, студентами, науковцями та фахівцями. Вони також
сприятимуть співробітництву між університетами, науковими
інститутами та науково-дослідними центрами двох країн.
Стаття 4
Обидві Сторони сприятимуть наданню стипендій студентам та
науковцям двох країн.
Стаття 5
Сторони вивчать умови, необхідні для взаємного визнання
дипломів, свідоцтв про навчання, вчених ступенів та звань.
Стаття 6
Обидві Сторони заохочуватимуть співробітництво в галузі
радіомовлення, телебачення та між іншими засобами інформації двох
країн.
Стаття 7
Обидві Сторони сприятимуть контактам та обмінам між
молодіжними організаціями двох країн. Вони також заохочуватимуть
співробітництво між відповідними спортивними організаціями.
Стаття 8
Сторони створять Змішану комісію на паритетних засадах, яка
уповноважена контролювати реалізацію положень цієї Угоди, а також
вивчати питання розвитку культурного співробітництва.
Змішана комісія збиратиметься почергово в одній, а потім
іншій країні, при цьому дата та місце визначатимуться по
дипломатичних каналах.
Стаття 9
Ця Угода лишатиметься чинною протягом п'яти років.
Дія цієї Угоди автоматично продовжуватиметься на наступні
п'ятирічні періоди, якщо жодна із Сторін не висловить наміру не
продовжувати її дію не пізніше ніж за шість місяців до закінчення
відповідного періоду.
Ця Угода набуває чинності з дня, коли обидві Сторони в
письмовій формі дипломатичними каналами повідомлять одна одну про
виконання відповідних процедур, встановлених їхнім внутрішнім
законодавством.
Вчинено в м. Мадрид 7 жовтня 1996 р. у двох примірниках,
кожний українською та іспанською мовами, при цьому обидва тексти є
автентичними.
За Уряд України За Уряд Королівства Іспанія
(підпис) (підпис)



вгору