Документ 681/2007, поточна редакція — Прийняття від 06.08.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
працівників будівельної галузі

За вагомий особистий внесок у спорудження об'єктів
промислового, житлового та соціально-культурного призначення,
розвиток виробництва будівельних матеріалів, значні досягнення у
праці та з нагоди Дня будівельника п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ІСАКА - президента корпорації "Столиця", Валентина Михайловича м. Київ
КОНСТАНТИНОВА - президента корпорації "Укрросбуд", Володимира Андрійовича м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
ШИЛЮКА - голову правління - президента Петра Степановича холдингової компанії "Київміськбуд"
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ЛАНДАРЯ - голову правління акціонерного Олексія Михайловича товариства "Полтавтрансбуд"
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
КАЦА - генерального директора приватного Сергія Ошеровича підприємства "СК "Севінвест",
м. Севастополь
КРОЛЕНКА - голову спостережної ради акціонерного
Юрія Яковича товариства "Житлобуд-2", м. Харків
ПРОЦЕНКА - генерального директора об'єднання Валентина Михайловича "Луганськоблагробуд"
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГОЛОВЕНЧИЦЯ - генерального директора акціонерного Станіслава Фініасовича товариства "Будінвест", м. Харків
ДУДАРЯ - генерального директора товариства Михайла Івановича "Броварський заводобудівельний
комбінат", Київська область
ЄГОРОВА - бригадира мулярів будівельного Володимира Леонтійовича управління "Блок" товариства "Стікон",
м. Одеса
КАРВАЦЬКОГО - президента корпорації будівельних Юрія Михайловича підприємств "Карпатбуд", м. Львів
КОМАРА - муляра, бригадира товариства "БМУ-3",
Івана Михайловича м. Вінниця
КОРБУТА - голову правління акціонерного Анатолія Миколайовича товариства "Хмельницькзалізобетон"
КРЮЧКОВА - директора товариства "Стікон", Леоніда Яковлевича м. Одеса
МАШНЯГУЦУ - муляра будівельно-монтажного Леоніда Йосиповича управління N 11 акціонерного
товариства "Трест "Житлобуд-1",
м. Харків
МИХАЙЛОВСЬКОГО - генерального директора товариства Володимира Вікторовича "Силікатобетон", м. Суми
НІКОЛАЄВА - старшого виконроба спеціалізованого Валерія Дмитровича управління "Механомонтаж-218"
акціонерного товариства
"Будівельно-монтажна фірма
"Донбасмеханомонтаж", м. Маріуполь,
Донецька область
СТЕРПУЛА - голову правління акціонерного Григорія Івановича товариства "Житлопромбуд-8",
м. Миколаїв
СУХІНІНА - голову правління акціонерного Володимира Миколайовича товариства "Донецькбудматеріали"
ТОЛМАЧОВА - генерального директора Миколу Григоровича фірми-товариства "Т.М.М.", м. Київ
ХИЖНЯКА - водія автомобіля акціонерного Миколу Григоровича товариства "Автотранспортне
підприємство N 7" асоціації
"Київбудтранс"
ЧОРНУХУ - голову правління акціонерного Віктора Григоровича товариства "Луцьксантехмонтаж N 536",
Волинська область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БЕРБЕНЦЯ - члена наглядової ради акціонерного Сергія Миколайовича товариства "Реноме", м. Рівне
БЕРГАРТА - голову товариства - генерального Ігоря Володимировича директора акціонерного товариства
"Херсонський облрембудтрест"
ВЕЛИСЮКА - бригадира формувальників акціонерного
Олександра Юхимовича товариства "Луцький домобудівельний
комбінат", Волинська область
ГОЛІУСА - пресувальника товариства Івана Михайловича "Силікатобетон", м. Суми
КРУТИЛКА - директора товариства "Будівельний Івана Лукича Альянс", м. Хмельницький
КУЗІНА - монтажника будівельно-монтажного Дмитра Федоровича управління N 25 акціонерного
товариства "Житлобуд-2", м. Харків
МАЛЯРЕНКА - головного інженера акціонерного Валерія Івановича товариства "Полтавтрансбуд"
ОНИЩЕНКА - директора товариства Олександра Васильовича "Монолітспецбуд N 2", м. Луганськ
ПОПКОВА - головного інженера проектного Олександра Вікторовича інституту "Консольпроект",
м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
РИБАЛЬЧЕНКА - виконроба акціонерного товариства Сергія Олександровича "Житлопромбуд-8", м. Миколаїв
СКЛЯР - начальника дільниці дочірнього Марію Андріївну підприємства "Запоріжалюмінбуд"
акціонерного товариства "Трест
"Запоріжалюмінбуд"
ШАПОШНІКОВА - начальника виробничо-технічного Олександра Петровича відділу товариства "Монолітспецбуд
N 2", м. Луганськ
ШКУРЕНКА - начальника будівельної дільниці Вадима Андрійовича товариства "Черкасиміськбуд"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
АНТОНЕНКУ - голові правління акціонерного Анатолію Михайловичу товариства "Трест "Запоріжалюмінбуд"
БАБІЮ - бригадирові мулярів дочірнього Дмитру Івановичу підприємства "Машбуд" акціонерного
товариства "Дніпровськпромбуд",
м. Дніпропетровськ
БУРСЬКОМУ - генеральному директорові товариства Анатолію Леонідовичу "Черкасиміськбуд"
ВАЙМАНУ - голові правління акціонерного Руслану Олексійовичу товариства "Луцький домобудівельний
комбінат", Волинська область
ГАЙДАРЖИ - директорові товариства "Пересувна Віталію Івановичу механізована колона N 1",
смт Великодолинське, Одеська область
ГАЛІБАРЕНКУ - генеральному директорові Українського
Миколі Федоровичу державно-кооперативного
проектно-вишукувального і
науково-дослідного об'єднання
"УкрНДІагропроект", м. Київ
ГЛАДИШЕВУ - головному інженерові дочірнього Олександру Васильовичу підприємства "Проектний інститут
"Придніпровський Промбудпроект",
м. Дніпропетровськ
ГРИГОРІВУ - начальникові філії "Городенківська Марку Олексійовичу дорожня експлуатаційна дільниця"
дочірнього підприємства
"Івано-Франківський облавтодор"
КАГЛЯНЧУКУ - генеральному директорові акціонерного
Василю Івановичу товариства "Чернівецька пересувна
механізована колона N 76"
КОЛОДИНСЬКОМУ - голові правління - генеральному Францу Владиславовичу директорові акціонерного товариства
"Будівельно-монтажна фірма
"Азовстальбуд", м. Маріуполь,
Донецька область
КУЛІЦЬКОМУ - начальникові дільниці акціонерного Леоніду Анатолійовичу товариства "Спеціальне
науково-реставраційне
проектно-будівельно-виробниче
підприємство "Укрреставрація",
м. Київ
ЛЮЛЬЧИКУ - голові правління акціонерного Олександру Володимировичу товариства "Фірма "Рівнебуд"
МАРЧЕНКО - малярові будівельного управління Катерині Йосипівні акціонерного товариства "Київметробуд"
ОЛІЙНИКУ - голові правління акціонерного Євгену Івановичу товариства "Будівельний комплекс",
м. Ужгород, Закарпатська область
ОТРОХУ - каменотесу-гранітникові дочірнього Володимиру Петровичу підприємства акціонерного товариства
"Київська міжобласна спеціальна
науково-реставраційна
проектно-виробнича майстерня"
ПАВЛЕНКУ - машиністові бульдозера акціонерного Володимиру Олексійовичу товариства "Ніжинбудмеханізація",
Чернігівська область
ПАЩАКУ - голові правління акціонерного Володимиру Степановичу товариства "Львів-Реставрація"
ПЕРМЯКОВІЙ - виконробові будівельно-монтажного Валентині Григорівні управління N 2 акціонерного товариства
"Домобудівний комбінат N 4", м. Київ
ПУХАЛЬСЬКОМУ - машиністові автокрана акціонерного Анатолію Августовичу товариства "Житомирпромспецбуд"
РЕБРИНІ - голові правління акціонерного Петру Миколайовичу товариства "Будівельно-пересувна
механізована колона N 2",
м. Коростень, Житомирська область
РОМАНУСІ - генеральному директорові Мирославу Аркадійовичу Здолбунівського акціонерного
товариства "Укрцемремонт",
Рівненська область
СІТЬКУ - газоелектрозварникові акціонерного Володимиру Григоровичу товариства "Спеціальне
науково-реставраційне
проектно-будівельно-виробниче
підприємство "Укрреставрація",
м. Київ
СКОРИКУ - бригадирові, газоелектрозварникові Віктору Калістратовичу будівельного управління N 6
акціонерного товариства
"Криворіжіндустрбуд",
Дніпропетровська область
СТАДНИКУ - головному інженерові Служби Василю Володимировичу автомобільних доріг у Закарпатській
області
СУДОВЦОВУ - голові правління акціонерного Сергію Савелійовичу товариства "Сквирський цегельний завод
"Промінь", Київська область
ТАРУТІ - генеральному директорові товариства Олександру Олексійовичу "Проектно-будівельне підприємство
"Азовінтекс", м. Маріуполь,
Донецька область
УРІХУ - генеральному директорові товариства Євгену Йосиповичу "Будівельно-проектна компанія
"Трест реконструкції та розвитку",
м. Дніпропетровськ
ФЕДІРКУ - виконробові акціонерного товариства Івану Антоновичу "Будівельний комплекс", м. Ужгород,
Закарпатська область
ХУДЕЦЬКОМУ - начальникові виробничо-економічного Богдану Івановичу відділу акціонерного товариства
"Машбуд", м. Івано-Франківськ
ЧЕРЕПЕНКУ - головному інженерові товариства Олександру Леонідовичу "Стікон", м. Одеса
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
НІКОНЕНКУ - головному архітекторові товариства Євгену Васильовичу "Термік-Проект", м. Харків
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ФЕДОСОВІЙ - професорові Київського національного
Олені Василівні університету будівництва та
архітектури, доктору економічних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ДАВИДКОВУ - бригадирові електромонтажників Василю Володимировичу товариства "Сейм-93", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
БУГЛАКУ - директорові заводу залізобетонних Валерію Павловичу виробів акціонерного товариства
"Домобудівний комбінат N 3", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ТКАЧУКУ - водієві автомобіля дочірнього Віктору Лук'яновичу підприємства акціонерного товариства
"Спеціальне науково-реставраційне
проектно-будівельно-виробниче
підприємство "Укрреставрація", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ПРОЦЕНКУ - заступникові директора Київського Володимиру Миколайовичу будівельного технікуму.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 6 серпня 2007 року
N 681/2007



вгору