Документ 650-2018-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 22.08.2018
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 28.08.2018. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 22 серпня 2018 р. № 650
Київ

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1161

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1161 “Про порядок підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 3, ст. 187) зміни, що додаються.

2. Взяти до відома, що положення абзацу четвертого пункту 2 змін, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1161, застосовуються до податкових періодів починаючи з 1 травня 2018 року.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 29
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 22 серпня 2018 р. № 650

ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. № 1161

1. Назву постанови після слів “антитерористичній операції” доповнити словами “та/або здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС),”.

2. Абзац перший замінити абзацами такого змісту:

“Установити, що підтвердження статусу осіб, які беруть безпосередню участь:

в антитерористичній операції, з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором здійснюється на підставі витягів з наказів керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки або особи, яка його заміщує, першого заступника чи заступника керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки про залучення таких осіб до проведення антитерористичної операції та наказів оперативного штабу з управління антитерористичною операцією про прибуття (вибуття) таких осіб до (із) складу сил і засобів, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції;

у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС), з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором здійснюється на підставі витягів з наказів Генерального штабу Збройних Сил України про залучення до здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, витягів з наказів Командувача об’єднаних сил, командирів оперативно-тактичних угруповань про прибуття (вибуття) до (з) районів здійснення таких заходів.”.

У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом четвертим.

3. Абзац четвертий після слів “антитерористичній операції” доповнити словами “та/або здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, що здійснюються шляхом проведення операції Об’єднаних сил (ООС)”.вгору