Документ 702/2013, поточна редакція — Прийняття від 25.12.2013

Указ
Президента України

Про Всеукраїнський творчий звіт майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України

З метою сприяння дальшому розвитку професійної і аматорської творчості, популяризації культурних традицій регіонів України та з нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка постановляю:

1. Підтримати пропозицію Громадської гуманітарної ради щодо проведення у 2014 році Всеукраїнського творчого звіту майстрів мистецтв та аматорів народного мистецтва України (далі - Всеукраїнський творчий звіт).

2. Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

1) розробити та затвердити відповідні плани заходів щодо організації Всеукраїнського творчого звіту, передбачивши, зокрема, проведення:

регіональних етапів Всеукраїнського творчого звіту;

заключного етапу Всеукраїнського творчого звіту у місті Києві в Національному палаці мистецтв «Україна»;

2) забезпечити в установленому порядку фінансування заходів щодо організації та проведення Всеукраїнського творчого звіту.

3. Державному комітету телебачення і радіомовлення України сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів щодо організації та проведення Всеукраїнського творчого звіту.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
25 грудня 2013 року
№ 702/2013
вгору