Документ 572-2014-р, действует, текущая редакция — Принятие от 18.06.2014

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18 червня 2014 р. № 572-р
Київ

Про виділення коштів для відшкодування витрат, пов’язаних з похованням депутата Верховної Ради УРСР десятого та одинадцятого скликання, колишнього члена Ради Міністрів УРСР Лісничого Г.О.

1. Виділити Міністерству енергетики та вугільної промисловості 19,763 тис. гривень, у тому числі для:

1) відшкодування витрат, пов’язаних з похованням депутата Верховної Ради УРСР десятого та одинадцятого скликання, колишнього члена Ради Міністрів УРСР Лісничого Г.О. на Байковому кладовищі - 9,763 тис. гривень;

2) спорудження Київською міськдержадміністрацією на могилі Лісничого Г.О. надгробка - 10 тис. гривень.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Міністерству енергетики та вугільної промисловості:

затвердити у триденний строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Міністерством фінансів перелік витрат, передбачених у пункті 1 цього розпорядження;

подати до 1 липня 2014 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 листопада 2013 р. № 1008 “Про поховання депутата Верховної Ради УРСР десятого та одинадцятого скликання, колишнього члена Ради Міністрів УРСР Лісничого Г.О.”.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 70
вверх