Документ 56/2017, поточна редакція — Прийняття від 07.03.2017

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов'язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ДИЧКО
Лесю (Людмилу) Василівну

-

композитора, професора кафедри Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ЗАРУЦЬКУ
Людмилу Володимирівну

-

начальника цеху філії "Дарницький вагоноремонтний завод" акціонерного товариства "Укрзалізниця", м. Київ


СКОРИК
Жанну Олександрівну

-

волонтера громадської організації "Жінки Луганщини"


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ТЕРЕЩЕНКО
Ольгу Василівну

-

молодшого сержанта, Збройні Сили України


ШЕВЧЕНКО
Ельвіру Олексіївну

-

підполковника медичної служби, Міністерство оборони України


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


КОЛИВАНОВУ-ПОПЕСКУ
Світлану Іванівну

-

головного балетмейстера державного підприємства "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка"


МАРЕНЧУК
Ольгу Миколаївну

-

директора Херсонської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 39 "Школа-родини" Херсонської міської ради


МОНЗУЛЬ
Катерину Володимирівну

-

футбольного арбітра, члена виконавчого комітету громадської спілки "Федерація футболу України", м. Київ


РЕДІНУ
Валентину Андріївну

-

директора Харківської обласної станції юних туристів


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АНТЕМЮК
Теодору Георгіївну

-

голову Сторожинецького районного товариства політв'язнів та репресованих, Чернівецька область


БІЛУ
Тетяну Валеріївну

-

волонтера, голову правління акціонерного товариства "Хлібозахист", м. Миколаїв


ГРОМИК
Ніну Василівну

-

оператора машинного доїння сільськогосподарського підприємства "Рать", Волинська область


ЄПІШЕВУ
Олену Володимирівну

-

начальника дільниці управління акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область


ЗАГРЕБІНУ
Лідію Іванівну

-

заступника голови Луганської обласної організації Товариства Червоного Хреста України


МАГУНЬ
Марію Карпівну

-

директора Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові


МАЛЬЧУК
Віру Олександрівну

-

головного редактора міськрайонної газети "Трудівник Полісся", Хмельницька область


МУЗИЧУК
Анну Олегівну

-

чемпіонку Всесвітньої шахової Олімпіади в індивідуальному заліку 2016 року


ОРЛОВУ
Ларису Іванівну

-

виконавчого директора орендного сільськогосподарського підприємства "Гарант", Харківська область


РУДЕНКО
Валентину Андріївну

-

ученого секретаря державної установи "Інститут нейрохірургії імені академіка А.П. Ромоданова Національної академії медичних наук України", м. Київ


САМАРДАК
Валентину Михайлівну

-

прапорщика, Збройні Сили України


СУХАРНІКОВУ
Тетяну Семенівну

-

заступника Керівника Головного департаменту - керівника департаменту Адміністрації Президента України


ТЕБЕШЕВСЬКУ
Оксану Степанівну

-

учителя Голинської загальноосвітньої школи I-III ступенів Калуської районної ради, Івано-Франківська область


ЧЕРЕШНЮК
Галину Семенівну

-

старшого викладача кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова


ЧЕРНОУСОВУ
Оксану Леонідівну

-

старшого сержанта, Збройні Сили України


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


ГОЛОВЕНКО
Наталію Олександрівну

-

підполковника, Збройні Сили України


ЗІНЕВИЧ
Аллу Миколаївну

-

полковника, Служба безпеки України


КОНОВАЛЕНКОВУ
Олену Василівну

-

молодшого лейтенанта, Національна гвардія України


КОРОТКУ
Ольгу Геннадіївну

-

молодшого сержанта, Збройні Сили України


ОЛЕЩЕНКО
Жанну Миколаївну

-

майора медичної служби, Збройні Сили України


ПОГОРЕЛОВУ
Анжелу Василівну

-

прапорщика, Збройні Сили України


ШКИР
Вікторію Валеріївну

-

майора медичної служби, Державна прикордонна служба України


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ПОРЯДІНУ
Ірину Миколаївну

-

прапорщика, Державна прикордонна служба України


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


САВЧЕНКО
Світлану Анатоліївну

-

молодшого сержанта, Державна прикордонна служба України


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


БЕЗГАЧОВУ
Віталію Миколаївну

-

диспетчера оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Луганській області


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БЄЛІЦЬКУ
Ольгу Іванівну

-

начальника лабораторії служби відокремленого підрозділу "Запорізька атомна електрична станція" державного підприємства "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"


ГІРІЧ
Жанну Петрівну

-

начальника управління Семенівської районної державної адміністрації, Полтавська область


ЛАВРИК
Ольгу Іванівну

-

начальника цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання"


САВІНУ
Ірину Валеріївну

-

бункерувальника дільниці шахти акціонерного товариства "Криворізький залізорудний комбінат", Дніпропетровська область


ЧЕРНЯЄВУ
Марину Віталівну

-

волонтера, м. Харків


ЯЦЕНКО
Любов Дмитрівну

-

завідувача сектору Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГОРОВІЙ
Лесі Володимирівні

-

співачці, композиторові, викладачу вищого мистецького коледжу Київської дитячої Академії мистецтв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГАНІНІЙ
Тетяні Михайлівні

-

солістці опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ГОДЛЕВСЬКІЙ
Світлані Анатоліївні

-

солістці опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ІСУПОВІЙ
Анастасії Германівні

-

провідній солістці балету Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької


ПАЛАМАРЧУК
Жанні Степанівні

-

артистці драми Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру імені М.К. Садовського


ЯРЕМЧУК
Яніні Сергіївні

-

артистці академічної хорової капели "Орея" комунального підприємства "Житомирська обласна філармонія імені Святослава Ріхтера" Житомирської обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ЛІТКОВЕЦЬ
Світлані Василівні

-

учительці Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради


СЕМЕНЮК
Тетяні Федорівні

-

учительці Здолбунівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6 Здолбунівської районної ради, Рівненська область


СУСЛО
Світлані Андріївні

-

учительці Броварської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 9 Броварської міської ради, Київська область


ШВЕЧКО
Тетяні Олексіївні

-

учительці, заступнику директора комунального закладу освіти "Спеціалізована школа № 71 художньо-архітектурного напрямку" Дніпровської міської ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ІЛЬЧЕНКО
Вірі Романівні

-

завідувачеві відділу Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України, доктору педагогічних наук, професорові, м. Київ


ЧЕПІЛЬ
Марії Миронівні

-

завідувачеві кафедри Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, доктору педагогічних наук, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


БАКЛАНОВІЙ
Ларисі Миколаївні

-

керівникові фольклорного ансамблю "Жива вода" імені П. Бакланова факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БЕРІКАШВІЛІ
Наталії Володимирівні

-

директорові комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр" Шевченківського району міста Києва


ЖУРЖЕР
Наталії Федорівні

-

лікареві, завідувачу відділення пологового будинку № 1, м. Кропивницький


МОСКАЛЕНКО
Тетяні Яківні

-

доцентові кафедри Одеського національного медичного університету


САВЧУК
Любові Захарівні

-

лікареві жіночої консультації комунального некомерційного підприємства "Консультативно-діагностичний центр № 1 Дарницького району м. Києва"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


КОЗЛОВСЬКІЙ
Марії Семенівні

-

майстрині художньої вишивки, Тернопільська область


НОВАК
Діані Дмитрівні

-

майстрині народної вишивки, нанизування бісеру, Чернівецька область


ОКАЛЬСЬКІЙ
Тетяні Володимирівні

-

художникові-графіку, Тернопільська область


ОРЖЕНІК
Наталії Володимирівні

-

майстрині різьби по дереву, Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"


ШАПОВАЛЮК
Ользі Семенівні

-

начальникові відділу державного підприємства "Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ГОЛОД
Надії Антонівні

-

директорові Бережанського краєзнавчого музею, Тернопільська область


ДВОРЕЦЬКІЙ
Олені Вікторівні

-

директорові комунального закладу "Таврійська дитяча музична школа", Херсонська область


ДМИТРІЄВІЙ
Тетяні Петрівні

-

заступникові генерального директора Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м. Київ


ЄВЧЕНКО
Ользі Степанівні

-

художньому керівникові Красносільського сільського будинку культури, Чернігівська область


КУПЧИНСЬКІЙ
Ларисі Миколаївні

-

художньому керівникові ансамблю народної пісні та побутового танцю "Оксамит", м. Запоріжжя


ТВЕРДІЙ
Тетяні Василівні

-

директорові Центральної міської бібліотеки імені М.Л. Кропивницького Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва


УХАЧ
Людмилі Іванівні

-

викладачеві Ужгородського коледжу культури і мистецтв, Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


КУПЧИН
Валентині Михайлівні

-

директорові Рейської загальноосвітньої школи I-III ступенів Бердичівської районної ради, Житомирська область


ОСТАПЧУК
Олені Олександрівні

-

директорові Корецької загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Корецької міської ради, Рівненська область


СТАЦЕНКО
Наталії Вікторівні

-

директорові Одеської спеціалізованої школи № 117 I-III ступенів Одеської міської ради


ШАБАНОВІЙ
Юлії Олександрівні

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Національний гірничий університет", м. Дніпро


ЮРИСТОВСЬКІЙ
Наталії Ярославівні

-

викладачеві вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ІГОНЬКІНІЙ
Наталії Миколаївні

-

сестрі медичній старшій відділення державного закладу "Науково-практичний медичний реабілітаційно-діагностичний центр Міністерства охорони здоров'я України", Донецька область


МОРОЗ
Любові Михайлівні

-

головній медичній сестрі Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Міністерства оборони України


ШЕВЧЕНКО
Олександрі Теодорівні

-

заступникові директора Черкаського медичного коледжу


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


МІТІОГЛО
Ларисі Василівні

-

директорові державного підприємства "Дослідне господарство "Нива" Інституту розведення і генетики імені М.В. Зубця Національної академії аграрних наук України, Черкаська область


СИТНИК
Тетяні Михайлівні

-

директорові товариства "Савинці", Полтавська область


ЧЕРНЕНКО
Валентині Мирославівні

-

головному зоотехнікові товариства "Племінний завод "Біловодський", Луганська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


ВАЙНРАУХ
Любові Йосипівні

-

начальникові служби у справах дітей Хустської районної державної адміністрації, Закарпатська область


МАРЧУК
Ірині Петрівні

-

начальникові управління праці та соціального захисту населення Новозаводської районної у м. Чернігові ради


ЧЕРНЯВСЬКІЙ
Тетяні Іванівні

-

директорові Верхньодніпровського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Дніпропетровська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ДУДНІК
Тетяні Борисівні

-

начальникові Вінницького міського комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна контора № 6"


САВРІЙ
Галині Станіславівні

-

голові правління Городоцького районного споживчого товариства, Хмельницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


СЛІВІНСЬКІЙ
Світлані Василівні

-

заступникові завідувача відділу управління Головного управління Апарату Верховної Ради України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


ЗАЛІСКО
Оксані Климентіївні

-

старшому викладачеві кафедри фізичного виховання Національного університету "Львівська політехніка"


КРИВЧИКОВІЙ
Олені Дмитрівні

-

доцентові кафедри Національного університету фізичного виховання і спорту України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


КРЮКОВІЙ
Ганні Олексіївні

-

художникові-живописцю, м. Київ


ПАВЛИК
Тетяні Зіновіївні

-

художникові-графіку, м. Івано-Франківськ.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
7 березня 2017 року
№ 56/2017




вгору