Документ 595-2016-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 08.09.2016
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 21.09.2016. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 8 вересня 2016 р. № 595
Київ

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 р. № 1251

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2011 р. № 1251 “Про затвердження Порядку укладення трудового договору за результатами проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури” (Офіційний вісник України, 2011 р., № 95, ст. 3461).

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 73



ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2016 р. № 595

ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

1. У розділі IV додатка 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 “Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 36, ст. 1699; 2007 р., № 61, ст. 2422):

1) у графі “Найменування посади”:

у підрозділі “Керівні працівники” слова “Генеральний директор, директор установи (організації); головний інженер” замінити словами “Генеральний директор - художній керівник театру, директор - художній керівник театру, генеральний директор*, директор*; головний інженер”;

у підрозділі “Художній персонал” слова “Художній керівник” замінити словами “Керівник художній*”;

2) доповнити розділ виноскою “*” такого змісту:

“* У театрах до закінчення дії контракту.”.

2. У переліку посад професійних творчих працівників театрів та посад (спеціальностей) працівників інших специфічних театральних професій, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 23 лютого 2006 р. № 208 (Офіційний вісник України, 2006 р., № 8, ст. 459):

1) в абзаці другому пункту 1 слова “керівник художній” замінити словами “керівник художній*”;

2) в абзаці другому пункту 2 слова “Директор (генеральний директор) театру” замінити словами “Генеральний директор (директор) театру*, генеральний директор - художній керівник театру, директор - художній керівник театру”;

3) доповнити перелік виноскою “*” такого змісту:

“* До закінчення дії контракту.”.



вгору