Документ 691-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 29.08.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 04.09.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 29 серпня 2018 р. № 691
Київ

Про внесення змін до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2016 р. № 517 (Офіційний вісник України, 2016 р., № 65, ст. 2207), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 21




ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 29 серпня 2018 р. № 691

ЗМІНИ,
що вносяться до Порядку формування ціни на продукцію, роботи, послуги оборонного призначення у разі, коли відбір виконавців з постачання (закупівлі) такої продукції, робіт, послуг здійснюється без застосування конкурентних процедур

У тексті Порядку слова і цифри “Граничні суми витрат добових, що відносяться на собівартість, визначаються відповідно до підпункту 170.9.1 пункту 170.9 статті 170 Податкового кодексу України” та “Граничні суми витрат добових, що відносяться на собівартість, визначається відповідно до підпункту 170.9.1 пункту 170.9 статті 170 Податкового кодексу України” замінити словами і цифрами “Граничні суми добових витрат на відрядження в межах України не можуть перевищувати суму витрат, що не включається до оподатковуваного доходу відповідно до підпункту 170.9.1 пункту 170.9 статті 170 Податкового кодексу України. Граничні суми та склад витрат на відрядження за кордон не можуть перевищувати норми, встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 2 лютого 2011 р. № 98 “Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 11, ст. 488)”.



вгору