Про поширення дії постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. N 393
Постанова Кабінету Міністрів України від 06.08.2008695
Документ 695-2008-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 06.08.2008
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 09.08.2008. Подивитися в історії? )


 
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
 
П О С Т А Н О В А
від 6 серпня 2008 р. N 695
Київ
 
Про поширення дії
постанови Кабінету Міністрів України
від 17 липня 1992 р. N 393

 
     Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
 
     1. Поширити на осіб начальницького і рядового складу органів і підрозділів цивільного захисту дію постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. N 393 ( 393-92-п ) "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей" (ЗП України, 1992 р., N 7, ст. 182; 1994 р., N 1, ст. 23; 1995 р., N 8, ст. 191; Офіційний вісник України, 1997 р., число 36, с. 28; 1999 р., N 15, ст. 609; 2000 р., N 7, ст. 275; 2001 р., N 31, ст. 1393, N 47, ст. 2071; 2003 р., N 37, ст. 1981, N 47, ст. 2442; 2004 р., N 46, ст. 3017; 2005 р., N 25, ст. 1441; 2006 р., N 7, ст. 371, N 22, ст. 1609; 2007 р., N 10, ст. 359, N 71, ст. 2682; 2008 р., N 12, ст. 301) - з доповненням, внесеним постановою Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1995 р. N 1009 ( 1009-95-п ).
 
     2. Установити, що для призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" ( 2262-12 ) до вислуги років осіб офіцерського складу, прапорщиків, мічманів, військовослужбовців надстрокової служби та військової служби за контрактом, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, податкової міліції, Державної кримінально-виконавчої служби, органів і підрозділів цивільного захисту зараховується служба в органах і підрозділах цивільного захисту з дня призначення на відповідну посаду.
 
     3. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування.

 
     Прем'єр-міністр України                           Ю.ТИМОШЕНКО 
     Інд. 33



вгору