Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 18.08.2009620/2009
Документ 620/2009, поточна редакція — Прийняття від 18.08.2009

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у державне будівництво,
багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди
18-ї річниці незалежності України п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
БАБЕНКА - голову правління Центральної спілки Станіслава Григоровича споживчих товариств України
ГРОДЗІНСЬКОГО - Голову Національної комісії з Дмитра Михайловича радіаційного захисту населення
України, академіка НАН України
ЄХАНУРОВА - Першого заступника Глави Секретаріату
Юрія Івановича Президента України
ЗАЙЧУКА - Надзвичайного і Повноважного Посла Бориса Олександровича України в Республіці Хорватія
ЗАЙЧУКА - Керівника Апарату Верховної Ради Валентина Олександровича України
МАРИНЧЕНКА - суддю Верховного Суду України Віктора Лаврентійовича
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
БОГАТИРЬОВУ - Секретаря Ради національної Раїсу Василівну безпеки і оборони України
ГОЛОМШУ - заступника Генерального прокурора Миколу Ярославовича України
ЗВЯГІЛЬСЬКОГО - народного депутата України Юхима Леонідовича
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
МОТРЕНКА - Начальника Головного управління Тимофія Валентиновича державної служби України
ЩУЦЬКОГО - радника Голови Національного Володимира Дмитровича банку України
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВЕРСТЮКА - заступника Голови Українського Владислава Федоровича інституту національної пам'яті
ГНАТИШИНА - заступника Міністра закордонних Івана Миколайовича справ України
МЕЛЬНИКА - керівника служби Голови Верховного Миколу Івановича Суду України
СУПІХАНОВА - заступника Міністра аграрної Бориса Карабайовича політики України
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАГАНЦЯ - прокурора Львівської області Олексія Васильовича
ДМИТРЕНКА - заступника Голови Головного Геннадія Васильовича контрольно-ревізійного управління
України
ЗЕРНІЙ - заступника директора Національного Юлію Олександрівну інституту стратегічних досліджень
ЗУБАРЄВА - керівника управління Апарату Ради Валерія Володимировича національної безпеки і оборони України
КОБЛЮ - першого віце-президента Національної
Михайла Миколайовича телекомпанії України
КОПКУ - першого заступника директора Інституту
Петра Миколайовича проблем національної безпеки Ради
національної безпеки і оборони України
КРАВЧЕНКА - заступника Голови Верховного Костянтина Тимофійовича Суду України
КУЛИКОВУ - начальника управління Секретаріату Світлану Степанівну Кабінету Міністрів України
КУЧЕРИНУ - керівника апарату Верховного Суду Івана Івановича України
ПАНТАЛІЄНКА - суддю Верховного Суду України Петра Васильовича
ПАРХОМЕНКА - директора департаменту Національного
Олександра Івановича банку України
ПЕКНОГО - суддю Верховного Суду України Станіслава Даниловича
ПРОДАЄВИЧА - голову господарського суду Валентина Олександровича Одеської області
ПРОКОПЧУКА - голову апеляційного суду Сергія Миколайовича Житомирської області
ТІТОВА - суддю Верховного Суду України Юрія Георгійовича
ТКАЧЕНКА - голову державної податкової Юрія Олеговича адміністрації у Черкаській області
ШЕРСТЮК - директора Кримського Віру Миколаївну науково-дослідного інституту судових
експертиз, м. Сімферополь
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
СИТНИКА - заступника Голови Державного комітету
Володимира Степановича України у справах ветеранів,
генерал-лейтенанта запасу
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
ВЕРНИГОРУ - начальника Головного управління Надію Федорівну Пенсійного фонду України в м. Києві
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ГОВОРУХУ - старшого прокурора Головного Людмилу Михайлівну управління Генеральної прокуратури
України
КОЛОСОВУ - начальника управління Міністерства Тетяну Володимирівну України у справах сім'ї, молоді та
спорту
ПЛЕСКАЧОВУ - директора Вищих курсів іноземних мов
Надію Михайлівну Дипломатичної академії України при
Міністерстві закордонних справ України
Нагородити орденом Данила Галицького
ВАСИЛЕНКА - радника відділу департаменту Володимира Андрійовича секретаріату Міністерства закордонних
справ України
ДАЦИШИНА - Керівника Головної служби Секретаріату
Маркіяна Богдановича Президента України
Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня
ДИБЦЯ - начальника відділу Головного Юрія Юрійовича управління Генеральної прокуратури
України, полковника юстиції
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БАЙРАЧНОГО - заступника прокурора міста Донецька Василя Івановича
ГОЛЬДІНОВУ - заступника прокурора міста Кременчука
Олену Василівну Полтавської області
КОЛОТА - директора департаменту Головного Олександра Васильовича контрольно-ревізійного управління
України
КОСТЕНКО - начальника відділу прокуратури Валентину Василівну Рівненської області
ЛЕВЧЕНКО - помічника прокурора Балаклійського Галину Миколаївну району Харківської області
МАЗУРА - заступника прокурора Шаргородського Олександра Івановича району Вінницької області
МАЛИНКУ - старшого референта відділу управління
Віру Іванівну Секретаріату Кабінету Міністрів
України
МОСКАЛЮК - консультанта відділу управління Галину Іванівну Секретаріату Кабінету Міністрів
України
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ТРИНЬКО - головному музичному редакторові Ользі Іванівні державного підприємства "Національний
палац мистецтв "Україна"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
НЕДЗЕЛЬСЬКОМУ - першому віце-президентові Національної
Роману Стефановичу телекомпанії України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ГРИЦЯК - першому заступнику директора Наталі Вітіславні Національного інституту стратегічних
досліджень, доктору наук з державного
управління, професору
ЗОЛОТАРЬОВІЙ - заступникові директора Українського Тетяні Ананіївні науково-дослідного інституту медичної
реабілітації та курортології
Міністерства охорони здоров'я України,
доктору медичних наук, професору
ЛИТВАКУ - Керівникові Головної служби Олегу Михайловичу Секретаріату Президента України,
доктору юридичних наук
МИХНЕНКУ - завідувачеві відділу Національного Анатолію Михайловичу інституту проблем міжнародної безпеки,
доктору історичних наук
МОРОЗОВУ - заступникові директора департаменту -
Олександру Федоровичу начальнику відділу Державного
агентства України з інвестицій та
інновацій, доктору технічних наук
НЕДЮСІ - завідувачеві сектору Інституту Миколі Петровичу законодавства Верховної Ради України,
доктору юридичних наук, професору
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ГАЛІНСЬКІЙ - заступникові генерального директора Лідії Лаврентіївні державного підприємства
"Культурно-мистецький та музейний
комплекс "Мистецький арсенал"
ГАРДЕЦЬКІЙ - помічникові-консультанту народного Світлані Олександрівні депутата України
ГОНЧАРУКУ - заступникові Глави Секретаріату Андрію Івановичу Президента України
МЕЛЬНИКУ - директорові департаменту Міністерства
Василю Петровичу фінансів України
МОГИЛЬНОМУ - заступникові начальника управління Олексію Миколайовичу Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ТИМКО - начальникові управління апарату Ганні Сергіївні Президії Академії медичних наук
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БЕНЮ - начальникові управління Верховного Анатолію Борисовичу Суду України
МОРОЗУ - начальникові відділу Українського Віктору Андрійовичу інституту національної пам'яті
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
СЛАБЕЦЬКІЙ - головному лікареві державного Наталії Павлівні закладу "Поліклініка N 2"
Державного управління справами
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БОНДАРЧУК - кореспондентові дирекції Наталії Іллівні інформаційних програм Національної
радіокомпанії України
БОРЯКУ - заступникові керівника департаменту -
Олександру Петровичу завідувачеві відділу Головної служби
Секретаріату Президента України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
МОВЧАНУ - заступникові Міністра охорони Миколі Михайловичу навколишнього природного середовища
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ЖИЛЯЄВУ - заступникові завідувача секретаріату
Ігорю Борисовичу Комітету Верховної Ради України з
питань науки і освіти
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БРИГАДИРУ - заступникові директора Миколі Іполітовичу департаменту - начальнику відділу
департаменту Міністерства з питань
житлово-комунального господарства
України
ГАЛИЦЮ - завідувачеві сектору Апарату Ради Георгію Костянтиновичу національної безпеки і оборони України
ГУБСЬКІЙ - заступникові завідувача виробництва Ользі Валентинівні державного підприємства Державного
управління справами по обслуговуванню
офіційних заходів "Гарант-сервіс"
ЄГОРОВУ - директорові комплексу відпочинку Євгену Глібовичу "Пуща-Водиця" Державного управління
справами
ОЛІЙНИКУ - члену Національної комісії з питань Володимиру Филимоновичу регулювання зв'язку України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ЩИПЦОВУ - заступникові Голови Державної Олександру Анатолійовичу адміністрації морського і річкового
транспорту - головному державному
інспектору з безпеки судноплавства
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БЕЗЗУБОВУ - відповідальному секретареві В'ячеславу Івановичу Всеукраїнського союзу
сільськогосподарських підприємств
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
АМЄЛІНУ - судді Вищого адміністративного суду Сергію Єгоровичу України
БАРИЦЬКІЙ - судді Вищого господарського суду Тетяні Луківні України
БОГОЛЮБСЬКІЙ - судді апеляційного суду м. Києва Людмилі Борисівні
БОЙКУ - прокуророві Автономної Республіки Володимиру Никифоровичу Крим
ГАРНИК - судді Київського апеляційного Людмилі Леонідівні господарського суду
ГОРАНУ - заступникові прокурора міста Києва Вадиму Аркадійовичу
ГОШОВСЬКІЙ - судді Верховного Суду України Тетяні Володимирівні
ГУРІНУ - судді Вищого адміністративного суду Миколі Івановичу України
ДЕКАЛЕНКО - заступникові голови Подільського Валентині Степанівні районного суду міста Києва
ЄМЧУКУ - голові Рахівського районного суду, Віктору Едуардовичу Закарпатська область
ЗАЇЦІ - завідувачеві відділу Служби Володимиру Вікторовичу Секретаріату Президента України
ЗАМЕЗІ - голові Любарського районного суду Ігорю Івановичу Житомирської області
ЗЕРКАЛЬ - директорові департаменту Олені Володимирівні Міністерства юстиції України
ЗУБАРЮ - заступникові голови апеляційного Валентину Васильовичу суду Київської області
КОВАЛЬЧУКУ - першому заступникові керівника Василю Васильовичу Головного управління - керівнику
управління Апарату Верховної Ради
України
ЛИХАНСЬКОМУ - першому заступникові Голови Віктору Олександровичу Державної судової адміністрації
України
ЛЮШНЕНКУ - першому заступникові прокурора Миколі Олександровичу Тернопільської області
МЕДЕНЦЕВУ - заступникові прокурора Одеської Анатолію Миколайовичу області
МІЩУКУ - заступникові керівника департаменту -
Миколі Степановичу керівнику управління Апарату Ради
національної безпеки і оборони
України
НАУМЧУКУ - судді апеляційного суду м. Києва Миколі Іллічу
ПЕТРУНІ - першому заступникові прокурора Анатолію Леонідовичу Закарпатської області
ПОТАПЧУКУ - судді Одеського апеляційного Вячеславу Олександровичу адміністративного суду
САВЧЕНКО - судді апеляційного суду Запорізької Ользі Василівні області
СЄДОВУ - начальникові Головного управління Андрію Юрійовичу юстиції в Одеській області
СОБОВОМУ - директорові департаменту Міністерства
Олександру Михайловичу аграрної політики України
СТОЯНОВУ - прокуророві Миколаївської області Миколі Степановичу
ТАРАН - судді Верховного Суду України Тетяні Степанівні
ТОВСТЕНКУ - начальникові відділу Головного Василю Давидовичу управління Генеральної прокуратури
України
ХАРИЦЬКОМУ - члену Державної комісії з цінних Володимиру Петровичу паперів та фондового ринку
ЧИРВІ - голові Золотоніського міськрайонного
Олександру Івановичу суду Черкаської області
ШЕВЧЕНКО - судді Верховного Суду України Тетяні Валентинівні
ШЕСТАКУ - голові господарського суду Василю Івановичу Чернігівської області.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 18 серпня 2009 року
N 620/2009



вгору