Про внесення зміни до Положення про почесні звання України
Указ Президента України від 28.07.2007674/2007
Документ 674/2007, чинний, поточна редакція — Прийняття від 28.07.2007
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 12.08.2007. Подивитися в історії? )

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про внесення зміни до Положення
про почесні звання України

Внести зміну до Положення про почесні звання України,
затвердженого Указом Президента України від 29 червня 2001 року
N 476 ( 476/2001 ) (зі змінами, внесеними Указами від 30 квітня
2002 року N 426 ( 426/2002 ), від 21 серпня 2004 року N 963
( 963/2004 ), від 21 березня 2006 року N 244 ( 244/2006 ) та від
5 квітня 2007 року N 273) ( 273/2007 ), виклавши абзац тридцять
восьмий пункту 9 в такій редакції:
"Мати-героїня" - жінкам, які народили та виховали до
восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей,
усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи
вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення
сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих
здібностей, формування високих духовних і моральних якостей".

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 28 липня 2007 року
N 674/2007



вгору