Документ 572-2012-п, перша редакція — Прийняття від 20.06.2012
( Увага! Це не поточна редакція документу. Перейти до поточної? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 20 червня 2012 р. № 572
Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем

Відповідно до частини сьомої статті 20 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, що додається.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 26

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 червня 2012 р. № 572

ПОРЯДОК
використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою “Заходи із реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем” (далі - бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів та відповідальним виконавцем бюджетної програми є Мінсоцполітики.

3. Бюджетні кошти спрямовуються на здійснення заходів із реабілітації дітей-інвалідів з дитячим церебральним паралічем (далі - реабілітаційні заходи) та придбання реабілітаційного обладнання для підприємств, установ, організацій, закладів та благодійних фондів, що надають реабілітаційні послуги дітям-інвалідам з дитячим церебральним паралічем (далі - реабілітаційні установи).

4. Оплата реабілітаційних заходів і придбання реабілітаційного обладнання здійснюються за умови, що реабілітаційні установи обслуговують дітей-інвалідів на безоплатній основі, мають відповідний кваліфікований штат працівників та надають реабілітаційні послуги (крім консультативних) не менш як 100 дітям-інвалідам протягом року.

5. Реабілітаційні установи подають протягом 30 днів з дня набрання чинності законом про Державний бюджет України на відповідний рік (у 2012 році - протягом 10 днів з дня набрання чинності цим Порядком) Мінсоцполітики пропозиції щодо визначення переліків реабілітаційних заходів і реабілітаційного обладнання.

6. Мінсоцполітики на підставі зазначених пропозицій протягом 45 днів з дня набрання чинності законом про Державний бюджет України на відповідний рік (у 2012 році - протягом 17 днів з дня набрання чинності цим Порядком) формує за участю громадських організацій інвалідів переліки реабілітаційних заходів і реабілітаційного обладнання.

7. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок бюджетних коштів здійснюється в установленому законом порядку.

Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

8. Мінсоцполітики розподіляє реабілітаційне обладнання між реабілітаційними установами відповідно до потреби у такому обладнанні.

9. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

10. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.вгору