Документ 636/2012, поточна редакція — Прийняття від 15.11.2012

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України працівників агропромислового комплексу

За значний особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, вагомі трудові досягнення, багаторічну самовіддану працю та з нагоди Дня працівників сільського господарства постановляю:

Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


МОТОРНОГО
Дмитра Костянтиновича

-

голову приватно-орендного кооперативу "Зоря", Херсонська область

Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


КЕЛЬВИЧА
Леоніда Миколайовича

-

голову фермерського господарства "Хорс-КЛМ", Житомирська область


ШИЛОВА
Івана Петровича

-

директора колективного підприємства "Білоцерківхлібопродукт", Київська область


ШУМСЬКОГО
Віктора Анатолійовича

-

директора сільськогосподарського підприємства "Рать", Волинська область

Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АКНЄВСЬКОГО
Юрія Петровича

-

генерального директора акціонерного товариства "Бахмутський аграрний союз", Донецька область


БІЛОГО
Леоніда Олександровича

-

головного агронома акціонерного товариства "Артвин", м. Севастополь


БОГАЙЧУКА
Михайла Іларіоновича

-

тракториста сільськогосподарського товариства "Перше травня", Херсонська область


ДЕРЕВ'ЯНКА
Василя Андрійовича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського товариства "Дружба", Черкаська область


ЄЖОВА
Валерія Микитовича

-

директора Нікітського ботанічного саду - Національного наукового центру, Автономна Республіка Крим


ІВЧЕНКА
Володимира Миколайовича

-

начальника головного управління агропромислового розвитку Сумської обласної державної адміністрації


ІУКУРІДЗЕ
Елдара Жораєвича

-

голову агропромислового комплексу "Шабо", Одеська область


КОВАЛЯ
Миколу Олексійовича

-

агронома селянського (фермерського) господарства "Україна-2000", Дніпропетровська область


ПОНОМАРЬОВА
Віктора Володимировича

-

тракториста-машиніста товариства "Бета-Агро-інвест", Донецька область


СТАРІКОВА
Володимира Олександровича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського підприємства товариства "Агрома", Харківська область


ТАРАРАЯ
Василя Васильовича

-

керівника приватно-орендного сільськогосподарського підприємства імені Івана Франка, Волинська область


ТІЗЕША
Павла Павловича

-

голову фермерського господарства "Тізеш", Закарпатська область


ФЕДОРЯК
Мафту Василівну

-

доярку сільськогосподарського виробничого кооперативу "Зоря", Чернівецька область


ЧЕРВІНСЬКОГО
Мирослава Васильовича

-

директора приватного підприємства "Степан Мельничук", Івано-Франківська область


ЧУЖМИРА
Михайла Андрійовича

-

заступника Міністра аграрної політики та продовольства України - керівника апарату


ШИНГЛЕРА
Геннадія Павловича

-

водія сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Промінь", Одеська область


ШКРУМА
Василя Павловича

-

директора товариства "Агрофірма ім. Ватутіна", Запорізька область


ЯРЕМЧУКА
Олександра Степановича

-

першого проректора, професора кафедри Вінницького національного аграрного університету

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БАРИЛО
Надію Корніївну

-

директора сільськогосподарського товариства "Ковалі", Полтавська область


КАВЕРЗІНУ
Зінаїду Ігамбердівну

-

голову фермерського господарства "Веселе", Харківська область


КАЧИНСЬКУ
Людмилу Петрівну

-

доярку акціонерного товариства "Агрокомбінат "Слобожанський", Харківська область


КОСТЮК
Любов Степанівну

-

техніка штучного осіменіння маточного поголів'я в господарствах населення Годомичівської сільської ради Маневицького району, Волинська область


МАКСИМЕНКО
Валентину Миколаївну

-

директора фермерського господарства "Аннушка", Миколаївська область


ПОЛЯКОВУ
Любов Пантеліївну

-

генерального директора товариства "Агрофірма "Слобожанська", Луганська область


ПОПОВУ
Валентину Михайлівну

-

директора товариства "Агропромислова компанія", Запорізька область


СІМ'ЯЧКО
Ганну Михайлівну

-

директора приватного підприємства "Україна", Житомирська область


СТАДНІК
Неонілу Михайлівну

-

голову фермерського господарства "Пролісок", Хмельницька область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АНЦУПОВА
Ігоря Анатолійовича

-

директора сільськогосподарського товариства "Мирна долина", Луганська область


АРТЮХ
Ніну Миколаївну

-

оператора машинного доїння товариства "Смотриківське", Полтавська область


БЕСАГУ
Наталію Василівну

-

тваринника цеху дочірнього підприємства "Ілліч-Агро Умань", Черкаська область


БУТИМОВА
Анатолія Федоровича

-

водія товариства "Бочечківське", Сумська область


МІНІЧА
Олександра Андрійовича

-

голову селянсько-фермерського господарства "Мініч", Полтавська область


МОШАКА
Ігоря Петровича

-

тракториста товариства "Зелена нива", Чернівецька область


СВІРІДОВУ
Тетяну Олександрівну

-

оператора машинного доїння сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Нива", Донецька область


ТРОФИМЕНКО
Марію Олександрівну

-

оператора машинного доїння Буринської філії акціонерного товариства "Райз-Максимко", Сумська область


ЧЕПАКА
Петра Федоровича

-

тракториста-машиніста товариства "Агрофірма "Світанок", Донецька область


ЯКУБЕНКА
Анатолія Степановича

-

механізатора фермерського господарства "Новоселиця", Черкаська область


ЯРОШЕНКА
Олександра Миколайовича

-

машиніста насосних установок Роздольненського міжрайонного управління водного господарства, Автономна Республіка Крим

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


ДАЩЕНКУ
Анатолію Миколайовичу

-

директорові державного підприємства "Пирятинське лісове господарство", Полтавська область


ШАПЦІ
Олексію Віталійовичу

-

майстрові лісу Великокопанівського лісництва державного підприємства "Великокопанівське лісомисливське господарство", Херсонська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"


ДРАГАНУ
Олегу Григоровичу

-

начальникові управління, головному державному інспектору ветеринарної медицини в Новоазовському районі, Донецька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


КАЛИТЦІ
Валентині Василівні

-

завідувачеві кафедри Таврійського державного агротехнологічного університету, Запорізька область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ГАРКУШІ
Олексію Юрійовичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Артемівськ Вайнері", Донецька область


ПІДЛУБНОМУ
Сергію Володимировичу

-

директорові товариства "Панда", Черкаська область


ФЕДОТОВУ
Володимиру Дмитровичу

-

директорові департаменту акціонерного товариства "Луганський м'ясокомбінат"


ХОЛОДУ
Івану Степановичу

-

директорові товариства "Техагро-ЛТД", м. Луганськ


ЧАЛЕНКУ
Володимиру Івановичу

-

начальникові виробництва багатопрофільного підприємства "ВИМАЛ", Чернігівська область


ШАТАЛОВУ
Миколі Олександровичу

-

голові правління акціонерного товариства "Керченський рибокомбінат", Автономна Республіка Крим

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


СОРОКІНУ
Анатолію Львовичу

-

ветеранові природоохоронної галузі, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


АНДРУХОВУ
Сергію Володимировичу

-

директорові товариства "Агрофірма "Земля", Дніпропетровська область


БЕРЕЗЯНСЬКОМУ
В'ячеславу Олексійовичу

-

керівникові сільськогосподарського підприємства "Дружба", Миколаївська область


ВАВРИНОВИЧУ
Валентину Володимировичу

-

директорові товариства "Україна", Волинська область


ВАЩУКУ
Олегу Володимировичу

-

директорові товариства "Агрофірма Трипілля", Рівненська область


ГРИНИКУ
Ігорю Володимировичу

-

директорові Інституту садівництва Національної академії аграрних наук України, Київська область


ЄРМАКУ
Михайлу Григоровичу

-

доярові філії "Чемер" державного підприємства "Чайка" Державного управління справами


ЖИДЕЛЮ
Івану Івановичу

-

головному агрономові сільськогосподарського товариства "Відродження", Миколаївська область


ЖУЛАЮ
Юрію Олексійовичу

-

генеральному директорові товариства "СВК Україна", Кіровоградська область


ЗІНЧЕНКУ
Віктору Васильовичу

-

директорові приватної агрофірми "Україна", Київська область


КІСТЕЧКУ
Олександру Дмитровичу

-

директорові товариства "Дніпро", Херсонська область


КОЛІСНИКУ
Олександру Івановичу

-

директорові підприємства "Агрофірма Світанок", Харківська область


КОЛПАКУ
Георгію Васильовичу

-

голові правління виробничого сільськогосподарського кооперативу "Україна", Дніпропетровська область


КОРНІЄНКУ
Михайлу Семеновичу

-

директорові Кіровської філії акціонерного товариства "Науково-виробнича фірма "Урожай", Черкаська область


ЛАНТРАТОВУ
Миколі Івановичу

-

головному агрономові сільськогосподарського товариства "Тімірязевське", Донецька область


ЛИМАРЮ
Василю Олександровичу

-

головному технологові товариства "Агропрайм Холдинг", Одеська область


ЛЮБОВЕЦЬКОМУ
Василю Леонтійовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Агрофірма "Зеленогірськ", Автономна Республіка Крим


МАЛЯРУ
Анатолію Миколайовичу

-

начальникові цеху державного підприємства "Садовод", м. Севастополь


МАСЛІЙОВУ
Сергію Володимировичу

-

заступникові голови Луганської обласної державної адміністрації


НАДТОЧИЮ
Миколі Олександровичу

-

голові фермерського господарства "Світанок", Сумська область


НИКЕРУЮ
Степану Степановичу

-

директорові товариства аграрного підприємства "Колос-2", Тернопільська область


ОЦАБРИКУ
Віктору Петровичу

-

головному зоотехнікові державного підприємства "Дослідне господарство "Олександрівське", Вінницька область


ПАНЬКОВЕЦЬКІЙ
Марії Михайлівні

-

головному зоотехнікові сільськогосподарського товариства "Прогрес-плюс", Львівська область


РОМАНОВСЬКОМУ
Юрію Миколайовичу

-

директорові товариства "Райз-Захід", Рівненська область


РУДНИЦЬКОМУ
Віктору Анатолійовичу

-

начальникові інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції Рівненської обласної державної адміністрації


САРБАШУ
Валерію Антоновичу

-

директорові товариства "Маріупольська птахофабрика", Донецька область


СВІРСЬКОМУ
Геннадію Анатолійовичу

-

генеральному директорові товариства "Агробізнес ТСК", Сумська область


СЕМЕНЯЦІ
Володимиру Павловичу

-

голові Яготинської районної державної адміністрації, Київська область


ТКАЧЕНКО
Людмилі Федорівні

-

голові селянського (фермерського) господарства "Полісся", Дніпропетровська область


ЦВІГУНУ
Миколі Севаст'яновичу

-

керуючому відділком "Степове" державного підприємства "Дослідне господарство "Елітне" Кіровоградської державної сільськогосподарської дослідної станції Інституту сільського господарства степової зони Національної академії аграрних наук України


ЦИБЕНКУ
Володимиру Григоровичу

-

директорові державного підприємства "Дослідне господарство імені Декабристів Полтавської державної сільськогосподарської дослідної станції ім. М.І. Вавилова Інституту свинарства і агропромислового виробництва Національної академії аграрних наук України"


ЦУШКУ
Єфрему Петровичу

-

директорові акціонерного товариства "Агрофірма ім. С. Лазо", Одеська область


ЧЕРЕНКОВУ
Юрію Васильовичу

-

начальникові Снігурівського управління водного господарства Миколаївського обласного управління водних ресурсів


ШВАБУ
Михайлу Дмитровичу

-

начальникові Овруцького міжрайонного управління водного господарства Житомирського обласного управління водних ресурсів


ШВЕЦЮ
Володимиру Івановичу

-

директорові сільськогосподарського товариства "Кряж і К", Вінницька область


ШЕВЧЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

директорові товариства "Промінь", Запорізька область


ШОКАЛУ
Андрію Миколайовичу

-

голові селянського (фермерського) господарства "Україна", Житомирська область


ШУМЕЙКУ
Михайлу Яковичу

-

генеральному директорові приватного підприємства "Агропрогрес", Чернігівська область


ЮРЕСКУЛУ
Борису Петровичу

-

голові селянського (фермерського) господарства "Колос", Одеська область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
15 листопада 2012 року
№ 636/2012




вгору