Документ 574-V, чинний, поточна редакція — Прийняття від 11.01.2007
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 06.02.2007. Подивитися в історії? )

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про державні нагороди, якими відзначені трудові колективи, навчальні заклади, об'єднання громадян, військові частини і з'єднання

( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2007, № 12, ст.109 )

Цей Закон спрямований на належне збереження державних нагород Української РСР, Союзу РСР або республік, що входили до його складу, якими були відзначені підприємства, об'єднання, установи, організації, військові частини (з'єднання, частини, установи, військові навчальні заклади), та використання виховного потенціалу нагород.

Стаття 1. Державні нагороди Української РСР, Союзу РСР або республік, що входили до його складу, якими відзначені підприємства, об'єднання, установи, організації, військові частини (з'єднання, частини, установи, військові навчальні заклади), у разі припинення діяльності підприємства, установи, організації, розформування військової частини шляхом реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) передаються їх правонаступнику, який набуває прав і обов'язків нагородженого.

Стаття 2. У разі припинення діяльності підприємства, об'єднання, установи, організації, розформування військової частини (з'єднання, частини, установи, військового навчального закладу) шляхом ліквідації державні нагороди, якими вони були відзначені, та відповідні документи про нагородження передаються на постійне зберігання музеям у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Стаття 3. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону прийняти нормативно-правовий акт, передбачений цим Законом.

Президент України

В. ЮЩЕНКО

м. Київ,
11 січня 2007 року
574-V
вгору