Про проведення Харківського міжнародного юридичного форуму
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 19.09.2018656-р
Документ 656-2018-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 19.09.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 вересня 2018 р. № 656-р
Київ

Про проведення Харківського міжнародного юридичного форуму

1. Підтримати пропозицію Міністерства освіти і науки, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Національної академії правових наук щодо проведення Харківського міжнародного юридичного форуму (далі - форум).

2. Взяти до відома, що:

форум буде проводитися в Україні (м. Харків) щороку;

співорганізаторами форуму виступають: Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство освіти і науки, Міністерство юстиції, Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого та Національна академія правових наук;

витрати, пов’язані з організацією та проведенням форуму, здійснюються за рахунок внесків його учасників, спонсорів, благодійних пожертв, грантів та з інших джерел, не заборонених законодавством;

функції головного організатора щодо підготовки та проведення форуму здійснюватиме Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого.

3. Центральним органам виконавчої влади вжити заходів для сприяння проведенню форуму та залучення до участі у ньому підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління.

4. Міністерству закордонних справ забезпечити:

сприяння оперативному оформленню віз для в’їзду в Україну іноземних учасників і відвідувачів форуму;

інформування закордонних ділових кіл, міжнародних співтовариств, закладів вищої освіти, наукових установ, органів юстиції та правопорядку, громадських організацій про проведення форуму.

5. Державному комітетові телебачення і радіомовлення сприяти висвітленню у засобах масової інформації заходів, пов’язаних з організацією та проведенням форуму.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73
вгору