Митний тариф України (Групи 01-72)
Закон України; Тариф від 19.09.2013584-VII
Документ 584а-VII, чинний, поточна редакція — Редакція від 01.01.2019, підстава - 2628-VIII

{Розділ VI із змінами, внесеними згідно із Законом № 2245-VIII від 07.12.2017}

Розділ VII
ПОЛІМЕРНІ МАТЕРІАЛИ, ПЛАСТМАСИ ТА ВИРОБИ З НИХ; КАУЧУК, ГУМА ТА ВИРОБИ З НИХ

Примітки:

1. Товари, подані в наборах, що складаються з двох або більше різних компонентів, які повністю або частково входять до цього розділу і призначені для змішування з метою створення продукту, зазначеного в розділі VI або VII, слід класифікувати у товарній позиції, яка відповідає цьому продукту, за умови, що ці компоненти:

(a) з огляду на спосіб їх пакування явно призначені для використання разом без попереднього перепакування;

(b) подаються разом; і

(c) визначаються або їх власною природою, або за їх співвідношенням i доповнюють один одного.

2. За винятком виробів товарної позиції 3918 або 3919, пластмаси, каучук та вироби з них, покриті рельєфом або зображенням, спеціально на них нанесеним для їх основного призначення, класифікуються у групі 49.

Додаткова примітка України:

1. У цьому розділі терміни "що використовуються (використовується) для промислового складання моторних транспортних засобів" застосовуються лише до товарів, які використовуються у промисловому виробництві моторних транспортних засобів товарних позицій 8701-8705, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Група 39
Пластмаси, полімерні матеріали та вироби з них

Примітки:

1. В УКТЗЕД термін "пластмаси" означає матеріали товарних позицій 3901-3914, здатні під час полімеризації або на будь-якій наступній стадії набувати заданої форми під впливом зовнішньої дії (як правило, температури і тиску, а у разі потреби з використанням розчинника або пластифікатора) та зберігати її після усунення зовнішньої дії, такої як пресування, лиття, екструзія, каландрування або іншої.

В УКТЗЕД термін "пластмаси" означає також вулканізоване волокно, однак не застосовується до матеріалів, які розглядаються як текстильні в розділі XI.

2. До цієї групи не включаються:

(a) мастильні матеріали товарної позиції 2710 або 3403;

(b) воски товарної позиції 2712 або 3404;

(c) окремі органічні сполуки визначеного хімічного складу (група 29);

(d) гепарин або його солі (товарна позиція 3001);

(e) розчини (крім колодію), які складаються з будь-яких продуктів товарних позицій 3901-3913 в летких органічних розчинниках, за умови, що частка розчинника становить більш як 50 мас. % розчину (товарна позиція 3208); фольга для тиснення товарної позиції 3212;

(f) органічні поверхнево-активні речовини та препарати товарної позиції 3402;

(g) природні переплавлені смоли або складні ефіри цих смол (товарна позиція 3806);

(h) готові присадки, добавки до нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовуються з тією самою метою, що і нафтопродукти (товарна позиція 3811);

(ij) готові гідравлічні рідини на основі полігліколів, силіконів або інших полімерів групи 39 (товарна позиція 3819);

(k) діагностичні або лабораторні реагенти на підкладці з пластмаси (товарна позиція 3822);

(l) синтетичний каучук групи 40 або вироби з нього;

(m) шорно-сідлові вироби або упряж (товарна позиція 4201), або валізи, кейси, сумки та інші вироби товарної позиції 4202;

(n) плетені, кошикові вироби, матеріали для плетіння групи 46;

(o) настінні покриття товарної позиції 4814;

(p) товари розділу XI (текстильні матеріали та вироби з них);

(q) вироби розділу XII (наприклад, взуття, головні убори, парасольки від сонця і дощу, палиці, ціпки, пуги, батоги та їх частини);

(r) біжутерія (імітація ювелірних виробів) товарної позиції 7117;

(s) товари розділу XVI (машини та механічне або електричне обладнання);

(t) частини літальних апаратів або транспортних засобів розділу XVII;

(u) вироби групи 90 (наприклад, оптичні елементи, оправи для окулярів, креслярські інструменти);

(v) вироби групи 91 (наприклад, годинники, корпуси годинників усіх видів);

(w) вироби групи 92 (наприклад, музичні інструменти та їх частини);

(x) вироби групи 94 (наприклад, меблі, лампи (світильники) та освітлювальне обладнання, світлові вивіски, збірні будівельні конструкції);

(y) вироби групи 95 (наприклад, іграшки, ігри, спортивний інвентар); або

(z) вироби групи 96 (наприклад, щітки, ґудзики, застібки-блискавки, гребінці, мундштуки, чубуки до люльок, частини для термосів, авторучки, цангові олівці).

3. До товарних позицій 3901-3911 включаються лише товари, одержані в результаті хімічного синтезу:

(a) рідкі синтетичні поліолефіни, менш як 60 об. % яких методом дистиляції при низькому тиску переганяється при температурі 300 °C та тиску 1013 мбар (товарні позиції 3901 і 3902);

(b) смоли з низьким ступенем полімеризації кумарон-інденового типу товарної позиції 3911;

(c) інші синтетичні полімери, що містять у середньому щонайменше п’ять мономерних ланок;

(d) силікони (товарна позиція 3910);

(e) резоли (товарна позиція 3909) та інші преполімери (форполімери).

4. Термін "співполімери" означає усі полімери, в яких частка жодної мономерної ланки не становить 95 мас. % або більше загального вмісту полімеру.

Якщо у контексті не обумовлено інше, у цій групі співполімери (включаючи співполіконденсати, продукти адитивної співполімеризації, блокспівполімери і прищеплені співполімери) та суміші полімерів повинні включатися до тієї ж самої товарної позиції, що і полімери співмономерної (сомономерної) ланки, яка переважає за масою порівняно з будь-якою іншою індивідуальною співмономерною ланкою. У цій примітці співмономерні ланки, що утворюють полімери однієї товарної позиції, розглядаються разом як один співмономер.

У разі коли не переважає жоден співмономерний ланцюг, співполімери або полімерні суміші залежно від конкретного випадку повинні зазначатися в товарній позиції, останній в порядку зростання кодів тих рівнозначних товарних позицій, які розглядаються і до яких вони можуть бути включені.

5. Хімічно модифіковані полімери, в яких тільки бокові ланцюги головної полімерної ланки змінено хімічним впливом, зазначаються у товарній позиції, що відповідає немодифікованому полімеру. Ця умова не стосується прищеплених співполімерів.

6. У товарних позиціях 3901-3914 термін "первинні форми" означає тільки такі форми:

(a) рідини і пасти, включаючи дисперсії (емульсії та суспензії) та розчини;

(b) блоки неправильної форми, шматки (грудки), порошки (включаючи формувальні порошки), гранули, пластівці та подібні об’ємні форми.

7. Товарна позиція 3915 не включає відходи, обрізки і скрап однорідного за складом термопластичного матеріалу, переробленого в первинні форми (товарні позиції 3901-3914).

8. У товарній позиції 3917 терміни "труби, трубки, шланги" означають порожнисту продукцію незалежно від того, йдеться про напівфабрикати чи про готову продукцію, яку використовують, як правило, для транспортування, проведення або розподілу газів і рідин (наприклад, ребристі шланги для поливу, перфоровані труби). Ці терміни стосуються також трубкових оболонок сосисок, ковбас та інших плоских труб і трубок, за винятком продукції, що має інший поперечний переріз, ніж круглий, овальний, прямокутний (довжина якого не більш як у 1,5 раза перевищує ширину), або форму правильного багатокутника, яку слід розглядати не як труби, трубки або шланги, а як фасонні профілі.

9. У товарній позиції 3918 термін "пластмасові покриття для стін або стелі" означає продукцію у рулонах з шириною не менш як 45 см, яку використовують як оздоблення для стін або стель і яка складається з пластмас, нерозривно з’єднаних з основою з будь-якого матеріалу, крім паперу; до того ж шар пластмаси (на лицьовій поверхні), як правило, оздоблений і має зернистий рельєф, рельєфний малюнок, забарвлену поверхню, друкований малюнок чи орнамент або декорований інакше.

10. У товарних позиціях 3920 і 3921 терміни "плити, листи, плівки, стрічки і смужки" означають тільки плити, листи, плівки, стрічки і смужки (крім включених до групи 54) і блоки правильної геометричної форми, включаючи ті, що мають рельєф або поверхню, оброблену інакше, нерозрізані або нарізані на прямокутники (включаючи квадрати), але без подальшої обробки (навіть якщо в результаті обробки набувають вигляду готових до використання виробів).

11. До товарної позиції 3925 включаються лише такі вироби за умови, що вони не включені до попередніх товарних позицій підгрупи II цієї групи:

(a) резервуари, баки (включаючи септик-баки), бочки та аналогічні ємності місткістю більш як 300 л;

(b) конструкційні елементи, наприклад, для підлог, стін, перегородок, стель тощо;

(c) ринви та фітинги до них;

(d) двері, вікна та рами, наличники та пороги для дверей;

(e) балкони, балюстради, перила та аналогічні огорожі;

(f) віконниці, штори (включаючи венеціанські жалюзі) та аналогічні вироби, їх частини та доповнення;

(g) великогабаритні конструкційні елементи полиць для складання і стаціонарного встановлення, наприклад, у магазинах, майстернях, складах;

(h) декоративні архітектурні деталі, наприклад, канелюри, куполи, голуб’ятні;

(ij) фітинги та кріпильні комплекти, призначені для стаціонарного встановлення у/або на дверях, вікнах, сходах, стінах або інших частинах будівель, наприклад, кнопки, ручки, гаки, скоби, гачки для рушників, плати для вимикачів та інші захисні плати.

Примітки до товарних підпозицій:

1. До будь-якої товарної позиції цієї групи полімери (включаючи співполімери) і хімічно модифіковані полімери слід включати відповідно до таких положень:

(a) якщо існує товарна підпозиція "інші" на тому самому рівні:

(1) наявність префікса "полі" у назві специфічного полімеру у формулюванні товарної підпозиції (наприклад, поліетилен або поліамід-6,6) означає, що основна мономерна ланка або мономерні ланки зазначеного полімеру, взяті разом, повинні становити 95 мас. % або більше загального вмісту полімеру;

(2) співполімери, наведені у товарних підпозиціях 3901 30, 3903 20, 3903 30 і 3904 30, слід класифікувати у цих товарних підпозиціях за умови, що співмономерні ланки зазначеного співполімеру становлять 95 мас. % або більше загального вмісту полімеру;

(3) хімічно модифіковані полімери включаються до товарної підпозиції "інші" за умови, якщо ці хімічно модифіковані полімери не включені до іншої більш специфічної товарної підпозиції;

(4) полімери, що не відповідають умовам, зазначеним у пунктах (1), (2) або (3), повинні включатися до тієї самої товарної підпозиції з числа тих, що залишилися, товарних підпозицій того самого рівня, яка включає полімери з мономерною ланкою, що домінує за масою серед будь-яких інших індивідуальних співмономерів. З цією метою мономерні ланки, з яких складаються полімери, зазначені в одній і тій самій підпозиції, повинні розглядатися разом. Порівнювати необхідно тільки ті співмономерні ланки, з яких складається полімер і які входять до підпозицій одного рівня;

(b) у разі відсутності підпозиції "інші" на тому самому рівні:

(1) полімери повинні включатися до підпозиції, яка складається з полімерів з мономерною ланкою, що домінує за масою серед будь-яких інших індивідуальних співмономерних ланок. З цією метою основні мономерні ланки, з яких складаються полімери, зазначені в одній і тій самій підпозиції, повинні розглядатися разом. Порівнюватися повинні тільки такі співмономерні ланки, з яких складаються полімери, що входять до підпозицій одного рівня;

(2) хімічно модифіковані полімери повинні включатися до товарної підпозиції, яка відповідає немодифікованому полімеру.

Полімерні суміші потрібно включати до тієї самої товарної підпозиції, що і полімери, одержані з тих самих мономерних ланок у тих самих пропорціях.

2. У товарній підпозиції 3920 43 термін "пластифікатори" означає вторинні пластифікатори.

Додаткова примітка:

1. У разі коли тканини або полотна трикотажні, повсть чи фетр, або неткані матеріали, які застосовуються з метою армування, рукавички, рукавиці або мітенки, просочені або вкриті пористою пластмасою, розглядаються у групі 39, навіть якщо вони:

виготовлені з тканин або полотен трикотажних (крім тих, що належать до товарної позиції 5903), повсті або фетру, або нетканих матеріалів, просочених або вкритих пористою пластмасою, або

виготовлені з непросочених або невкритих тканин або полотен трикотажних, повсті або фетру, або нетканих матеріалів, які потім було піддано просоченню або вкриванню пористою пластмасою.

(Примітка 3 (c) до групи 56 та примітка 2 (a) (5) до групи 59).

Додаткова примітка України:

До товарної підкатегорії 3926 90 97 20 включають пломби з пластмас, кожна з яких має номерне маркування та на яку може бути нанесене зображення чи текст. Такі пломби встановлюються, як правило, без застосування спеціальних пристроїв. До цієї товарної підкатегорії включають також пристрої контролю за доступом, які мають спеціальну пломбувальну камеру для номерної одноразової пломби або номерне маркування та на які може бути нанесене зображення чи текст. Пломби та пристрої контролю за доступом використовують для пломбування транспортних засобів, приміщень, мішків, дверних замків, лічильників, приладів, сейфів, дверей, ключів, шухляд тощо.

Код

Назва

Ставки мита, %

Додаткові ОВО

преференційна

пільгова

повна


I. ПЕРВИННI ФОРМИ

3901

Полiмери етилену в первинних формах:

3901 10

- полiетилен з питомою густиною менш як 0,94:

3901 10 10 00

- - полiетилен лiнiйний


0

0

-

3901 10 90 00

- - iнший


0

0

-

3901 20

- полiетилен з питомою густиною 0,94 або бiльше:

3901 20 10 00

- - полiетилен, зазначений у примiтцi 6 (b) до цiєї групи, питомою густиною 0,958 або бiльше при температурі 23 °C з вмiстом:
- 50 мг/кг або менше алюмiнiю;
- 2 мг/кг або менше кальцiю;
- 2 мг/кг або менше хрому;
- 2 мг/кг або менше залiза;
- 2 мг/кг або менше нiкелю;
- 2 мг/кг або менше титану; та
- 8 мг/кг або менше ванадiю, що використовується для виробництва хлорсульфованого (сульфохлорованого) полiетилену


0

0

-

3901 20 90 00

- - iншi


0

0

-

3901 30 00 00

- співполімери етилену з вiнiлацетатом


0,05

0,05

-

3901 90

- iншi:

3901 90 30 00

- - iономер (іономерний полімер), що складається із солi тримеру етилену з iзобутилакрилатом і метакрилової кислоти; А-Б-А блок-співполімер з полiстиролу, етиленбутиленового співполімеру та полiстиролу з вмiстом 35 мас. % або менше стиролу в одній з форм, зазначених у примiтцi 6 (b) до цiєї групи


5

5

-

3901 90 90

- - інші:

3901 90 90 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3901 90 90 90

- - - інші


5

5

-

3902

Полiмери пропiлену або iнших олефiнiв у первинних формах:

3902 10 00 00

- полiпропiлен


0

0

-

3902 20 00 00

- полiізобутилен


5

5

-

3902 30 00

- співполімери пропiлену:

3902 30 00 10

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3902 30 00 90

- - інші


5

5

-

3902 90

- iншi:

3902 90 10 00

- - А-Б-А блок-співполімер полiстиролу, етилен-бутиленового співполімеру та полiстиролу з вмiстом стиролу 35 мас. % або менше в одній з форм, зазначених у примiтцi 6 (b) до цiєї групи


5

5

-

3902 90 20 00

- - полі(бут-1-ен) (полібутилен-1), співполімер бут-1-ену (бутилену-1) та етилену з вмістом 10 мас. % або менше етилену, або суміш з полі(бут-1-ену) (полібутилену-1) з поліетиленом та/або поліпропіленом з вмістом 10 мас. % або менше поліетилену та/або 25 мас. %, або в одній із форм, зазначених у примітці 6 (b) до цієї групи


5

5

-

3902 90 90

- - інші:

3902 90 90 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3902 90 90 90

- - - інші


5

5

-

3903

Полiмери стиролу у первинних формах:


- полiстироли:

3903 11 00 00

- - призначені для спучування або спінювання


6,5

6,5

-

3903 19 00 00

- - iншi


6,5

6,5

-

3903 20 00 00

- співполімери стиролакрилонiтрильні (SAN)


0

0

-

3903 30 00 00

- співполімери акрилонiтрилбутадiєнстирольні (ABS)


0

0

-

3903 90

- iншi:
3903 90 10 00

- - співполімери тільки стиролу з алiловим спиртом, з ацетильним числом 175 або бiльше


0

0

-

3903 90 20 00

- - полiстирол бромований з вмiстом брому 58 мас. % або бiльше, але не бiльш як 71 мас. % в одній з форм, зазначених у примiтцi 6 (b) до цiєї групи


0

0

-

3903 90 90 00

- - iншi


0

0

-

3904

Полiмери вiнiлхлориду або iнших галогенованих олефiнiв у первинних формах:

3904 10 00 00

- полiвiнiлхлорид, не змiшаний з iншими речовинами


0

0

-


- полiвiнiлхлорид iнший:

3904 21 00 00

- - непластифiкований


5

5

-

3904 22 00 00

- - пластифiкований


0

0

-

3904 30 00 00

- співполімери вiнiлхлориду та вiнiлацетату


0

0

-

3904 40 00 00

- iншi співполімери вiнiлхлориду


0

0

-

3904 50

- полiмери вiнiлiденхлориду:

3904 50 10 00

- - співполімер вiнiлiденхлориду з акрилонiтрилом у виглядi кульок, що здатні розширюватись, дiаметром 4 мкм або бiльше, але не бiльш як 20 мкм


0

0

-

3904 50 90 00

- - iншi


0

0

-


- фторполiмери:

3904 61 00 00

- - полiтетрафторетилен


0

0

-

3904 69

- - iншi:

3904 69 10 00

- - - полiвінілфторид в одній з форм, зазначених у примiтцi 6 (b) до цiєї групи


0

0

-

3904 69 20 00

- - - фтореластомер FKM


0

0

-

3904 69 80 00

- - - iншi


0

0

-

3904 90 00 00

- iншi


0

0

-

3905

Полiмери вiнiлацетату або iнших складних вінілових ефiрiв у первинних формах; iншi вiнiловi полiмери у первинних формах:


- полiвiнiлацетат:

3905 12 00 00

- - диспергований у воді


5

5

-

3905 19 00 00

- - iншi


5

5

-


- співполімери вiнiлацетату:

3905 21 00 00

- - диспергований у воді


2

2

-

3905 29 00 00

- - iншi


5

5

-

3905 30 00 00

- спирт полiвiнiловий, який мiстить або не мiстить негiдролiзованi ацетатнi групи


2

2

-


- iншi:

3905 91 00 00

- - співполімери


5

5

-

3905 99

- - iншi:

3905 99 10 00

- - - полiвiнiлформаль однієї з форм, зазначених у примiтцi 6 (b) до цiєї групи, молекулярна маса якого 10000 або бiльше, але не більш як 40000, мiстить:
- 9,5 мас. % або бiльше, але не більш як 13 мас. % ацетильних груп, у перерахунку на вiнiлацетат;
та - 5 мас. % або бiльше, але не бiльш як 6,5 мас. % гiдроксильних груп, у перерахунку на вініловий спирт


5

5

-

3905 99 90 00

- - - iншi


5

5

-

3906

Акриловi полiмери у первинних формах:

3906 10 00 00

- полiметилметакрилат


0

0

-

3906 90

- iншi:

3906 90 10 00

- - полi [N-(3-гiдроксіiмiно-1,1-диметилбутил) акриламiд]


0,5

0,5

-

3906 90 20 00

- - співполімер 2-діiзопропiламiноетилметакрилату з децилметакрилатом, у формі розчину в N,N-диметилацетамiдi з вмiстом 55 мас. % або бiльше співполімеру


0,5

0,5

-

3906 90 30 00

- - співполімер акрилової кислоти з 2-етилгексилакрилатом з вмiстом 10 мас. % або бiльше, але не бiльш як 11 мас. % 2-етилгексилакрилату


0,5

0,5

-

3906 90 40 00

- - співполімер акрилонiтрилу з метилакрилатом, модифiкований полібутадієнакрилонiтрилом (NBR)


0,5

0,5

-

3906 90 50 00

- - продукт полiмеризацiї акрилової кислоти з алкілметакрилатом та з невеликим вмістом інших мономерiв, що використовується як загусник для виробництва пастоподібних друкарських фарб для текстилю


0,5

0,5

-

3906 90 60 00

- - співполімер метилакрилату з етиленом та мономером, який містить як замісник некінцеву карбоксильну групу, з вмiстом 50 мас. % або бiльше метилакрилату, в тому числi змішаний або не змішаний з кремнеземом


0,5

0,5

-

3906 90 90 00

- - iншi


0

0

-

3907

Полiацеталі, iншi прості полiефiри (поліетери) та епоксиднi смоли у первинних формах; полiкарбонати, алкiднi смоли, складнi полiалiльнi ефiри та iншi складні поліефіри (поліестери), у первинних формах:

3907 10 00 00

- полiацеталі


5

5

-

3907 20

- полiефiри простi iншi:


- - простi полiефiроспирти:

3907 20 11 00

- - - полiетиленглiколi


5

5

-

3907 20 20

- - - інші:

3907 20 20 10

- - - - з гiдроксильним числом не бiльш як 100


1

1

-

3907 20 20 90

- - - - iншi


0

0

-


- - iншi:

3907 20 91 00

- - - співполімер 1-хлор-2,3-епоксипропану та етилен оксиду


5

5

-

3907 20 99 00

- - - інші


5

5

-

3907 30 00 00

- смоли епоксиднi


0

0

-

3907 40 00 00

- полiкарбонати


0

0

-

3907 50 00 00

- смоли алкiднi


0

0

-

3907 60

- полi (етилентерефталат):

3907 60 20 00

- - що має в’язкість 78 мл/г або вищу


0

0

-

3907 60 80 00

- - інші


1

1

-

3907 70 00 00

- полілактид


0

0

-


- полiефiри складнi iншi:

3907 91

- - ненасиченi:

3907 91 10

- - - рідкі:

3907 91 10 10

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3907 91 10 90

- - - - інші


2

2

-

3907 91 90 00

- - - iншi


5

5

-

3907 99

- - iншi:

3907 99 10 00

- - - полi(етиленнафталін-2,6-дикарбоксилат)


5

5

-

3907 99 90

- - - інші:

3907 99 90 10

- - - - полібутилентерефталат з питомою густиною не менш як 1,29 г/см-3, але не більш як 1,33 г/см-3 з гiдроксильним числом не бiльш як 100


2

2

-

3907 99 90 20

- - - - iншi з гiдроксильним числом не бiльш як 100


5

5

-

3907 99 90 90

- - - - iншi


0

0

-

3908

Полiамiди у первинних формах:

3908 10 00

- полiамiд-6, -11, -12, -6,6, -6,9, -6,10 або -6,12:

3908 10 00 10

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3908 10 00 90

- - інші


5

5

-

3908 90 00 00

- iншi


6,5

6,5

-

3909

Аміноальдегідні смоли, фенолоальдегідні смоли та полiуретани у первинних формах:

3909 10 00 00

- смоли карбамiднi; смоли тiокарбамiднi


5

5

-

3909 20 00 00

- смоли меламiновi


5

5

-

3909 30 00 00

- смоли амiноальдегідні iншi


5

5

-

3909 40 00 00

- смоли фенолоальдегідні


0

0

-

3909 50

- полiуретани:

3909 50 10 00

- - поліуретан 2,2’-третбутилімiно) дiетанолу та 4,4’-метилендициклогексилдіізоцiанату у виглядi розчину в N,N-диметилацетамiдi з вмiстом 50 мас. % або бiльше полiмеру


5

5

-

3909 50 90

- - інші:

3909 50 90 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3909 50 90 90

- - - інші


5

5

-

3910 00 00

Силiкони у первинних формах:

3910 00 00 10

- силiконовi масла


6,5

6,5

-

3910 00 00 50

- силiконовi еластомери


2

2

-

3910 00 00 90

- інші


5

5

-

3911

Смоли нафтовi, кумароновi, iнденовi, кумароноiнденовi та полiтерпени, полiсульфіди, полісульфони та iншi речовини, зазначенi у примiтцi 3 до цiєї групи, у первинних формах, не включенi до iнших товарних позицій:

3911 10 00 00

- смоли нафтовi, кумароновi, iнденовi, кумароноiнденовi та полiтерпени


0

0

-

3911 90

- iншi:


- - продукти, одержані конденсацією або полiмеризацiєю з перегрупуванням, хiмiчно модифiковані або немодифiковані:

3911 90 11 00

- - - полi(окси-1,4-фенiленсульфонiл-1,4-фенiленокси-1,4-фенiленiзопропiлiден-1,4-фенiлен) в одній з форм, зазначених у примiтцi 6 (b) до цiєї групи


5

5

-

3911 90 13 00

- - - полi (тiо-1,4-фенiлен)


5

5

-

3911 90 19 00

- - - iншi


5

5

-


- - iншi:

3911 90 92 00

- - - співполімер п-крезолу та дивiнiлбензолу у формі розчину в N,N-диметилацетамiдi з вмiстом 50 мас. % або бiльше полiмеру, гiдрогенованi співполімери вiнiлтолуолу та альфа-метилстиролу


5

5

-

3911 90 99 00

- - - iншi


5

5

-

3912

Целюлоза та її хiмiчнi похiднi у первинних формах, не включенi до iнших товарних позицій:


- ацетати целюлози:

3912 11 00 00

- - непластифіковані


0

0

-

3912 12 00 00

- - пластифіковані


0

0

-

3912 20

- нiтрати целюлози (включаючи колодiї):


- - непластифiкованi:

3912 20 11 00

- - - колодiй та целоїдин


0

0

-

3912 20 19 00

- - - iншi


0

0

-

3912 20 90 00

- - пластифiкованi


0

0

-


- ефiри целюлози простi:

3912 31 00 00

- - карбоксиметилцелюлоза та її солi


6,5

6,5

-

3912 39

- - iншi:

3912 39 20 00

- - - гiдроксипропiлцелюлоза


0

0

-

3912 39 85 00

- - - iншi


0

0

-

3912 90

- iншi:

3912 90 10 00

- - ефiри целюлози складнi


0

0

-

3912 90 90 00

- - iншi


0

0

-

3913

Полiмери природнi (наприклад, альгiнова кислотa) та полiмери природнi модифiкованi (наприклад, затвердiлi протеїни (бiлки), хiмiчнi похiднi натурального каучуку) у первинних формах, не включенi до iнших товарних позицій:

3913 10 00 00

- кислота альгiнова, її солi та складнi ефiри


5

5

-

3913 90 00

- iншi:

3913 90 00 10

- - декстран


0,1

0,1

-

3913 90 00 90

- - інші


5

5

-

3914 00 00 00

Смоли iонообмiннi, одержанi на основi полiмерiв товарних позицiй 3901-3913, у первинних формах


6,5

6,5

-


II. ВIДХОДИ, ОБРIЗКИ ТА СКРАП; НАПIВФАБРИКАТИ; ВИРОБИ

3915

Вiдходи, обрiзки та скрап із пластмас:

3915 10 00 00

- полiмерiв етилену


5

5

-

3915 20 00 00

- полiмерiв стиролу


5

5

-

3915 30 00 00

- полiмерiв вiнiлхлориду


5

5

-

3915 90

- інших пластмас:

3915 90 11 00

- - полімерів пропілену


2

2

-

3915 90 80 00

- - iншi


2

2

-

3916

Моноволокна з максимальним поперечним перетином більш як 1 мм (мононитки), прутки, стрижнi та профiлi фiгурнi з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого іншого оброблення, з полiмерних матерiалiв:

3916 10 00

- з полiмерiв етилену:

3916 10 00 10

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3916 10 00 90

- - інші


5

5

-

3916 20 00

- з полiмерiв вiнiлхлориду:

3916 20 00 10

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3916 20 00 90

- - інші


6,5

6,5

-

3916 90

- з iнших пластмас:

3916 90 10

- - з продуктів, одержаних конденсацією або полiмеризацiєю з перегрупуванням, хiмiчно модифiкованих чи не модифікованих:

3916 90 10 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3916 90 10 90

- - - інші


5

5

-

3916 90 50 00

- - з продуктiв полiприєднання (адитивної полімеризації)


5

5

-

3916 90 90 00

- - iншi


5

5

-

3917

Труби, трубки i шланги та їх фiтинги (наприклад, з’єднання, колiна, муфти) із пластмаси:

3917 10

- оболонки штучнi (для ковбасних виробів) із затвердiлих протеїнiв або з целюлозних матерiалiв:

3917 10 10 00

- - із затвердiлих протеїнiв


6,5

6,5

-

3917 10 90 00

- - із целюлозних матерiалiв


5

5

-


- труби, трубки і шланги, жорсткi:

3917 21

- - з полiмерiв етилену:

3917 21 10 00

- - - безшовнi, довжина яких перевищує максимальний розмiр поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого iншого оброблення


5

5

-

3917 21 90

- - - iншi:

3917 21 90 10

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3917 21 90 30

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації


0

1

-

3917 21 90 90

- - - - інші


5

5

-

3917 22

- - з полiмерiв пропілену:

3917 22 10 00

- - - безшовнi, довжина яких перевищує максимальний розмiр поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого iншого оброблення


5

5

-

3917 22 90

- - - iншi:

3917 22 90 30

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації


0

1

-

3917 22 90 90

- - - - інші


5

5

-

3917 23

- - з полiмерiв вiнiлхлориду:

3917 23 10 00

- - - безшовнi, нарiзанi на вiдрiзки, довжина яких перевищує максимальний розмiр поперечного перетину, з обробленою або необробленою поверхнею, але без будь-якого iншого оброблення


6,5

6,5

-

3917 23 90

- - - iншi:

3917 23 90 30

- - - - обладнані фітингами, для цивільної авіації


0

1

-

3917 23 90 90

- - - - інші


6,5

6,5

-

3917 29 00

- - інші:

3917 29 00 10

- - - для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3917 29 00 20

- - - обладнані фітингами, для цивільної авіації


0

1

-

3917 29 00 90

- - - інші


5

5

-


- iншi труби, трубки та шланги гнучкi:

3917 31 00

- - труби, трубки та шланги гнучкі, що мають мінімальний тиск розриву 27,6 МПа:

3917 31 00 10

- - - обладнані фітингами, для цивільної авіації


0

1

-

3917 31 00 90

- - - інші


2

2

-

3917 32 00

- - iншi, не армованi або не комбiнованi з iншими матерiалами i без фітингів:

3917 32 00 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3917 32 00 20

- - - оболонки штучнi для ковбасних виробiв


6,5

6,5

-

3917 32 00 90

- - - інші


5

5

-

3917 33 00

- - iншi, не армованi та не комбiнованi з iншими матерiалами, з фiтингами:

3917 33 00 30

- - - обладнані фітингами, для цивільної авіації


0

1

-

3917 33 00 90

- - - інші


5

5

-

3917 39 00

- - інші:

3917 39 00 30

- - - обладнані фітингами, для цивільної авіації


0

1

-

3917 39 00 90

- - - інші


5

5

-

3917 40 00

- фiтинги:

3917 40 00 30

- - для цивільної авіації


0

1

-

3917 40 00 90

- - інші


6,5

6,5

-

3918

Покриття пластмасовi для пiдлоги, самоклейні або несамоклейні, у рулонах або пластинах; покриття пластмасовi для стiн або стелі, зазначенi у примiтцi 9 до цiєї групи:

3918 10

- з полiмерiв вiнiлхлориду:

3918 10 10

- - що складаються з основи, просоченої або покритої полiвiнiлхлоридом:

3918 10 10 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

м-2

3918 10 10 90

- - - інші


6,5

6,5

м-2

3918 10 90 00

- - iншi


6,5

6,5

м-2

3918 90 00 00

- з iнших пластмас


5

5

м-2

3919

Плити, листи, смужки, стрiчки, плiвки та iншi плоскi форми з пластмаси самоклейні, у рулонах або не у рулонах:

3919 10

- у рулонах завширшки не бiльш як 20 см:


- - смуги або стрічки з покриттям з невулканiзованого натурального або синтетичного каучуку:

3919 10 12 00

- - - з полiвiнiлхлориду або полiетилену


6,5

6,5

-

3919 10 15 00

- - - з полiпропiлену


6,5

6,5

-

3919 10 19 00

- - - iншi


6,5

6,5

-

3919 10 80

- - інші:

3919 10 80 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3919 10 80 90

- - - інші


5

5

-

3919 90 00

- інші:

3919 90 00 10

- - пiдданi подальшому обробленню, крiм оброблення поверхні, або нарiзанi на форми, крiм квадратної чи прямокутної


6,5

6,5

-


- - iншi:


- - - з продуктів, одержаних конденсацією або полiмеризацiєю з перегрупуванням, хімічно модифікованих або немодифікованих:

3919 90 00 01

- - - - з полiкарбонатiв, алкiдних смол, поліалiлових складних ефiрiв або iнших складних полiефiрiв


5

5

-

3919 90 00 09

- - - - iншi


6,5

6,5

-

3919 90 00 12

- - - з продуктiв полiприєднання (адитивної полімеризації)


6,5

6,5

-

3919 90 00 19

- - - iншi


5

5

-

3920

Іншi плити, листи, плiвки, стрічки та пластини з пластмаси, непористi, неармовані, нешаруваті, без пiдкладки та не поєднані подібним способом з іншими матеріалами:

3920 10

- з полiмерiв етилену:


- - завтовшки не бiльш як 0,125 мм:


- - - з полiетилену з питомою густиною:


- - - - менш як 0,94:

3920 10 23 00

- - - - - плiвка полiетиленова завтовшки 20 мкм або бiльше, але не бiльш як 40 мкм, для виготовлення фоторезистивних плiвок, які використовують у виробництвi напiвпровiдникiв або друкованих схем


6,5

6,5

-

3920 10 24 00

- - - - - плівка, що здатна розтягуватись (stretch film), недрукована


6,5

6,5

-

3920 10 25 00

- - - - - iншi


6,5

6,5

-

3920 10 28 00

- - - - 0,94 або бiльше


6,5

6,5

-

3920 10 40 00

- - - iншi


6,5

6,5

-


- - завтовшки більш як 0,125 мм:

3920 10 81 00

- - - синтетична паперова маса (пульпа) у виглядi вологих аркушів (листків), отримана з незв’язаних розгалужених окремих полiетиленових тонких волокон, що легко вiддiляються один вiд одного, у тому числi змiшанi або не змішані з волокнами целюлози в кількості не бiльш як 15 %, із вмiстом зволожувального агента полiвiнiлового спирту, розчиненого у водi


6,5

6,5

-

3920 10 89

- - - інші:

3920 10 89 10

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3920 10 89 90

- - - - інші


6,5

6,5

-

3920 20

- з полiмерiв пропiлену:


- - завтовшки не бiльш як 0,10 мм:

3920 20 21 00

- - - бiаксеально орiєнтованi


6,5

6,5

-

3920 20 29 00

- - - iншi


0

0

-

3920 20 80

- - завтовшки більш як 0,10 мм:


- - - смуга або стрiчка завширшки більш як 5 мм, але не бiльш як 20 мм, що використовується для пакування:

3920 20 80 01

- - - - стрiчка декоративна


5

5

-

3920 20 80 09

- - - - iншi


6,5

6,5

-


- - - інші:

3920 20 80 11

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3920 20 80 99

- - - - інші


5

5

-

3920 30 00

- з полiмерiв стиролу:

3920 30 00 10

- - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3920 30 00 90

- - інші


2

2

-


- з полiмерiв полiвiнiлхлориду:

3920 43

- - які містять за масою не менш як 6 % пластифікаторів:

3920 43 10 00

- - - завтовшки не більш як 1 мм


5

5

-

3920 43 90

- - - завтовшки більш як 1 мм:

3920 43 90 10

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3920 43 90 90

- - - - інші


5

5

-

3920 49

- - інші:

3920 49 10 00

- - - завтовшки не більш як 1 мм


5

5

-

3920 49 90 00

- - - завтовшки більш як 1 мм


5

5

-


- з акрилових полiмерiв:

3920 51 00 00

- - з полiметилметакрилату


0

0

-

3920 59

- - iншi:

3920 59 10 00

- - - співполімер акрилового та метакрилового складного ефiру у виглядi плiвки завтовшки не бiльш як 150 мкм


5

5

-

3920 59 90 00

- - - iншi


5

5

-


- з полiкарбонатiв, з алкiдних смол, з полiалiльних складних ефiрiв або полiефiрiв складних iнших:

3920 61 00 00

- - з полiкарбонатiв


5

5

-

3920 62

- - з полiетилентерефталату:


- - - завтовшки не бiльш як 0,35 мм:

3920 62 12 00

- - - - плiвка з полiетилентерефталату завтовшки 72 мкм або бiльше, але не бiльш як 79 мкм, для виробництва гнучких магнiтних дисків; плiвка з полiетилентерефталату завтовшки 100 мкм або бiльше, але не бiльш як 150 мкм, для виробництва фотополiмерних друкованих пластин


2

2

-

3920 62 19

- - - - iншi:

3920 62 19 10

- - - - - плівка з поліетилентерефталату завтовшки не більш як 50 мкм


2

2

-

3920 62 19 90

- - - - - інші


5

5

-

3920 62 90 00

- - - завтовшки більш як 0,35 мм


5

5

-

3920 63 00 00

- - з ненасичених складних полiефiрiв


5

5

-

3920 69 00 00

- - з iнших складних полiефiрiв


5

5

-


- з целюлози або її хiмiчних похiдних:

3920 71 00 00

- - з регенерованої целюлози


5

5

-

3920 73

- - з ацетату целюлози:

3920 73 10 00

- - - плiвки у рулонах, котушках або у виглядi стрічок для кiнематографiї або фотозйомки


5

5

-

3920 73 80 00

- - - iншi


5

5

-

3920 79

- - з iнших похiдних целюлози:

3920 79 10

- - - з вулканiзованого волокна:

3920 79 10 10

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3920 79 10 90

- - - - інші


5

5

-

3920 79 90 00

- - - інші


5

5

-


- з iнших пластмас:

3920 91 00

- - з полiвiнiлбутиралю:

3920 91 00 10

- - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3920 91 00 90

- - - інші


2

2

-

3920 92 00 00

- - з полiамiдiв


5

5

-

3920 93 00 00

- - з амiноальдегідних смол


5

5

-

3920 94 00 00

- - з фенолоальдегідних смол


5

5

-

3920 99

- - з iнших пластмас:


- - - з продуктів, одержаних конденсацією або полiмеризацiєю з перегрупуванням, хiмiчно модифiкованих чи немодифікованих:

3920 99 21 00

- - - - листи та смуги або стрiчки полiімiднi, не покритi або покритi, або покриті тiльки пластмасою


2

2

-

3920 99 28 00

- - - - iншi


5

5

-


- - - з продуктiв полiприєднання (адитивної полімеризації):

3920 99 52 00

- - - - лист з полi(вiнiлфториду); плiвка з полiвiнiлового спирту двовісьної (біаксіальної) орiєнтацiї з вмiстом 97 мас. % або бiльше полiвiнiлового спирту, без покриття, завтовшки не бiльш як 1 мм


5

5

-

3920 99 53 00

- - - - iонообмiннi мембрани з фторованих пластмас для використання в електролізерах з хлоролужним електролiтом


5

5

-

3920 99 59 00

- - - - iншi


5

5

-

3920 99 90 00

- - - iншi


5

5

-

3921

Іншi плити, листи, плiвки та смуги або стрічки з пластмаси:


- пористi:

3921 11 00 00

- - з полiмерiв стиролу


5

5

-

3921 12 00 00

- - з полiмерiв вiнiлхлориду


6,5

6,5

-

3921 13

- - з полiуретанiв:

3921 13 10

- - - гнучкi:


- - - - з пінополіуретанів:

3921 13 10 11

- - - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3921 13 10 19

- - - - - інші


6,5

6,5

-

3921 13 10 90

- - - - iншi


5

5

-

3921 13 90 00

- - - інші


5

5

-

3921 14 00 00

- - з регенерованої целюлози


5

5

-

3921 19 00 00

- - з iнших пластмас


0

0

-

3921 90

- інші:


- - з продуктів, одержаних конденсацією або полiмеризацiєю з перегрупуванням, хімічно модифікованих або немодифікованих:

3921 90 10 00

- - - із складних полiефiрiв


5

5

-

3921 90 30 00

- - - з фенолоальдегідних смол


5

5

-


- - - з амiноальдегідних смол:


- - - - шаруваті (ламіновані):

3921 90 41 00

- - - - - шаруваті (ламіновані) високого тиску з декоративною поверхнею з одного або з обох боків


5

5

-

3921 90 43 00

- - - - - iншi


5

5

-

3921 90 49 00

- - - - iншi


5

5

-

3921 90 55

- - - iншi:

3921 90 55 10

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3921 90 55 90

- - - - інші


5

5

-

3921 90 60 00

- - з продуктiв полiприєднання (адитивної полімеризації)


5

5

-

3921 90 90 00

- - iншi


5

5

-

3922

Ванни, душi, умивальники, бiде, унiтази та їх сидiння i кришки для них, бачки зливні та аналогiчнi вироби санiтарно-технічного призначення з пластмас:

3922 10 00 00

- ванни, душi, раковини для стоку води та раковини для умивальників


6,5

6,5

-

3922 20 00 00

- сидiння та кришки для унiтазiв


6,5

6,5

-

3922 90 00 00

- iншi


6,5

6,5

-

3923

Вироби з пластмаси для транспортування та пакування товарiв; пробки, кришки, ковпаки та iншi вироби з пластмаси для герметизації, закупорювання:

3923 10 00 00

- коробки, ящики, кошики та аналогічні вироби


6,5

6,5

-


- мiшки, пакети, сумочки (включаючи конічні (кульки):

3923 21 00 00

- - з полiмерiв етилену


6,5

6,5

-

3923 29

- - з iнших пластмас:

3923 29 10 00

- - - з полiвiнiлхлориду


6,5

6,5

-

3923 29 90 00

- - - iншi


2

2

-

3923 30

- бутлі, пляшки, фляги та аналогічні вироби:

3923 30 10 00

- - вмiстом не бiльш як 2 л


6,5

6,5

шт

3923 30 90 00

- - вмiстом більш як 2 л


6,5

6,5

шт

3923 40

- бобiни, котушки, шпулi та аналогічні основи для намотування:

3923 40 10 00

- - бобiни, котушки та аналогiчнi вироби для намотування фото- та кiноплiвок або стрiчок, плiвок тощо, зазначенi у товарних позицiях 8523 i 8524


5

5

-

3923 40 90 00

- - iншi


5

5

-

3923 50

- пробки, кришки, ковпачки та iншi пристосування для герметизації, закупорювання:

3923 50 10 00

- - кришки та ковпачки для закупорювання пляшок


6,5

6,5

-

3923 50 90 00

- - iншi


6,5

6,5

-

3923 90 00 00

- iншi


6,5

6,5

-

3924

Посуд та прибори столові або кухонні, iншi речi домашнього вжитку, гiгiєнiчнi або туалетні вироби з пластмас:

3924 10 00 00

- посуд та прибори столові або кухонні


6,5

6,5

-

3924 90 00

- інші:

3924 90 00 10

- - з регенерованої целюлози:


6,5

6,5

-

3924 90 00 90

- - iншi


5

5

-

3925

Вироби будiвельнi з пластмас, не зазначені в іншому місці:

3925 10 00 00

- резервуари, цистерни, баки, чани, бочки, дiжки та аналогiчнi ємності місткістю більш як 300 л


6,5

6,5

-

3925 20 00 00

- дверi, вiкна та їх рами, наличники і пороги


6,5

6,5

-

3925 30 00 00

- вiконницi, штори (включаючи венеційські жалюзi), аналогiчнi вироби та їх частини


6,5

6,5

-

3925 90

- iншi:

3925 90 10 00

- - фітинги та кріпильні комплекти, призначенi для постійного встановлення в/або на дверях, вiкнах, східцях, стiнах або iнших частинах будинків


6,5

6,5

-

3925 90 20 00

- - магістральні, канальні та кабельні лотки, жолоби для електричних мереж


6,5

6,5

-

3925 90 80 00

- - інші


6,5

6,5

-

3926

Іншi вироби з пластмас та вироби з iнших матерiалiв товарних позицiй 3901-3914:

3926 10 00 00

- приладдя канцелярське або шкiльне


5

5

-

3926 20 00 00

- одяг та додаткові речі до одягу (включаючи рукавиці, рукавички та мітенки)


5

5

-

3926 30 00

- кріпильні вироби, фурнітура або аналогічні вироби для меблiв, кузовів, транспортних засобiв:

3926 30 00 10

- - для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3926 30 00 90

- - інші


6,5

6,5

-

3926 40 00 00

- статуетки та iншi декоративнi вироби


5

5

-

3926 90

- iншi:

3926 90 50 00

- - ємності перфорованi та аналогiчнi вироби для фiльтрування води на вході до дренажної системи


5

5

-


- - iншi:

3926 90 92

- - - виготовленi з листів:

3926 90 92 30

- - - - для цивільної авіації


0

1

-

3926 90 92 90

- - - - інші


0

0

-

3926 90 97

- - - інші:

3926 90 97 10

- - - - що використовуються для промислового складання моторних транспортних засобів


0

0

-

3926 90 97 20

- - - - номерні пломби; пристрої контролю за доступом


5

5

-

3926 90 97 30

- - - - для цивільної авіації


0

1

-

3926 90 97 90

- - - - інші


0

0

-вгору